ekim anneleri kaç kilo aldınız..

bacım sen 12 kilo almışsın ama eminim benden zayıf hamile kalmışsındır ben 63 ile hamile kaldım şimdi 67yim öyle zayıf biri değilim yani bir çok arkadaştan belkide şişmanım burda bebişte kilosu normal diyor doktor ama tabi karşılaştırmadım kimseyle gamyoncuiremsu
hııı şimdi anladım evet ben 56yla hamile kaldım şuan 68im hatta sarım bugün 69 göründüm bi tuğla daha eklendi inşaata:CüvCüv:

kızlar 30.haftama bastım ve 10 kilo ya ulaştı,sadece popo ve göbik var şişko durmuyom ama eşim dalga geçiyo benle koca göbek diyee:dilcikar:yanlız yüzümde azcık şişmeye başladı çirkinleştim sankim..kızıma gidiyo galiba güzelliğimm:icecream:gitsin yaa bende stok bol dermişimmm haha ammada kendimi beyenmişlikyaptım yaww:sm_cool::roflol:

senağlamakızlar ya bende 72 olmuşum eyvaaaah ... yangın var diye bağıracağım. birde alnımda acayip derecede sisler var doğum lekerei yani bunları ne yapacağız? daha öncekilerde böyle bir şeyler olmadıydı... bu kız beni çirkinleştirip kendi güzelliğini ortaya çıkaracak....tüüüh ya sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeyşimdiden başladık ne yapacağız ayol bu kızdan?:emir_bebek:

EN GÜNCEL ŞİŞKOLARR:icecream::icecream:
günayla--------------------------------------17 kg----------------28+1:hooray::hooray::hooray:
themis--------------------------------------16 kg----------------28+3:
ufuksevgifuat------------------------------15.5 kg--------------2646
hamder--------------------------------------14kg------------------28+3
celen35---------------------------------------14 kg-----------------27+4
gülşen-----------------------------------------12 kg-----------------29+4
seadeniz-------------------------------------12 kg------------------------27+3
kajo---------------------------------------------12 kg-----------------------28+5
gasye-------------------------------------------12 kg-----------------------28+0
ebru ünver--------------------------------------12 kg-----------------------28+0
çakıltaşım--------------------------------------12 kg------------------------31+1
destina4---------------------------------------12 kg-----------------------26+4
hayalkız----------------------------------------12 kg-----------------------28+1
yade06------------------------------------------12 kg------------------------27+2
melsa18--------------------------------------11 kg-------------------------28+6
fulya79-----------------------------------------11 kg--------------------------26+2
bızdıkcan---------------------------------------10 kg-------------------------24+0
dağlarkızı----------------------------------------10 kg-------------------------30
özlemmehm------------------------------------9 kg--------------------------30+0
minikeller-----------------------------------------9 kg-------------------------27+5
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
tatlım benim----------------------------------9 kg---------------------------29+4
phatosh-----------------------------------------9 kg---------------------------28+2
nisanur38---------------------------------------8 kg----------------------------29+2
edhak-------------------------------------------8 kg------------------------------25+5
ibolya-------------------------------------------8 kg-----------------------------23+
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
bluveawe-------------------------------------8 kg----------------------------25+0
nisa77-----------------------------------------8 kg----------------------------25+1
panoran---------------------------------------8 kg
suuuuuuuuuuuuuu------------------------8 kg-------------------------------30+0
lutan04-----------------------------------------7 kg----------------------------28+4
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
yağmur ankara------------------------------7 kg-----------------------------24+3
çıtır pıtır-----------------------------------------7 kg-----------------------------26+6
yeşimmerve------------------------------------7 kg-----------------------------26+5
kevsererduran------------------------------6.5 kg--------------------------24+2
yasmi123---------------------------------------6 kg---------------------------24+2
mirage7171------------------------------------5 kg-------------------------25
hasret--------------------------------------------6 kg-------------------------25+6
g-sezen------------------------------------------5 kg-------------------------26+5
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
terken--------------------------------------------4 kg-------------------------28+1
gülgibiyim---------------------------------------3.5 kg----------------------25+4
sarılal----------------------------------------------3.5 kg---------------------23+5
zeynep özdil------------------------------------3 kg------------------------24+2
R2D2--------------------------------------------2 kg---------------------------24+0:dilcikar:
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3:dilcikar:
meldekk----------------------------------------0 kg--------------------19+0:dilcikar:
gülbeşeker----------------------- -2kg--------------------26:1shok:[/QUOTE]

