Ekim anneleri göbüşleri görelimm

çtırım maşşşalh ne o yaa işte hamile dediğin böyle olur dbestcim sen de haksızlık etme kızına hiç de öyle iri falan durmuyo karnın çok güzel maşallah sana da

Valla aynen gozlerım kamastı Cıtırcık :)) Cok harıka Ben dıom sen benım gobısımı calmıssın ama ınanmıon aha durun bende eklıcem resım

Terken :) Doktor Harıcınde Herkes Erkek Dıo :) ben bıle ole dıom ama doktorumda % 100 kız dıyınce umutlar tukenıo :)

denizcim maşallah öyle çok kilolu gibin durmuyosun ..güsel hatunmuşsun ayrıcakaydirigubbakcemile3

seadenız maşallahhhh benım senden farklarım var tabıı bu kadar zayıf durmuyorum ben
hhehehehe :=)

buda bizim göbüşümüz öğrendim ya artık resim eklemeyi:))

göbüşün önden ve yandan hali 33+5 bugün:)

Zeynepcım :)) Sen yastıgı One DegıL Arkaya koymussun yaaa hanı bebegın nerdeee kız masallah allah nazarlardan korusun :)

Zeynepcım :)) Sen yastıgı One DegıL Arkaya koymussun yaaa hanı bebegın nerdeee kız masallah allah nazarlardan korusun :)

ayy canım valla önde arkadan görenler zaten bişey anlamıyolar bile:)toplamda 4 kilo aldım oğluşumuza iyi bakıyorum ama teyzesi yediklerimi o alıyor.seninde çok güzel maşallah canım öncelik sende tez zamanda sağlıklı haberlerini bekliyoruz öptük sizi:1hug:

hehe yok canım benimki daha çok hava yastığı koymuş gibi duruyo:roflol:
16 kilo aldımda 4 katın senin yani ama sende az almıuşşun bacum 4 kilo benim memelerim ohihoyyytldu valla

allah iyliğini versin senin ikinci bebeğin tabiki normal benim dr da anlayamıyor zaten bu az kilo işini belki şu 5-6 haftada biraz alırım he ne dersin:dance:

Ya Hayret Edıyorum 4 Kılo Almıssın :) Valla Super bende Destına ıLe Aynı kıloyu aLdım 16 ama buna bıle Sukredıyorum cunku ılk hamılelıgımde 23 Kılo almıstım Toplamında :)) Suan Aldıgım kıloların hepsıde benım cunku bebegım zayıfmıs ( O kadar ıyı beslenmeme ragmennnn ama ıns bu ay ıyı olacaz Teyzesı Az kaLdı az Gunler gecmıoooooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…