Ekim anneleri göbüşleri görelimm

bu ne kısım 3 aylık halinimi kodun netti:mymeka:
hani sen saten kilolu hamile kalmıştın hiçte öyle kiloluymuşsun gibi durmuyon odada dağınık değil ayrıca :teselli:

bu ne kısım 3 aylık halinimi kodun netti:mymeka:
hani sen saten kilolu hamile kalmıştın hiçte öyle kiloluymuşsun gibi durmuyon odada dağınık değil ayrıca :teselli:

:roflol::roflol::roflol: galiba yanlış resimi ekledi, ne resimde şişko bi hamiş var ne de dağınık bir oda :roflol::roflol:

uzaktan çekildide ondan kendi kendime bu kadar oldu bebişte 1 hafta geriden geliyo anlamadımneden acaba son adet tarihimimi yanlış hatırlıyom of bizim oğlan minyon olacak heralde

kızlar buda biz odamın kusuruna bakmayın biraz dağınıkda

bu ne naan?:mymeka:
sen yanlışlıkla ekim annelerine girdin galiba:dilcikar:
2009 mart annelerine falan girmen gerekti sanırım:uhm:

maşallah diyelim göbüşüne ne güsel hiç kilo almamışsın

accık göbüş görün nan
ahanda buyrunn...
:)
kızım bebeği,herşeyimmm.
[

üstümdeki bady gözünüzü kamaştırabılırr..ehh bırass rengarenkteee..kusura bakmayın artıkın..

Son düzenleme:
çıtırcım maşallah göbüş dediğin böle olur kıs hakkaten baya büyümüş senin kız belkim 40. haftayı beklemez ultrasonda nasıl önden mi gidiyo

saol edhakcım buyudu vallahi baya
bılmıyorum artık bekler mı beklemez mı ???
ama uslu benım kızım ya beklıcek sanırım:CüvCüv:

ultrasonda 1 haftaya yakın onde canım..

bu da benim sevgili tosuncuk kızım :ecrin_bebek: umarım becerebilmişimdir yüklemeyi :1rolleyes:

kameraya ancak sığdırabildim kendimi sanırım artık resim mesim de çekemicem ekranlara sığmıyorum ayol :roflol: :roflol:

bu arada foto 33+2 de çekildi.. bebişim 2 gün önce 2600 gr'dı :ecrin_bebek:

Son düzenleme:
valla ben de anlamadım ama fotoda daha zayıf çıkıyo neden bilmiyorum :sm_confused: herkes aynı şeyi söylüyo ya sanırım resimlerde küçük gözüküyoruz :CüvCüv:

göbüşlerinize de bebişerinize maşallah kızlar , Allah nazarlardan saklasın

çıtır ve dbest maşallah göbüşlerinize ve bebişlerinize
çıtırcım baya büyümüş cidden.zorlanıyosundur artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…