ekim anneleri kaç kilo aldınız..

gulbeseker 2 kilo almissin ve 26. haftandasin oylemiiiiiiiiii??? anaaaaa biz fil olmusuz haberimiss yok yaf kalbimize indiricen bari bir iki kilo extra ekleseydin ask olsuuuun :)

aşerme işlemi bittikten sonra 11 kilo almışım bacım ... nerdeee öyle 2 kilo falan... ben hepinizi geçerim bu durumda ... filinanası olurum herhalde.. sürekli yiyorum...cokacimcoook :kahve: :icecream:
gulbeseker 2 kilo almissin ve 26. haftandasin oylemiiiiiiiiii??? anaaaaa biz fil olmusuz haberimiss yok yaf kalbimize indiricen bari bir iki kilo extra ekleseydin ask olsuuuun :)

EN GÜNCEL ŞİŞKOLARR:icecream::icecream:
themis----------------------------------------18 kg----------------31+1:hooray::hooray::hooray:
günayla--------------------------------------17 kg----------------28+1
ufuksevgifuat------------------------------15.5 kg--------------2646
hamder--------------------------------------15kg------------------28+3
celen35---------------------------------------14 kg-----------------27+4
gülsen-23--------------------------------------14 kg-----------------26
gülşen-----------------------------------------12 kg-----------------29+4
seadeniz-------------------------------------12 kg------------------------27+3
kajo---------------------------------------------12 kg-----------------------28+5
gasye-------------------------------------------12 kg-----------------------28+0
ebru ünver--------------------------------------12 kg-----------------------28+0
çakıltaşım--------------------------------------12 kg------------------------31+1
destina4---------------------------------------12 kg-----------------------26+4
hayalkız----------------------------------------12 kg-----------------------28+1
yade06------------------------------------------12 kg------------------------27+2
melsa18--------------------------------------11 kg-------------------------28+6
fulya79-----------------------------------------11 kg--------------------------26+2
altuğğ-------------------------------------------10 kg--------------------------29+5
bızdıkcan---------------------------------------10 kg-------------------------24+0
dağlarkızı----------------------------------------10 kg-------------------------30
özlemmehm------------------------------------9 kg--------------------------30+0
minikeller-----------------------------------------9 kg-------------------------27+5
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
tatlım benim----------------------------------9 kg---------------------------29+4
phatosh-----------------------------------------9 kg---------------------------28+2
nisanur38---------------------------------------9 kg----------------------------29+2
edhak-------------------------------------------8 kg------------------------------25+5
ibolya-------------------------------------------8 kg-----------------------------23+
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
bluveawe-------------------------------------8 kg----------------------------25+0
nisa77-----------------------------------------8 kg----------------------------25+1
panoran---------------------------------------8 kg
suuuuuuuuuuuuuu------------------------8 kg-------------------------------30+0
lutan04-----------------------------------------7 kg----------------------------28+4
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
yağmur ankara------------------------------7 kg-----------------------------24+3
çıtır pıtır-----------------------------------------7 kg-----------------------------26+6
yeşimmerve------------------------------------7 kg-----------------------------26+5
kevsererduran------------------------------6.5 kg--------------------------24+2
yasmi123---------------------------------------6 kg---------------------------24+2
terken--------------------------------------------6 kg---------------------------29+2
mirage7171------------------------------------5 kg-------------------------25
hasret--------------------------------------------6 kg-------------------------25+6
g-sezen------------------------------------------5 kg-------------------------26+5
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
gülgibiyim---------------------------------------3.5 kg----------------------25+4
sarılal----------------------------------------------3.5 kg---------------------23+5
zeynep özdil------------------------------------3 kg------------------------24+2
R2D2--------------------------------------------2 kg---------------------------24+0:dilcikar:
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3:dilcikar:
meldekk----------------------------------------0 kg--------------------19+0:dilcikar:
gülbeşeker----------------------- -2kg--------------------26:KK1:1shok:

Son düzenleme:
benimde yarın kontrolüm var minik kuzucuğumu göreceğim bakalım inşallahh ee kızlar zaman giderek azalıyor. aranızda benim gibi korkuları başlayan varmı inanın bazı geceler düşünmekten uyuyamıyorum...sıkıntı basıyo ter basıyo kalkıp dolanıyorum gece vakti...benneyaptımki