Son düzenleme:
arkadaslar ben 26. haftanin basinda tartildim tam 14 kilo almisim ustelik son 2 ay icerisinde istahim cok okadar cokki yemedigim yada az yedigim zamanlar miydeme agri giriyor mecburen tika basa yiyiyorum. offff offfff siz nasil besleniyorusunuz meyve agirlikli besleniyorum diyenelere sasiyorum cunku beni hic doyurmuyor tabiki meyvede yiyiyorum ama bu benim az yemek yememe yardimci olmuyor malesef

destinacımmm ben halaaa 8 kilo almış bulunmaktayım 29+3gerçi 1 hafta ilerdeymişiz ama olsun..biz normal haftamızı yazalım

arkadaslar ben 26. haftanin basinda tartildim tam 14 kilo almisim ustelik son 2 ay icerisinde istahim cok okadar cokki yemedigim yada az yedigim zamanlar miydeme agri giriyor mecburen tika basa yiyiyorum. offff offfff siz nasil besleniyorusunuz meyve agirlikli besleniyorum diyenelere sasiyorum cunku beni hic doyurmuyor tabiki meyvede yiyiyorum ama bu benim az yemek yememe yardimci olmuyor malesef

gülşencim ben de çok hızlı kilo almaya başlamıştım 25 ten sonra..şeker yüklemesi yapılıp şekerim yüksek çıkınca dikkat etmeye başladım ondan önce ohh ne bulursam çatlayana kadar yiyodum.şimdi kilo alımım durdu.sen de örneğin şekerli şeyleri az yemeye gayret et meyveyi de aşırı yeme zaten bütün şeker onda.zaten ben meyve yiyince daha çok acıkıyom:)

nisacim bende onceleri cok dikkat ederdim ama simdi hersey kontrolum disi gelisiyor bana en cok kilo aldiransa gece 4 civarlarinda karnima saplanan o muthis aclik hissiyle uyanmam mutfaga kendimi zor atiyorum. yemek yedikten sonrada zaten hep yorgun oldugum icin uzerine bi guzel uyurum. sabah 9 gibi tekrar aclik alarmi calar ve yine tikanirim ama dedigim gibi gece yemek cok kotu. meyveye gelincede zaten oldum olasi meyveye duskunumdur degisen birsey yok yani. su son 2 aydir hayat benim icin mutfak ile hela arasinda geciyor :)

gülşencim anlattıklarına bakılırsa sana kilo aldıran gece yemek yemen unutma gece uyanıp yemek yemen plasenta yoluyla bebeğe enerji geçtiğinden onuda uyandırır ve doğduğunde gece uyanıp senden meme bekliyen bi bebekkk olurrr..
sana tavsiyem gece kalkıp yiyeceğine akşam yemeğini geç ye ve doyurucu olsunn..
ayrıca günde yarım saatlik yürüyüş bile öyle iyi geliyokii.
ha bu arada bunları sana 12 kilo almış biri olarak yazıyorumm:roflol:kelin ilacı olsa başına sürer hesabı ama ben birden almadımm 2. ayımdan itibaren aldım hatta bu iki haftadır şaşılacak şekilde hiç almadımm yani ani ve fazla kilo çatlamanada neden olurr..

destinacim simdi tam derinden furdun beni yaff ben zaten gece yatmadan oncede yiyiyorum. penguen gibi yuruyorum:) esim cok kotu sakalar yapiyor 1 tanesini soylim. aman fazla yaklasma neme lazim gece yatarken uzerime falan devrilirsin gibisinden :) insallah dogumdan sonra veririm tig gibi olamasamda oklava gibi olurum elbet :)

çok açlık hissettiğim zaman su içiyorum, su da besin sayılır , içinde pek çok mineraller var ( maden suyu da içebilirsin ) bu sayede hem bol su içmiş oluyorum, hem de açlığımı unutuyorum , kilomu da kontrol etmiş oluyorum, ben de 12 kilo aldım ama ilk aylar aldım, bu su yöntemini uygulamaya başlayalı almıyorum

