Ekim anneleri göbüşleri görelimm

heyyt maşalllah:nazar::nazar::nazar:
işte böyle olur hamile göbüşüüü:CüvCüv:
kıs çakıl doğum yakın diye heralde senin göbek aşağı doğrumu inmiş neCADIARZU
bu arada evde güselmişş heehihoyyyt

e tabii iniyor artık aşağıya , oturup kalkarken kasıklarım patlayacak sanıyorum kaç gündür

napıyım anam gözlerimde bozuldu hamişlikten ama son sayfada gördüm breh heybetli yuvayı inşallah hepimizin içindekiler yeterli kiloyu almışlardır

inşallah canım yaa,ama benim göbüşe göre tombik bişey beklemeyin , kızım narin olacak 34.haftada 2100 gr dedi doktorum , sanırım 3 kilo bile zor bu gidişle :çok üzgünüm:

kıs çakıl aramızda 3 hafta var olsun o kadar dii mi senin haftaya gelince bizim göbüşler de tombik olur merak etme sen gerçi bu gidişle 35. haftayı beklemem herhalde istanbulda hazır yemeğe alıştım homini gırtlak yani
bu arada göbüşünü nihayet görebildik 41 kere maşallah

bu da yakından sadece göbüş
29082008002pr3.th.jpg
[/IMG]

çakılcım bayıldım göbüşüne valla..aman nazar değmesin kızımıza:nazar: ama ben artık dışarı çıkmak istiyom der gibi duruyo heeCADIARZU
bu arada arka fonda sulanan çiçeği de gördüm:roflol: baya bi sulanmış hanii..gür gür yaprakları:roflol::roflol:

çakılcım bayıldım göbüşüne valla..aman nazar değmesin kızımıza:nazar: ama ben artık dışarı çıkmak istiyom der gibi duruyo heeCADIARZU
bu arada arka fonda sulanan çiçeği de gördüm:roflol: baya bi sulanmış hanii..gür gür yaprakları:roflol::roflol:

yok bacım yanlış tahmin, o çiçek kışın ayda bir, yazın da ayda 2 kez su ister :jeyyar:

yok bacım yanlış tahmin, o çiçek kışın ayda bir, yazın da ayda 2 kez su ister :jeyyar:

yazık yaw çiçeğe:1shok: kuruyacak...benim çiçeklerim haftada 1-2 kez sulanıyo valla.:dilcikar:.neyse konuyu burayada taşımıyım şimdi.nasılsa ayrı başlığımız var artıkkaydirigubbakcemile3

cakılım allah nazarlardan saklasın.destinanında dediği gibi göbüş aşağıya inmiş artık.allahım özgeme sağlık sıhhat vesin inşallah:)

çakılım tam bi hamile göbeği ya maşşalh kocemen çıtırımınki de öyle yeşimcim benimki seninkine benziyo biraz hergören oğlan diyo ama kız işte

çakılım tam bi hamile göbeği ya maşşalh kocemen çıtırımınki de öyle yeşimcim benimki seninkine benziyo biraz hergören oğlan diyo ama kız işte

geçen gün eczanede bir kadınla karşılaştım hiç tanımıyom banada senin göbeğin tam bi kız göbeği hiç oğlana benzemiyo diye tutturdu nedesem şaştım bende sağlıklı olsunda kız oğlan fark etmez dedim

nası eklicem resmimi

bu adrese giriosun eminecim.
"gözat"tan resini seciosun
"resize image" den 800*600 ü seciosun ve
"host it" e tıklıosun
acılan sayfada alt tarafta

"Hotlink for forums (1) " bölümünde yzanı kopyala ve burdaki mesaj bölümüne yapıstır.sonrada gönder:CüvCüv:

X