Ekim anneleri göbüşleri görelimm

amlkevlertl3.jpg

şimdi görüyomusun..

amlkevlertl3.jpg

şimdi görüyomusun..

görüom ne kızıon:dilcikar: döt yook göbek yook nasıl hamilesin sen:mymeka:
bebişiiiimmm oğluşuuumm anan bakmıo len sanaaa:teselli: gel bebişim benm göbekte büyük dötte büyük sığdrırım ben seni prensesimin yanına bakarım ben ikinizeeŞeniz göççücük yere sığdırmıs bnm aslan oğlumu:mymeka:

Nihayet görebildim göbüşlerinizi:teytey:
destina hani göbüş gııı?:uhm:bide bana tafra yapıyodun..şişkoymuş bilmem ne:eek:klava:gayet normal canım..maşallah oğluşumuza..:nazar:

celencim senin göbüşte çok tatlı duruyo.ayrıca çok da kocaman değil..yuvarlak göbüşler daha şirin oluyo ya..maşallah kızımızın evine:nazar:

destina kızzzzzz bu aldığın kilolar nereya gitti bacım çok hoş bi hamiş olmuşun maşallah tütütütü

1500 gr bamyam :nazar:
1000 gr ona ait ıvır zıvır olsaCADIARZU
3 kilo falan kesin göğüslerimdedir 95 bilem zor tutuyoo-tatlicadiarzu-
ee popodada bi 3 kilo vardırbabanne donu bile yetmiycek yakında:1closedeyes:

ee kalanlarda artık nerde bilmiyomm..genel yayıldılar heraldehihoyyyt

buda benim oğluşumun son haliii..sat.a göre 32+1 dr.amcamıza göre 34 civarıhihoyyyt
cas482sh0.th.jpg

büyümüş artık dimiii..eskisi gibi minik değil:hooray:

buda benim oğluşumun son haliii..sat.a göre 32+1 dr.amcamıza göre 34 civarıhihoyyyt
cas482sh0.th.jpg

phatosh cum evet görmeyeli büyütmüşün göbüşü ama maşallah senin oğluş ben erkeğim diye bağırıyo yani hani erkek karnı sivri olurmuş derler ya bu laf seninle tasdikleniyo canım
:nazar:nazar değmesin oğluna da sana da:nazar:

annneeemmm yerim ben ınu yaaa:1hug: kuzuum büyümüş maşallah:1hug:

büyümüş dimi teyzesii..valla ne olduysa 1 hafta 10 günde oldu..birden göbüş bu hale geldi.1 kilo almıştım onamı gitti acaba:uhm:
büyüsünler büyüsünler zaman yaklaşıyo:dance:

aynen napim benimkiler tepeme çıkıyor onunkiler bol bol rahat oluyo sıcaklarda:roflol:

muıhaha:roflol: bendeee:dance: hatta bi kaçını bulamadım.istanbulda yanındaymıs.dedim getir onlar.giyicemkaydirigubbakcemile3 onların bile bazısı dar gelio:CüvCüv:

cas482sh0.th.jpg

phatosh sen hamileyim diye ortalarda geziyosan ben tırım diye arkama uzun ve geniş araç yazdırmalıyımsenağlama çok şişkolaştım ben ya :CüvCüv:
sende çatlakta yoktur :dilcikar: ayyy kendimi çok kötü hissetim ya destinada minnacıkmış Allahımmmmm bitek yeşimmerve bana yaklaşabilmiş:içelim:

ne minnacıkı lenn..bende şişkoyummkaydirigubbakcemile5

yeşimcim maşallah göbüşee:nazar:oğlan olduğu nası belli sipsivri beahihoyyyt

X