:) gulbeseker ohhh dedirtin sagol bende kendime kizdim durdum :) bogazmi tutamiyorum diye :) 2 kilo gorunce depresyona girdiydim o bicim yani hesap et :)

heheeeeeyt beni kimse geçemez.
+18 olarak devam ediyorum. 12 Haziran - 1 ağustos tarihleri arasında hiç kilo almamışım ama bebişim 750 gram almış. inşallah doğuma kadar böyle gider. (Faranjit olupta verdiğim kilolardan bahsetmiyorum, çaktırmayın)
kaydirigubbakcemile2

offf of bende 63 ile başladım ilk başlarda ne güzel kilo almıyorum diyodum ya inanılmaz hızlandı kilo alımım geçen hafta 1,5 kilo almışım şuan 69 kiloyum sizce ben 75 ile tamamlayabilirmiyim ya kafayı yiyecem böyle haftada 1 kilo alırsam ben doğuma kadar 20 kilo daha alırım yaaaaakafamçokkarıştı:1shok:-tatlicadiarzu-

destina4 boyum 1.56 .....................

canım totalde 15 kiloyla bitirmemiz lazım hamişliği en fazla bende 12 kilo aldım ama sen benden 2 hafta öndesin 3 kilo dahavar yani 2 kiloda ben veriyommkaydirigubbakcemile3
kalan haftalarda 5 kilodan fazla alma canım dahada az alabilirsin dabiii ama veriliyoı inan uykusuz geceler dakka başı emzirmeler gidiyo kilolar oyüzden bebişin iyi olsunda verirsin kilolarını..,
bu arada kesin doğum tarihi ve bebeğin ismi belliyse yaz senide listeye ekliyelimm.

ben en son tartildigimda 14 kilo almis idim 26 haftalik hamistim su an 28 olduk kanimca CADIARZU 2.5 kilo daha almisimdir
doguma kadar 10 kilo daha alirim kesin ustude olabilircokacimcoook yasasin yemek yemek

eh benıde artık güncelleyebilirsen sevinirim aslında üzülürüm bu kılolu halıme
31+0 15 kg

EN GÜNCEL ŞİŞKOLARR:icecream::icecream:
themis----------------------------------------18 kg----------------31+1:hooray::hooray::hooray:
günayla--------------------------------------17 kg----------------28+1
ufuksevgifuat------------------------------15.5 kg--------------2646
hamder--------------------------------------15kg------------------31+0
celen35---------------------------------------14 kg-----------------27+4
gülsen-23--------------------------------------14 kg-----------------26
gülşen-----------------------------------------14 kg-----------------30+6
seadeniz-------------------------------------12 kg------------------------27+3
kajo---------------------------------------------12 kg-----------------------28+5
gasye-------------------------------------------12 kg-----------------------28+0
ebru ünver--------------------------------------12 kg-----------------------28+0
çakıltaşım--------------------------------------12 kg------------------------31+1
destina4---------------------------------------12 kg-----------------------26+4
hayalkız----------------------------------------12 kg-----------------------28+1
yade06------------------------------------------12 kg------------------------27+2
melsa18--------------------------------------11 kg-------------------------28+6
fulya79-----------------------------------------11 kg--------------------------26+2
altuğğ-------------------------------------------10 kg--------------------------29+5
bızdıkcan---------------------------------------10 kg-------------------------24+0
dağlarkızı----------------------------------------10 kg-------------------------30
özlemmehm------------------------------------9 kg--------------------------30+0
minikeller-----------------------------------------9 kg-------------------------27+5
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
tatlım benim----------------------------------9 kg---------------------------29+4
phatosh-----------------------------------------9 kg---------------------------28+2
nisanur38---------------------------------------9 kg----------------------------29+2
edhak-------------------------------------------8 kg------------------------------25+5
ibolya-------------------------------------------8 kg-----------------------------23+
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
bluveawe-------------------------------------8 kg----------------------------25+0
nisa77-----------------------------------------8 kg----------------------------25+1
panoran---------------------------------------8 kg
suuuuuuuuuuuuuu------------------------8 kg-------------------------------30+0
lutan04-----------------------------------------7 kg----------------------------28+4
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
yağmur ankara------------------------------7 kg-----------------------------24+3
çıtır pıtır-----------------------------------------7 kg-----------------------------26+6
yeşimmerve------------------------------------7 kg-----------------------------26+5
kevsererduran------------------------------6.5 kg--------------------------24+2
yasmi123---------------------------------------6 kg---------------------------24+2
terken--------------------------------------------6 kg---------------------------29+2
mirage7171------------------------------------5 kg-------------------------25
hasret--------------------------------------------6 kg-------------------------25+6
sarilal--------------------------------------------5.5 kg------------------------26+4
g-sezen------------------------------------------5 kg-------------------------26+5
r2d2------------------------------------------------5 kg-------------------------28
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
gülgibiyim---------------------------------------3.5 kg----------------------25+4
zeynep özdil------------------------------------3 kg------------------------24+2
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3:dilcikar:
meldekk----------------------------------------0 kg--------------------19+0:dilcikar:
gülbeşeker----------------------- -2kg--------------------26:KK1:1shok:

Son düzenleme:
X