Ekim anneleri göbüşleri görelimm

ayrıca teşekkür ederim destina çok yardımcı oluyosun bana.takvimimi de bi zahmet değiştirirsek tam olacak:)))

sanırım bende beceremedim((((

destina aynen anlattığın gibi gittim.ama en son o dağ resminden yapıştırma yapıp mesajı gönderdiğimde resim gözükmüyo..nerde yanlış yapıyorum ki

Son düzenleme:
acaba yanlış satırımı kopyaladın..bide şöyle dene o son satıra kes de sonra mesaja direk yapıştırr..

en alttaki direkt link to image yazan satırı kopyaladım.birde keseyim bakayım

aman allahımmmm fatoş düzelttim linkini de düzeltmez olaydım bacım, komplekse soktun beni yaw , ne kibar bi göbüş o öyleeeeeee, bak yukardaki mesajdaki link senin

kıs sen kaç kilosun byle top yutmuş gibisin şuna bak ya hiç kilo almamışşsenağlamasenağlama

ya valla moralim düzeldi bi anda..bana çok büyümüş geliyodu ama.teşekkür ederim hayatımyerimseniben..hem düzeltme için hemde moral için..oğluşum bugün 20+2..
aslında 70 kilo ile hamile kaldım ama boyum 1.75..şuan 75.5 kiloyum

ay ben bunalıma giricem valla şimdi benim niye göbişim kocaman yahu hele bazen patlıcak gibi geriliyor. inşallah çatlamaz.

bazen benimde çok geriliyo..akşamları şişiyo kocaman üstte birşey yok ama arkada göbek gibi büyümeye başladı:roflol::roflol: göbekten çok onu düşünmeye başladım nasıl eritecem diye

Son düzenleme:
ya adamlar 3 günlüğüne aldılar fotoğraf makinamızı 2 hafta oldu daha pazaretesine getircekmişşşşş öff be ben de çekmek istiyorum yaaa kızımı

çok iyiymiş yaa...karnın şişmiş ama sende çok kilo yokk aferimm bizim gibi şişko olma:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…