Ekim anneleri lutfen oylayin kizlar!!!

hangi isimler guzel ??bir kiz bir erkek oylayin lutfen!!

• Ankete Katılan
    85
  • Anket Kapalı .

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
Esim ve ben birer erkek birer kiz ismi bulduk daha tam karar vermedik cinsiyetini bilmedigimiz icin ama dusunuyoruz ama onun istedigi isimlermi guzel benimkilermi karar veremedik...sizlerin yardimina ihtiyacim var kisacasi:asigim:

ben ekim annesi değilim ama yine de oy vermek istedim...

ela ve burağa oy verdim...yerimseniben

allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin....

ela ve burak' a oy verdim canım. ela riskli bir isim malum :)) ama tınısı güzel.. burak ismini biz de düşünmüştük yerimseniben

kız ismi bencede Ela ama erkek ismi Umut.bizde bir ara düşündük sonra vazgeçmiştik canım.sağlıkla gelsinde inşallah.bu arada belli olmadımı henüz cinsiyetiniz?

mehaycım ela benimde favori isimlerimden, sonuna ela naz olarak benim bile aklımda :))))

erkek ismi umut daha güzel bence...

ela ve burak' a oy verdim canım. ela riskli bir isim malum :)) ama tınısı güzel.. burak ismini biz de düşünmüştük yerimseniben
ela neden riskli isim canim anlamadim:uhm:
kız ismi bencede Ela ama erkek ismi Umut.bizde bir ara düşündük sonra vazgeçmiştik canım.sağlıkla gelsinde inşallah.bu arada belli olmadımı henüz cinsiyetiniz?

9 gun kaldi canim haftaya carsamba belli olacak...a.s

Ela ve Burak dan yana oldu secimim..
Ela yı bende düşünmüştüm ama sonra aynı dönemde hamile olan kuzenim benden önce ela koyucam diyince vazgecmistim .iki ela fazla :)

ela ve burak güzel isimler.yelizde güzel isim ama bi tane sanatçı varya çok sinir olurum ona.o isim onu hatırlatıyor

ela ve umut u oyladim canim gerci 4düde hos
rabbim saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin melegini insallah
ve eminimki cinsiyetide belli olunca en yakisanini vericeksiniz meleginize isim olarak

hadi hayırlısı canım içimden bir ses erkek diyo ama farketmez sağlıklı olsunda:ecrin_bebek:
herkes oyle diyor inan karnima bakarak degil ama hisleri oyle diyormusa.s
Ela ve Burak dan yana oldu secimim..
Ela yı bende düşünmüştüm ama sonra aynı dönemde hamile olan kuzenim benden önce ela koyucam diyince vazgecmistim .iki ela fazla :)
saglik olsun canim
ela ve burak güzel isimler.yelizde güzel isim ama bi tane sanatçı varya çok sinir olurum ona.o isim onu hatırlatıyor
evet bende sevmedigim insanlarin isimlerinide sevmem cok guzel isimler olsa bile naniknanik
ela ve umut u oyladim canim gerci 4düde hos
rabbim saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin melegini insallah
ve eminimki cinsiyetide belli olunca en yakisanini vericeksiniz meleginize isim olarak

:Saruboceq::Saruboceq: canim

ela ismini çok seviyorum..yerimseniben çünkü benimmde ela'm var. Şeniz

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım..:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…