Ekim anneleri göbüşleri görelimm

valla ben karışmam aslan oğlum ne yaparsa arkasındayım:roflol:bu arada beklenen göbüşleri listesi
çakıltaşı-m
nisanur38
nisa77
bızdıkcan
gülgibiyim
kevsererduran
yade06
yağmur ankara
ve daha satamadığım tüm ekim anneleri hadi bakimm:eek:klava:

En yakın zamanda şakkıdı

çıtır pıtır çok güzeeeeeeeeeellllllllllllllllllllll maşşallaaaaaahhhhhhhh bebişimize allah cümlemizi nazarlardan korusun:nazar::nazar::nazar:

ya çıtır ptır kocaman ya senin karnın hamilekarı gibi olmuş bızdığınki da epey çıkmış benimki de cereninki ne çok benziyo şu webcamdan foto çekmeyi öğreniyim fotoğraf makinamız bi arkadaşda bu hafta becerirsem en yakın zamnda

ya çıtır ptır kocaman ya senin karnın hamilekarı gibi olmuş bızdığınki da epey çıkmış benimki de cereninki ne çok benziyo şu webcamdan foto çekmeyi öğreniyim fotoğraf makinamız bi arkadaşda bu hafta becerirsem en yakın zamnda

eee ben dedım dikkatt edin suratınıa capmasın die:icecream:
fark ettım de 1 hafta bıle ne kadar farkedıyo göbüşte.e su artıyo,,
bebek buyuyoo
daha çokkkk buyucek
hıcbır kıyafetımı gıyemıyorum artık
4 aya kadar gıydım ama a.s

maşallah göbişler harika aneleri daha harika bebişleri dahada harika
iyi oldu koyduğumuz bende benimki ne kadar büyüdü diyodum rahatladım şimdiş

maşallah hepinize çok güzel çıkmış resimleriniz.bebişler karnımızda bile ne kadar güzel bende en kısa zamanda ekliycem benim karın yapım bızdıkcana benziyor henüz aşağıda yani..

çıtır pıtır bızdıkcan süpermiş göbüşler yanlız çıtır pıtır seninki tam kız göbüşü yuvarlak resmen ya herkez diyodur sana kızın olacak diyeeŞenizbu arada çakıltaşım su koyverme nerden görcek adam göbüşün üstünde adınmı yazıyo yoksa seni göbüşün resminden bile tanıycak kadar aştımı:1shok:aldırmayın elime sopayı bakim:eek:klava:beklenen göbüşlerin listesii
yağmur ankara
kevsererduran
çakıltaşı-m
themis
nisanur38
ebru79
yade
eylül-b
nisa77...veee tümm ekim anneleri hadi bakimmKötü Kazen

oy çok tatlısınız ben şu küçültme işini beceremiyorum karnım kapı süsü resmi gibi kocaman çıkar onu ekranda öyle görürsem deprosyona girerim küçültmeyi öğrenim yüklüyim destina kızzzzzzzzzz benim niye adım yok aşk olsun bacım ya

yağmurcum resmi yükledikten sonra resize image şeneği varya ordan küçültebiliyon mızıkçılık yapmaKötü Kazen

Arkadaşlar Resmi Nasil Ekliyoruz Buraya Yardimci Olurmusunuz Ben Daha önce Resim Falan Eklemedim O Yüzden Hiç Merak Etmedim Nasil Eklendiğini.göbüşleri Görünce Heveslendim Bende Koyacam Yardimci Olurmusunuz.sevinirim :))

canım bu adresten bilgasayarındaki resmi yükleyip host it yazısına tıklıyotsun altta çıkan url adreslerinden en sondaki yanında direct image yazan satırı kopyalıyosun sonra mesaj yazarken bu yazı tiplerinin altında dağ resmine benzeyen bi ikon varya işte o resim eklemek için onlada resimi ekliyosunntatlicadiarzuçokmu karışık oldu:roflol:

canım bu adresten bilgasayarındaki resmi yükleyip host it yazısına tıklıyotsun altta çıkan url adreslerinden en sondaki yanında direct image yazan satırı kopyalıyosun sonra mesaj yazarken bu yazı tiplerinin altında dağ resmine benzeyen bi ikon varya işte o resim eklemek için onlada resimi ekliyosunntatlicadiarzuçokmu karışık oldu:roflol:

destinacım ben hiç ööle dağ resmi falan bilmiyorum..kopyalama işlemini orda sonunda 1 yazanı alarak yapıorum..forum 1 mi ne ööle bişi..direk cıkıo resima.s buarada göbüşler cidden süper olmus keske daha önceden yapsaydık burayı:1hug:

CADIARZU
çıtır pıtır bızdıkcan süpermiş göbüşler yanlız çıtır pıtır seninki tam kız göbüşü yuvarlak resmen ya herkez diyodur sana kızın olacak diye

yaa sorma.yusyuvarlak bişii oldum.
yalnız şu kalcalar basenler olmasa daha zor anlayacaklar da naniknanik
dırek kızın olcak senın dıyorlar.bende kompleks yapıyorum cokk buyudu popom dıe.
demek göbşten de anlaşılıyor muşşCADIARZU

destinacım ben hiç ööle dağ resmi falan bilmiyorum..kopyalama işlemini orda sonunda 1 yazanı alarak yapıorum..forum 1 mi ne ööle bişi..direk cıkıo resima.s buarada göbüşler cidden süper olmus keske daha önceden yapsaydık burayı:1hug:

hani cevap yazacağımız yer var ya onun üstünde hani çeşitli ıkonlar var.
yazı tipi,ebatı,kalınlığı,paragraf düzenlemeleri vs.....
orada zarfın yanında ki sarı resim var ya hani üstünde dağ resmi var.
zaten üstüne gelince "araya resim ekle" diye yazı cıkıyor.ordan yapcan.

gbi18w2drk1.png

bu da benim resmim.. 18 hafta + 2 günlük hamişim.. sanırım içinizde göbişi en küçük olan benim kızlar sizinkiler ne kadar da büyümüş :nazar: ben de 20 haftalıkken sizinki gibi olur sanırım a.s

Son düzenleme:
bu arada ben de ilk kez bebişimin hareketlerini hissettim bugün.. çok mutluyum çoookkkk :sm_cool:

daha 1-2 hafta sonra hissederim diye tahmin ettiğim için çok korktum ilk harekette sırnaşık şey ama sonradan jeton düştü ben hamileyim ve bu da bebişin hareketleriiii yaşasıınnnn :teytey:
allah isteyen herkese bu duyguları yaşatsın inşallah.. amin

Son düzenleme:
sonunda oldu :teytey: :teytey: :teytey:

http 2 kere yazıyomuş ondan olmuyomuş yaaaaa

Son düzenleme:
host it yaptıktan sonra " Thumbnail for forums (1)" bu bölümün içindeki yazıyı kopyala yapıstır yapın direk acılıo resim..ben hiç ööle dağ resmine falan tıklamadım:1closedeyes:

gbi18w2drk1.png

bu da benim resmim.. 18 hafta + 2 günlük hamişim.. sanırım içinizde göbişi en küçük olan benim kızlar sizinkiler ne kadar da büyümüş :nazar: ben de 20 haftalıkken sizinki gibi olur sanırım a.s

:sm_confused:nerde kısım göbek:sm_confused:göremiyomsengözlerimebaksanabnerde:1no2::eek:klava:git bakimdbest şişirmeden koyma resmini kıskandırmayamı çalışıyon sen bizi bakim:mymeka:neyse böyle az giriyosun olmuyo her zaman bekleriz canımmŞeniz

X