Ekim anneleri göbüşleri görelimm

Tşk Ederim Arkadaşlar Resim Ekleme Konusunda Yardimci Olduğunuz Için.en Kisa Zamanda Bende Eklicem :)

kızım git işine kandırıyon bizi hamile kalmadan önceki fotonu koydun demi çatlatıyon bizi anam ben niye şiştim şaka tabi canım bebişte sende çok hoşsun benim 18 artı 3te aniden şişti yakındır seninkide şişer

host it yaptıktan sonra " Thumbnail for forums (1)" bu bölümün içindeki yazıyı kopyala yapıstır yapın direk acılıo resim..ben hiç ööle dağ resmine falan tıklamadım:1closedeyes:

valla bende dağ resmıyle falan uğraşmıom.dediğin gıbı dırek yapışırınca acılıo.
arkadaş ole anlatı dıye acıkladım ben..

amaninnnnn incecikkk tü tü tüt tüüüüü
3-4 haftasonra görüşelim güzelim,
moralımızı bozma de getttsengözlerimebaksanab
naniknanik

valla kızlar hepinizin göbüşü süper.daha durun o göbüşler çoooook büyücek inşallah.[

Kızlar bu da benim göbüşüm :) vee yağlarım. 12 kilo aldım yaaaa (

Kızlar bu da benim göbüşüm :) vee yağlarım. 12 kilo aldım yaaaa (

üzülme hayatım çok tatlıymış göbüşün tam 4-5 aylık hamile gibi duruyo abartı diil yanii..sen çok zayıftın normal arkadaşım ama artık dikkat ett:1closedeyes:

themis göbeğin çok güzelmiş ben benimkine benzettim inşallah ilerideki hallerini de atarız bırak kiloları bebişler iyi beslensin olcak o kadar abartılı bir durumun yok canımyasakkelime

themis göbeğin çok güzelmiş ben benimkine benzettim inşallah ilerideki hallerini de atarız bırak kiloları bebişler iyi beslensin olcak o kadar abartılı bir durumun yok canımyasakkelime

canım sağol, benim bebek şişkinliğinden başka biraz da göbek şişkinliği var, dedim ya fazla kilolar. benimde tek düşündüğüm bebeğimin sağlığı zaten. kiloları veririz sonra napalım. bebişlerimizi sağlıklı olarak kucağımıza almayı nasip etsin rabbim.

üzülme hayatım çok tatlıymış göbüşün tam 4-5 aylık hamile gibi duruyo abartı diil yanii..sen çok zayıftın normal arkadaşım ama artık dikkat ett:1closedeyes:

evet artık dikkat ediyorum canım. 7 haziranda kontrolümüz var. bakalım kaç kilo almışım. önceden kontrolden kontrole 4-5 kilo almış oluyordum. inşallah fazla almamışımdır.
Eeeee hadi kızlaaaar hani göbüşleeeer.
Bu arada bel ağrılarımdan dolayı 7 gün raporluyum. 2 gündür rahat takip ediyorum ekim annelerini a.s.

böylee..olabilira.s.

Hangi dr. a gidiyorsun belki aynı yere gidiyoruzdur pınar ben özel ege hastanesine mehmet gencer e gidiyorum..

:resmimi çekip kızlar göbüşümü koyocam.en rekor benimkisi valla.:sm_cool:naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…