Ekim anneleri göbüşleri görelimm

grnt013yd5ke1.jpg

grnt014oq2je1.jpg

grnt017jd9vp2.jpg

grnt019sh2jh8.jpg

KIZLAR BENIM GÖBİŞİMDE AZ DA OLSA BU:) 20 HAFTALIK KIZIM...

Son düzenleyen: Moderatör:
Şenizne göbekmiş bee bakk bakk bitmiyo:sm_cool:resim büyük çıktığı için büyükmüş gibi duruyo ama aynadaki görüntü normall..

yerimseniben
aşk olsun listede adım yokkk..
ben ekım annesi değil müyüüümm :KK43:

Bu da benım koca göbüküm.
dıkkat edın suratınıza çarpmasın:)

20+6 günlük kızım.

206xs2.th.jpg

ccok duzgun ve bicimli bi göbegin var ne güzel hamilesin herkese nasip olmaz tadını cıkar hayatım ... canım yaa benimkide böyleydi 6 aya kadar sonra yanlarım bi fışkırdı sorma.Hayırlı olsun bitanem.

aşk olsun listede adım yokkk..
ben ekım annesi değil müyüüümm :KK43:

Bu da benım koca göbüküm.
dıkkat edın suratınıza çarpmasın:)

20+6 günlük kızım.

206xs2.th.jpg

:nazar:maşalllah ne kadar düzgün bir göbeğin var çok hoşuma gitti bu herkese nasip olmaz bu göbüş cnm harika valla bayıldım inş bi gün hamiş old. benimde böle göbüşümün olmasını isterim bu arada cinsiyeti ne bebişin cnm :1hug:

Sağolun kızlarrr....
Bebeğimin cinsıyeti kız canım.Allah olmayan herkese nasip etsin inş..

kızlar buda benim göbişim 20 haftalıkım burda şimdi 21.haftadayım onuda yüklerim azcıkın daha büyüsün hadi bakam sizlerin göbişleri görelim kızlarrrrrrrrrr

1100.jpg
[/IMG]kızlar valla ben akşamı bekleyemedim çektim yamuk mamuk koydum resmini akşama daha iyi çektiricem kocişime.

hoşbulduk destina teyzecim.:sm_cool::roflol:
bu defne varya çok bızırık kız hiç durmuyor hep dönüyor içimde balık gibi vallahi. oturduğum yerden göbişime bakınca gözüküyor hareketler valla.

destinacım yarın bizde koyalım bidahaaaasengözlerimebaksanab her hafta bi resim koymayı düşünüyorum ben..haftalık resmi olsun göbüşümün...koymayanlarada nispet olsun:dilcikar::1closedeyes:

ahh ne güzel işte be kevsercim bizim oğlan pek bi sakin bi iki kıpırtının dışında daha ben bişi hissetmedimmm..son iki gidişimizdede uyuyorduu..bakalım 16 haziranı iple çekiyorumm..renkli doplere giricemm:emir_bebek:

destinacım yarın bizde koyalım bidahaaaasengözlerimebaksanab her hafta bi resim koymayı düşünüyorum ben..haftalık resmi olsun göbüşümün...koymayanlarada nispet olsun:dilcikar::1closedeyes:

1 haftada 2 kilo almış biri olarak sanırım seni satışa getirebilirimm:roflol:imdatt biri beni durdursunnn 8 kilo aldımmm.senağlama

1100.jpg
[/IMG]kızlar valla ben akşamı bekleyemedim çektim yamuk mamuk koydum resmini akşama daha iyi çektiricem kocişime.

anam o neeeee ya bi hamile değiliz yani bu göbeğe saygıyla eğiliyorummm a.s
kevser ya boyun kaç senin ondan mı bu kadar çıkmış ne diyelim maşallah :nazar:kıskanmaalım bizim de olur belki şööle iki ay falan sonra

benim boyum 169cm ya o kadar kısada değil boyum ama benim çok çıktı göbeğim herkez uyarıyor beni zaten. son aylarda nasıl olacaksın sen diye.

X