EN GÜNCEL ŞİŞKOLARR:icecream::icecream:
günayla--------------------------------------17 kg----------------28+1:hooray::hooray::hooray:
themis--------------------------------------16 kg----------------28+3:
ufuksevgifuat------------------------------15.5 kg--------------2646
hamder--------------------------------------14kg------------------28+3
celen35---------------------------------------14 kg-----------------27+4
gülsen-23--------------------------------------14 kg-----------------26
gülşen-----------------------------------------12 kg-----------------29+4
seadeniz-------------------------------------12 kg------------------------27+3
kajo---------------------------------------------12 kg-----------------------28+5
gasye-------------------------------------------12 kg-----------------------28+0
ebru ünver--------------------------------------12 kg-----------------------28+0
çakıltaşım--------------------------------------12 kg------------------------31+1
destina4---------------------------------------12 kg-----------------------26+4
hayalkız----------------------------------------12 kg-----------------------28+1
yade06------------------------------------------12 kg------------------------27+2
melsa18--------------------------------------11 kg-------------------------28+6
fulya79-----------------------------------------11 kg--------------------------26+2
bızdıkcan---------------------------------------10 kg-------------------------24+0
dağlarkızı----------------------------------------10 kg-------------------------30
özlemmehm------------------------------------9 kg--------------------------30+0
minikeller-----------------------------------------9 kg-------------------------27+5
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
tatlım benim----------------------------------9 kg---------------------------29+4
phatosh-----------------------------------------9 kg---------------------------28+2
nisanur38---------------------------------------8 kg----------------------------29+2
edhak-------------------------------------------8 kg------------------------------25+5
ibolya-------------------------------------------8 kg-----------------------------23+
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
bluveawe-------------------------------------8 kg----------------------------25+0
nisa77-----------------------------------------8 kg----------------------------25+1
panoran---------------------------------------8 kg
suuuuuuuuuuuuuu------------------------8 kg-------------------------------30+0
lutan04-----------------------------------------7 kg----------------------------28+4
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
yağmur ankara------------------------------7 kg-----------------------------24+3
çıtır pıtır-----------------------------------------7 kg-----------------------------26+6
yeşimmerve------------------------------------7 kg-----------------------------26+5
kevsererduran------------------------------6.5 kg--------------------------24+2
yasmi123---------------------------------------6 kg---------------------------24+2
mirage7171------------------------------------5 kg-------------------------25
hasret--------------------------------------------6 kg-------------------------25+6
g-sezen------------------------------------------5 kg-------------------------26+5
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
terken--------------------------------------------4 kg-------------------------28+1
gülgibiyim---------------------------------------3.5 kg----------------------25+4
sarılal----------------------------------------------3.5 kg---------------------23+5
zeynep özdil------------------------------------3 kg------------------------24+2
R2D2--------------------------------------------2 kg---------------------------24+0:dilcikar:
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3:dilcikar:
meldekk----------------------------------------0 kg--------------------19+0:dilcikar:
gülbeşeker----------------------- -2kg--------------------26:1shok:

Son düzenleme:
kızlar hamile kalmadan önceki kilo baz alınırsa-ki o zaman bile kilolu bir hatundum ve kalp doktorum zayıflamaya mecbursun deyip duruyordu ve rejim listesi verip diyetisyene yönlendirmişti- 74 ile başlamıştık. ama aşerme döneminde verilen kilo baz alınırsa - ki o ,aralar 12 kilo vermiştim hiç yemek yiyememekden- bu durumda da ben şu anda 73 kilo olmuşum ve 11 kilo almış bulunuyorum . aşerme işi bittikden sonra...yemeğe başladıkdan sonra yani...ve hızla kilo alıyorum ... boğazım hiç durmuyor...:icecream::eek::çok üzgünüm:

kızlar hamile kalmadan önceki kilo baz alınırsa-ki o zaman bile kilolu bir hatundum ve kalp doktorum zayıflamaya mecbursun deyip duruyordu ve rejim listesi verip diyetisyene yönlendirmişti- 74 ile başlamıştık. ama aşerme döneminde verilen kilo baz alınırsa - ki o ,aralar 12 kilo vermiştim hiç yemek yiyememekden- bu durumda da ben şu anda 73 kilo olmuşum ve 11 kilo almış bulunuyorum . aşerme işi bittikden sonra...yemeğe başladıkdan sonra yani...ve hızla kilo alıyorum ... boğazım hiç durmuyor...:icecream::eek::çok üzgünüm:

heheheee şükret ki aşermişinnnn, ya ben gibi ilk üç ay iştahın açılsa ve tatlıya aşerseydinnnnnn, nerdeyse suyu bile şekerli içecektimmmmmmmmmmm

X