Ekim anneleri göbüşleri görelimm

çtırım maşşşalh ne o yaa işte hamile dediğin böyle olur dbestcim sen de haksızlık etme kızına hiç de öyle iri falan durmuyo karnın çok güzel maşallah sana da

Valla aynen gozlerım kamastı Cıtırcık :)) Cok harıka Ben dıom sen benım gobısımı calmıssın ama ınanmıon :KK70: aha durun bende eklıcem resım :KK70:

s6301499pq0.th.jpg

Terken :) Doktor Harıcınde Herkes Erkek Dıo :) ben bıle ole dıom ama doktorumda % 100 kız dıyınce umutlar tukenıo :)

denizcim maşallah öyle çok kilolu gibin durmuyosun ..güsel hatunmuşsun ayrıcakaydirigubbakcemile3

seadenız maşallahhhh benım senden farklarım var tabıı bu kadar zayıf durmuyorum ben
hhehehehe :=)

buda bizim göbüşümüz öğrendim ya artık resim eklemeyi:))

göbüşün önden ve yandan hali 33+5 bugün:)

Zeynepcım :)) Sen yastıgı One DegıL Arkaya koymussun yaaa hanı bebegın nerdeee kız masallah allah nazarlardan korusun :)

Zeynepcım :)) Sen yastıgı One DegıL Arkaya koymussun yaaa hanı bebegın nerdeee kız masallah allah nazarlardan korusun :)

ayy canım valla önde arkadan görenler zaten bişey anlamıyolar bile:)toplamda 4 kilo aldım oğluşumuza iyi bakıyorum ama teyzesi yediklerimi o alıyor.seninde çok güzel maşallah canım öncelik sende tez zamanda sağlıklı haberlerini bekliyoruz öptük sizi:1hug:

hehe yok canım benimki daha çok hava yastığı koymuş gibi duruyo:roflol:
16 kilo aldımda 4 katın senin yani ama sende az almıuşşun bacum 4 kilo benim memelerim ohihoyyytldu valla

allah iyliğini versin senin ikinci bebeğin tabiki normal benim dr da anlayamıyor zaten bu az kilo işini belki şu 5-6 haftada biraz alırım he ne dersin:dance:

Ya Hayret Edıyorum 4 Kılo Almıssın :) Valla Super bende Destına ıLe Aynı kıloyu aLdım 16 ama buna bıle Sukredıyorum cunku ılk hamılelıgımde 23 Kılo almıstım Toplamında :)) Suan Aldıgım kıloların hepsıde benım cunku bebegım zayıfmıs :KK43:( O kadar ıyı beslenmeme ragmennnn ama ıns bu ay ıyı olacaz Teyzesı Az kaLdı az :KK70: Gunler gecmıoooooo

X