Ekim anneleri göbüşleri görelimm

teşekkür ederiz sehercim allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin oğluşlarına..Şeniz

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, analı babalı büyütsün inş. ama hep merak ettiğim bişeyi sormak istiyorum. kızmayın da, içeri çekince küçülüyo mu :))

nisacııımm bence bu pipiliii:teytey: anam sipsivri bir erkek karnı bu beee:teselli: ama cokta cici yaaa allahım nazarlardan saklasın

meister-nisa cım içine cekince küçülmüo zaten cekemiosun:1closedeyes:

buarada yarın bizimde 21. haftamız..yani her salı olduğu gibi resim günümüza.s buda şey gibi oldu "çamasır günü" :roflol:

canımcım ben seni çamaşır günümüzde gene satışa getiriyorumm..kapı süsüyle uğraşcam bütün gün kızada yapıcamm yaa uzun işim yanii..(sakın çok kilo aldım diye kaçıyom sanma)Şeniz

a.snaniknanik bende yedim dimiiiii:dance:

nasıl yaaabenneyaptımki kilomu almısım göbeğimmi şişmi,ş:çok üzgünüm:

kızlaaarrr maşalllahh göbüşlerinizee.41 keree.ayy eski günlerim geldi aklımaa.karnım büyüdümüü yaa onunki daha büyükk.şimdi kocamaaann olduk valla.keyfinize bakınn.hayırlı bi hamişlik dönemii vee doğum diliyorumm.Şeniz

işte buda sizee moral olsunn.bukadar şişincede yürümek zor oluyo aklınızda bulunsunn.öpüyorum hepinizi.

Son düzenleme:
naptın kız topmu koydun karnına..ne şişmesi ne morali benim 1 ay önce okadardı nerdeyse karnımm:roflol:bu arada aynı erkek karnı gibi duruyooo...bitek göbeenn şişmişş..iyi dileklerin için teşekkürler sanada hayırlı doğumlarrŞeniz

::roflol:aşkolsun kızlarr yaa valla top değil.temmuz annelerine girin eski hallerimi de görün.reca ederim yaaa.bu arada teşekkür ederim destinacım.yaa forma sentetik olduğu için sıkı bide daha küçük göstermiş yoksa dobişiz yanii:dilcikar:

ayy kıslar bunlar ne güzel göbiş daha küçük küçük.inş bebklerinizi sağlıklı sıhatli kucaklarınıza alırsınız alırız yani tüm hamişlerrrra.s.

:)) Cok yakından cektım ya Sız kanmayın ona hem ıkıncı hamılelıgım ılk aydan cıkmaya basladı =)) Ama Ikı katı Cıkmıs Kendımı hayLı Yorgun hıssedıyorum sankı 9 ayLık oLmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…