Ekim anneleri göbüşleri görelimm

ben 59 kilo hamiş kaldım kıslar şimdi 65 im.ben resmi yukleyemeyince apple arkadaşım canım o yaptı... inş kilo almam oğlum olcak nasipse erenim olcak...

çok güzel çıkmışsın oğlunla canım karnın kocaman olmuş bile ne güzel Allah kazasız belesız doğurmayı nasip etsin

dsci0003fm1.jpg
uzun zamandır girmemişim ben yine:KK43:( malum yıl sonu karneler notlar ama seminer döneminde buralrdayım inşallah gezmelere gitmezsek tabii kızımla:)
bu da bizim son halimiz.. aslında zaten kiloluyum .. o nedenle pek belli olmuyodu bebişim ama son haftalarda birden bire belirginleşti...21+5 iz burda yani bugün:))

Son düzenleme:
kız anneleri acayip belli oluo :) göbek yuvarlak..vucut hatları yok oluo:) ne bel kaldı ne bişi bendede:) popo zaten aldı basını gitti:) kuyruklu koyun gibi oldum bıngıl bıngıl :) ve selhancım allah tamamına erdirsin inşallah..
erkek annelerinin de göbekleri top yutmus gibi :) sadece ortada sivri bi göbek :) ama vucut hatları yerinde :)

haklısın canım ben de bü yandan üzülüyom belli olmuyo diye bi yandan da seviniyom daha 4 ay var nasılsa diye:))
hepimiz hayırlısıyla kucağımıza alalım da gerisi boş...

aminnnn:) de benm arkadan bi göbek daha cıkmıs gibi:) yürürken zıplıo bacım düşünsene :)))))

ya celen senin tanimlamaya göre benim ki erkek gibi karnımdan ve göğüslerimden başka bi tarafım çıkmadı henüz yoksa erkek mi yok ya şeyinin resmi var elimde:roflol:

ya celen senin tanimlamaya göre benim ki erkek gibi karnımdan ve göğüslerimden başka bi tarafım çıkmadı henüz yoksa erkek mi yok ya şeyinin resmi var elimde:roflol:

hadi yaa:1shok: demek şeyinin fotosu var heefisfisfis bende istiycem doktordan ver kızımın tutuşunun fotosunu diiceeemmÇok üzgünüm çoook

hadi yaa:1shok: demek şeyinin fotosu var heefisfisfis bende istiycem doktordan ver kızımın tutuşunun fotosunu diiceeemmÇok üzgünüm çoook

:roflol::roflol::roflol:allah senide güldürsün valla..iyi güldüm sayendesırnaşık şeysırnaşık şey

dsci0003fm1.jpg
uzun zamandır girmemişim ben yine:KK43:( malum yıl sonu karneler notlar ama seminer döneminde buralrdayım inşallah gezmelere gitmezsek tabii kızımla:)
bu da bizim son halimiz.. aslında zaten kiloluyum .. o nedenle pek belli olmuyodu bebişim ama son haftalarda birden bire belirginleşti...21+5 iz burda yani bugün:))

çok iyiymiş selhannn...valla bende şüpheleniyorum artık benimkiside kızmı diye bende arkayla şişmeye başladımm:roflol:bu arada celencimm sen nası istemezsinn bizim pipi resmimiz buzdolabına asılı(utanmasak çerçeveleticez yanii):roflol:

çok iyiymiş selhannn...valla bende şüpheleniyorum artık benimkiside kızmı diye bende arkayla şişmeye başladımm:roflol:bu arada celencimm sen nası istemezsinn bizim pipi resmimiz buzdolabına asılı(utanmasak çerçeveleticez yanii):roflol:

buzdolabında he:roflol: minik bamyacııkk:roflol:

haaafisfisfis bizim prenseste 5 erkek torunun içinde teeekkk:sm_cool: ama ben asamam len tutuşunu:eek: ayıp:eek:

dur daha ekliycem ben bu kadar zaman beklemişim doldurudum burayı şimdi
resimlerimiz033of2.jpg

git uleennnn:mymeka:çırpıcık kollara bak allahımm yaa..çakıltaşım iyiki yoksun kısım görmüyon bunlarıısırnaşık şeynisa harbidende erkek göbeği gibi duruyo kız saklamış olmasın pipiyi biyerlere:roflol:

ay bana da ööle geliyo ya destina kıçım başım hiç çıkmadı ki kaynanam da inanmıyo o erkektir diyip duruyolar zaten

ayyhh ne güsell göbüşleriniz öle kıslarr .. allahım sag saglim kucagınısada almayı nasip eder inşallah .. ben agustos annesi olucam inş.. bakmak istedim ne var yok diye burayada :)

X