ekim anneleri kaç kilo aldınız..

2 hafta daha geçti ve bennnn kilo almamayı başardımmmmmmm, kaldı 4 hafta 1 kilo ile kurtarırsam 13 kilo da ben almış olacam inşallah

aaa benim adım neden yok:uhm:haa ben yazmadıydım.amaaaaa kilolara bak.kız çakıl,destinam,phatosh,kajo naptınız kızlarrr.doğuma kadar toplam 15 kiloya ulaşırsınız artıkın.valla ben 29+5 im.veeeee sadece 6 kilo aldıımm.geriye kalan 2 ayda da 3 kilo alsam.olur sana bi 9 kilo.

canım ben 31. haftamdayım bende 5,5 -6 kg arası bişe aldım ama son ayda 3 kilo alırım diyemiyorum keşke ööle olsa arkadaşların dediği gibi kilona fazla güvenemiyosun ben son zamanlarda haftada 1 kilo almışım ayda 4 kilo yani böyle giderse doğuma daha çok alırım diye korkuyorum.
Çok kilo alan arkadaşlar zayıf hamile kaldınız herhalde yani dengeliyoz ben şuan 69-70 kiloyum boy 170.şuan görüntümden nefret ediyorum çok çirkinleştim aldığım kilo direk kol ve basen bölgesine gitti ne biçim iş anlamadım kendimi pehlivan gibi hissediyom vallaÇok üzgünüm çoook

EN GÜNCEL ŞİŞKOLARR:icecream::icecream::icecream:
themis----------------------------------------18 kg----------------31+1:hooray:
ufuksevgifuat---------------------------------18 kg-----------------30+1:hooray:
günayla--------------------------------------17 kg----------------28+1
clen35-----------------------------------------16 kg---------------30+5
hamder--------------------------------------15kg------------------31+0
gülsen-23--------------------------------------14 kg-----------------26
gülşen-----------------------------------------14 kg-----------------30+6
hatzone------------------------------------------14 kg-----------------28+4
hayalkız----------------------------------------13 kg----------------30+2
seadeniz-------------------------------------13 kg------------------------31+2
yade06----------------------------------------13kg-------------------------29+4
destina4---------------------------------------13 kg-----------------------29+5
kajo---------------------------------------------12 kg-----------------------28+5
gasye-------------------------------------------12 kg-----------------------28+0
ebru ünver--------------------------------------12 kg-----------------------28+0
çakıltaşım--------------------------------------12 kg------------------------31+1
çıtır pıtır------------------------------------------11 kg------------------------32+2
melsa18--------------------------------------11 kg-------------------------28+6
fulya79-----------------------------------------11 kg--------------------------26+2
altuğğ-------------------------------------------10 kg--------------------------29+5
bızdıkcan---------------------------------------10 kg-------------------------24+0
dağlarkızı----------------------------------------10 kg-------------------------30
bluveawe------------------------------------------10 kg------------------------32
yeşimmerve--------------------------------------9 kg--------------------------30+4
özlemmehm------------------------------------9 kg--------------------------30+0
minikeller-----------------------------------------9 kg-------------------------27+5
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
tatlım benim----------------------------------9 kg---------------------------29+4
phatosh-----------------------------------------9 kg---------------------------28+2
nisanur38---------------------------------------9 kg----------------------------29+2
nisa77-------------------------------------------9 kg-----------------------------31+2
edhak-------------------------------------------8 kg------------------------------25+5
ibolya-------------------------------------------8 kg-----------------------------23+
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
panoran---------------------------------------8 kg
suuuuuuuuuuuuuu------------------------8 kg-------------------------------30+0
lutan04-----------------------------------------7 kg----------------------------28+4
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
yağmur ankara------------------------------7 kg-----------------------------24+3
kevsererduran------------------------------6.5 kg--------------------------24+2
yasmi123---------------------------------------6 kg---------------------------24+2
terken--------------------------------------------6 kg---------------------------29+2
mirage7171------------------------------------5 kg-------------------------25
hasret--------------------------------------------6 kg-------------------------25+6
eylül_b-------------------------------------------6 kg--------------------------29+2
sarilal--------------------------------------------5.5 kg------------------------26+4
g-sezen------------------------------------------5 kg-------------------------26+5
r2d2------------------------------------------------5 kg-------------------------28
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
gülgibiyim---------------------------------------3.5 kg----------------------25+4
zeynep özdil------------------------------------3 kg------------------------24+2
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3:dilcikar:
meldekk----------------------------------------0 kg--------------------19+0:dilcikar:
gülbeşeker----------------------- -2kg--------------------26:KK1::1shok:

Son düzenleme:
kim leenn o benim göbeğime laf eden:eek:klava:
eylül alırım ayağımın altına hee,,
6 kilo almış:dilcikar:sıska sıska sıskalülülülülülü

ya tamam tamam kızmayın.a.s.valla ben var ya bu son günlerde 1 kilo daha aldım.4 gün sonra kontrolüm var.sırnaşık şeykızımı görecem.valla kiloyu ben mi aldım yoksa bebiş mi bilmiyorum.:uhm:eek:nun kilosunu bıytunu falan amma da merak ediyorum.ama kızlar valla ben herhalde bu gidişle size yetişirim.:lepi:tatlıyı çok yiyorum.yüzüm gözüm sivilce içinde.yüzüme bakan noldu kızım sana diyolar.çare arıyorum kıslaaaarrrr:nazar:

yaz destinam yaz 30+5 16 hatta 17 yi zorluyorum futbol topu gibiym arkadan vursalar yuvarlanacam :))

Çakıltaşım aynen ya bende kilo almadım 2 haftadır, acaba bebeğim de mi almadı diye şimdi onu düşünüyodum:çok üzgünüm:

ben de bundan korkuyordum ama almış bebişim , ben çok terliyorum sanırım ondan almıyorum , bi de az yemeğe çalışıyorum

25 haftadan bu yana kilo almamıştım bu sabah bi tartıldım 1 kilo almışım bilee hemde diyetteyük güyaa 31+2 9 KİLO olmuşum. bi zahmet desticim ekleyiver a.s. ama zahmet olursa bak diğer kilom kalsın kısyerimseniben

EN GÜNCEL ŞİŞKOLARR:icecream::icecream::icecream:
themis----------------------------------------18 kg----------------31+1:hooray:
ufuksevgifuat---------------------------------18 kg-----------------30+1:hooray:
günayla--------------------------------------17 kg----------------28+1
clen35-----------------------------------------16 kg---------------30+5
hamder--------------------------------------15kg------------------31+0
gülsen-23--------------------------------------14 kg-----------------26
gülşen-----------------------------------------14 kg-----------------32+2
hatzone------------------------------------------14 kg-----------------28+4
hayalkız----------------------------------------13 kg----------------30+2
seadeniz-------------------------------------13 kg------------------------31+2
yade06----------------------------------------13kg-------------------------29+4
destina4---------------------------------------13 kg-----------------------29+5
fulya79------------------------------------------12.5------------------------29+6
melsa--------------------------------------------12---------------------------32+2
kajo---------------------------------------------12 kg-----------------------28+5
gasye-------------------------------------------12 kg-----------------------28+0
ebru ünver--------------------------------------12 kg-----------------------28+0
çakıltaşım--------------------------------------12 kg------------------------31+1
çıtır pıtır------------------------------------------11 kg------------------------32+2
altuğğ-------------------------------------------10 kg--------------------------29+5
bızdıkcan---------------------------------------10 kg-------------------------24+0
dağlarkızı----------------------------------------10 kg-------------------------30
bluveawe------------------------------------------10 kg------------------------32
NİSANUR38--------------------------------------10kg-------------------------31+2
yeşimmerve--------------------------------------9 kg--------------------------30+4
özlemmehm------------------------------------9 kg--------------------------30+0
minikeller-----------------------------------------9 kg-------------------------27+5
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
tatlım benim----------------------------------9 kg---------------------------29+4
phatosh-----------------------------------------9 kg---------------------------28+2
nisa77-------------------------------------------9 kg-----------------------------31+2
edhak-------------------------------------------8 kg------------------------------25+5
ibolya-------------------------------------------8 kg-----------------------------23+
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
panoran---------------------------------------8 kg
suuuuuuuuuuuuuu------------------------8 kg-------------------------------30+0
lutan04-----------------------------------------7 kg----------------------------28+4
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
yağmur ankara------------------------------7 kg-----------------------------24+3
kevsererduran------------------------------6.5 kg--------------------------24+2
yasmi123---------------------------------------6 kg---------------------------24+2
terken--------------------------------------------6 kg---------------------------29+2
mirage7171------------------------------------5 kg-------------------------25
hasret--------------------------------------------6 kg-------------------------25+6
eylül_b-------------------------------------------6 kg--------------------------29+2
sarilal--------------------------------------------5.5 kg------------------------26+4
zeynep özdil-----------------------------------5 kg---------------------------29 +5
g-sezen------------------------------------------5 kg-------------------------26+5
r2d2------------------------------------------------5 kg-------------------------28
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
gülgibiyim---------------------------------------3.5 kg----------------------25+4
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3:dilcikar:
meldekk----------------------------------------0 kg--------------------19+0:dilcikar:
gülbeşeker----------------------- -2kg--------------------26:KK1::1shok:

Son düzenleme:
walla arkadaşlar ben 33+1 toplam alınan kilo 16 kg :KK43:((
ilk aylarda çok fazla kilo aldım maalesef

[COLOR="Purple"]walla arkadaşlar ben 33+1 toplam alınan kilo 16 kg :KK43:((
ilk aylarda çok fazla kilo aldım maalesef[/COLOR]

X