ekim anneleri kaç kilo aldınız..

ayy 2 kilo almışlar ya ben deli olucam 5 .aya kadar her ay bir kilo aldım .5.aydan sonra 5 kilo birden aldım ve ekime daha çok var bende yemeği kestim ama miğdem bayılıyo

ayy 2 kilo almışlar ya ben deli olucam 5 .aya kadar her ay bir kilo aldım .5.aydan sonra 5 kilo birden aldım ve ekime daha çok var bende yemeği kestim ama miğdem bayılıyor

ayy 2 kilo almışlar ya ben deli olucam 5 .aya kadar her ay bir kilo aldım .5.aydan sonra 5 kilo birden aldım ve ekime daha çok var bende yemeği kestim ama miğdem bayılıyor

5 kilo birden alman kötü olmuş ama yemeği de kesme, olmaz tansiyonun şekerin filan düşer, daha kötüsü yetersiz beslenme nedeniyle kanın düşer allah korusun..... ekmek ve tatlı yeme yeter.............. bol su iç , hiç ihmal etme suyu , su aynı zamanda besindir de ......

]EN GÜNCEL ŞİŞKOLARR:icecream::icecream:
themis--------------------------------------16 kg----------------28+3:hooray::hooray:
hamder--------------------------------------14kg------------------28+3
seadeniz-------------------------------------12 kg------------------------27+3
kajo---------------------------------------------12 kg-----------------------28+5
celen35----------------------------------------12 kg-----------------------26+3
hayalkız----------------------------------------11 kg-----------------------27+2
melsa18--------------------------------------11 kg-------------------------27+5
çakıltaşım----------------------------------11 kg----------------------------29+0
günayla--------------------------------------11 kg---------------------------26+0
destina_4------------------------------------11 kg---------------------------26+0
fulya79-----------------------------------------11 kg--------------------------26+2
yade06-----------------------------------------10 kg--------------------------23+1
bızdıkcan---------------------------------------10 kg-------------------------24+0
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
ebruünver------------------------------------9 kg----------------------------21+5
gasye------------------------------------------9 kg----------------------------23+3
edhak-------------------------------------------8 kg------------------------------25+5
ibolya-------------------------------------------8 kg-----------------------------23+5
phatosh----------------------------------------8 kg-----------------------------24+1
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
bluveawe-------------------------------------8 kg----------------------------25+0
nisa77-----------------------------------------8 kg----------------------------25+1
nisanur----------------------------------------7 kg-----------------------------26+3
lutan04-----------------------------------------7 kg----------------------------28+4
dağlarkızı-------------------------------------7 kg----------------------------26+0
özlemmeh-----------------------------------7 kg-----------------------------26+4
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
yağmur ankara------------------------------7 kg-----------------------------24+3
çıtır pıtır-----------------------------------------7 kg-----------------------------26+6
yeşimmerve------------------------------------7 kg-----------------------------26+5
panoran-----------------------------------------7.5 kg---------------------------24+1
kevsererduran------------------------------6.5 kg--------------------------24+2
yasmi123---------------------------------------6 kg---------------------------24+2
suuuuuuuuuuuuuu--------------------------5.5kg------------------------23+1
mirage7171------------------------------------5 kg-------------------------25
hasret--------------------------------------------5 kg-------------------------24
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
gülgibiyim---------------------------------------3.5 kg----------------------25+4
sarılal----------------------------------------------3.5 kg---------------------23+5
zeynep özdil------------------------------------3 kg------------------------24+2
R2D2--------------------------------------------2 kg---------------------------24+0:dilcikar:
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3:dilcikar:
terken-------------------------------------------2 kg--------------------25+2:dilcikar:
meldekk----------------------------------------0 kg--------------------19+0:dilcikar:

fulyacım dert etme veririrz, benim halimi görsen valla, kendim 11 kilo aldım ama ayaklarım kesin 5 kilo almıştır son günlerde

]EN GÜNCEL ŞİŞKOLARR
themis--------------------------------------16 kg----------------28+3
hamder--------------------------------------14kg------------------28+3
seadeniz-------------------------------------12 kg------------------------27+3
kajo---------------------------------------------12 kg-----------------------28+5
celen35----------------------------------------12 kg-----------------------26+3
hayalkız----------------------------------------11 kg-----------------------27+2
melsa18--------------------------------------11 kg-------------------------27+5
çakıltaşım----------------------------------11 kg----------------------------29+0
günayla--------------------------------------11 kg---------------------------26+0
destina_4------------------------------------11 kg---------------------------26+0
fulya79-----------------------------------------11 kg--------------------------26+2
yade06-----------------------------------------10 kg--------------------------23+1
bızdıkcan---------------------------------------10 kg-------------------------24+0
fatmamuallim -------------------------------9 kg----------------------------24+0
ebruünver------------------------------------9 kg----------------------------21+5
gasye------------------------------------------9 kg----------------------------23+3
edhak-------------------------------------------8 kg------------------------------25+5
ibolya-------------------------------------------8 kg-----------------------------23+5
phatosh----------------------------------------8 kg-----------------------------24+1
mervesseyy---------------------------------8 kg----------------------------20+0
bluveawe-------------------------------------8 kg----------------------------25+0
nisa77-----------------------------------------8 kg----------------------------25+1
nisanur----------------------------------------7 kg-----------------------------26+3
lutan04-----------------------------------------7 kg----------------------------28+4
dağlarkızı-------------------------------------7 kg----------------------------26+0
özlemmeh-----------------------------------7 kg-----------------------------26+4
sarayjeva-------------------------------------7 kg----------------------------19+0
yağmur ankara------------------------------7 kg-----------------------------24+3
çıtır pıtır-----------------------------------------7 kg-----------------------------26+6
yeşimmerve------------------------------------7 kg-----------------------------26+5
panoran-----------------------------------------7.5 kg---------------------------24+1
kevsererduran------------------------------6.5 kg--------------------------24+2
yasmi123---------------------------------------6 kg---------------------------24+2
hasret--------------------------------------------6 kg---------------------------25+6
suuuuuuuuuuuuuu--------------------------5.5kg------------------------23+1
mirage7171------------------------------------5 kg-------------------------25
seçil1020---------------------------------------4.5kg-----------------------21+4
gülgibiyim---------------------------------------3.5 kg----------------------25+4
sarılal----------------------------------------------3.5 kg---------------------23+5
zeynep özdil------------------------------------3 kg------------------------24+2
R2D2--------------------------------------------2 kg---------------------------24+0
ibiaru--------------------------------------------2 kg---------------21+3
terken-------------------------------------------2 kg--------------------25+2
meldekk----------------------------------------0 kg--------------------19+0

Kızlar,

Bende +0,5 kg ile, artık +8 kg oldum. :lepi:
Tartılara bakmak istemiyorum artıkkk:icecream:

Kizlar doktorum bugun bana kizdi 27+5 haftalik olduk ben 11 kilo aldim ama fazla buldu doktor kizlar çok aldik diye sevinmeyin yanliş yapiyoruz.

oh be ben 10 gündür aynı kilodayım şuan 4. sıradayım listede :tomato: ama listenin aşağılarına düşecek gibiyim:teytey:

28+6 haftadayım ve hala 11 kilodayım:lepi: iki haftadır kilo almamışım afferin bana:icecream:

29. haftama girdim 9 kilo almışım gerçi ben zayıfım sadece alt kısım tombili oldu başka değişen yer yok :roflol::teytey:

X