Ekim anneleri göbüşleri görelimm

pek biş anlamadım göbüşünden popona oranını göremiyorum:roflol:ama bluz güzelmişş:1closedeyes:

pek biş anlamadım göbüşünden popona oranını göremiyorum:roflol:ama bluz güzelmişş:1closedeyes:

Canım ben normalde balık etliyimdir yani göbeğimde yayvan ve popom çok düzdür ondan aslında kocagöbeğim var ama yayvan olduğundan ayağa kalkınca düzeliyor biraz.

maşallah maşallh..ama destinanında dediği gibi pek belli olmuo..sunu dar bişiylen gönderde bakaksengözlerimebaksanab

destina 4 çüm benim alıntı yaptığın resmi silermisin sana zahmet şekerim benim eşim baya kızdı bana resim koydum diyee hatta bana baya söylendi bilseydim bu kadar tepki vereceğini hiç koymazdımm affedin kızlar ama resim koyarken eşlerinizin haberi olsun yoksa aile içi kavga çıkmasın

bu da boydan görünüşü, kendi kendime anca bu kadar çekebildim idare edin

canım yaa allah nazarlardan saklasın cakıltasım:) demek 23. haftada bu kadar büyüyo ha?daha bi hamile oluo insan dmeek:)

deneme amaçlı arkadaşlar resim ekleyebilecemmi diye bu resmi ekledim be:)=bekresimlerinet00531vc2.jpg][img=http://img405.imageshack.us/img405/8069/bebekresimlerinet00531vc2[/IMG]
][img=http://img405.images
bide ben deniyim dedim ama olmadıı:sm_confused:

Son düzenleme:
ya ben bu re4sim işinin nasıl olduğunu bilmiyorummm.banane bana da öğretin.ekim anneleri 2008 de de böyle değişik şeyler yapıyosunuz.ben hiç bilmiyorum.ayrıca 19 hafta 5 günlüğüm.ama sizin göbişler çok büyüüükk.kız destina nasıl da büyümüş göbüşün.ben size yollim de bakın ama ilk nasıl ekleniyo onu öğretin banaa.

tamam canım önce resmi bilgisayarına kaydett sonra sonra bu linkte gözat kısmından bilgisayarındaki resmi ekle host it yazısına tıklaa tıkladıktan sonra reminin altinda 4-5 satır url adresi yazıyorr..en alttaki direk message yazan varya o satırı kopyalayıp mesaj yazarken bu yazı tiplerişnin yanında dağ resimi olan ikon varya araya resim ekle işte ona basıp satırı yapıştırıyosunnŞeniz

çok karışıkmış.ama yapabilirim galiba.bi deneyelim bakalım akşama.bakarsınız sabaha göbişimi görürsünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…