Ekim anneleri göbüşleri görelimm

celen senin göbüşü göremedim .............ama sanırım biraz sonra açılır kendiliğinden......demşn de themisin yüklediklerini göremiştim düzeldi

:mymeka:ne dalga geçiyon len seninkini düzeltmeye çalışıyomm:mymeka:

Son düzenleme:
maşallah göbüşlere nazar değmesin, destina hani nerde ki 14 kilo ? celen ben beceremiyorum şu foto çekme işini, neyle çektin webcam değil galiba, ben onunla da makinayla da deneim olmadı

maşallah göbüşlere nazar değmesin, destina hani nerde ki 14 kilo ? celen ben beceremiyorum şu foto çekme işini, neyle çektin webcam değil galiba, ben onunla da makinayla da deneim olmadı

1500 gr bamyam
1000 gr ona ait ıvır zıvır olsaCADIARZU
3 kilo falan kesin göğüslerimdedir 95 bilem zor tutuyoo-tatlicadiarzu-
ee popodada bi 3 kilo vardırhihoyyytbabanne donu bile yetmiycek yakında

ee kalanlarda artık nerde bilmiyomm..genel yayıldılar heralde:roflol:

destina valla benim göbüşe laf atıyon ama hani seni göbüşü de göremiyoz bak celene hamiş dediğin öle olur
şaka bi yana ikinisin göbüşe de maşallah nazar değmesin

minik bamyam:asigim:31 haftalıkk

ya ben oğlusumu hala göremiorum kiii:1no2: sen bnmkini görüonmu len:uhm:

cakılcım ben cepten cekiyorum.telefonumun ikinici kamerası var.kendimi görebiliyorum ve ona göre ayarlayabiliyorum.cam hiç denemedişm.makineyle deneim o da olmadı.en iisi telefondan geldi bana:dilcikar:

görüyom ben sennikini geçen aylara göre göbeen büyümüş oka popo ve göğüste pek bi değişiklik yookk..şakkıdı

cakılcım ben cepten cekiyorum.telefonumun ikinici kamerası var.kendimi görebiliyorum ve ona göre ayarlayabiliyorum.cam hiç denemedişm.makineyle deneim o da olmadı.en iisi telefondan geldi bana:dilcikar:

demek yetenek işi bu , benim tel de çift kameralı ama ben beceremedim, daha önce yüklediğimi telle çekmiştim aslında ama demek şimdi göbüş çok büyümüş sığmıyor ekrana kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…