Ekim anneleri göbüşleri görelimm

kızlar zayıf hamıle kaldım ben 48 kıloyla hamıle kaldım 13 kılo aldım aslında fazla kılo aldım boyum 172 yanı olmam gereken kıloda olmadığım için zamanında o yuzden bu sekılde kalabılıyor:KK66:

kı ben görmemişim göbüşlerii..
celenim maşallah cemremin evi katlanarak büyüyookaydirigubbakcemile5

hayalcim sanada maşallah..sen bi 5 kilo falan verme doğumdan sonra 48 kiloda ne bacım 172 i boya..çoçuk peşinden koşucan artık biraz etli butlu ol gı..senin gibi zayıf hamile kalanlara 18 kiloya kadar izin veriyo doktorlar bence çok almamışsınnkaydirigubbakcemile3

celencim valla iyi büyümüş seninde göbeğin. ama dimdik maşallah benimki artık aşağı doğru sarkmaya başladı ağırlıktan. zaten çatır çatır çatlıyor kızlar ya. doğumdan sonra ne yapıcam bilmiyorum valla. hayalkız sende valla doğumdan sonra kilo verme. bayağı zayıfmışsın çünkü.

oyy maşallah yerim ben onları!!! allah nazardn korusun ..kızlar göbüşleriniz çok güzel !!ay karnımızdayken bile seviliyor yaramazlar hele bir doğsun ne yaparızki acaba

gelllll gelllllllll göbüşee gellllllllll........

31+6 günlükken

316ka9.th.jpg

bunlar da bugün...
32+4Bu önden görünüşümüzzz..
324px6.th.jpg

bu da yandan..
32+4
3241lx0.th.jpg

çok buyudu artık ya oraya buraya carpıyorum bazen sakarlık yapıp.tezgahtan musluğa uzanrken cok komık oluyor göbüş engellıyor benı :)
az kaldı güzel kızım orada sıkılıyor artık yakında cıkıcakkk.

Son düzenleme:
çıtırım göbüşş muhteşemm..:nazar:
popoda çok işmemiş yanii yuvasyuvarlak olmasa erkek göbee diycemmsengözlerimebaksanab

amaniiinnnn maşallah maşallah cıtırm cok gsl olmuss yaa:asigim:..resim koymayanlra kapak olsun:dilcikar:

çtırım o ne maşşşalah kocaman etmişin yaa poponda bi tane daha olabilir bebiş bence

aynı fıkırseyım destinacımmlülülülülülü
bırını orda saklıyorumlaelaelaelaelae
Allahtan göbüş büyüdü de popo göze batmıyor ölee,kurtarıyorum işi:icecream:

çıtırım maşallah göbüşün çok güzel bu da benim göbüşün son hali artık popomdan daha büyük
31. haftamızz
s6301586bk4.jpg

maşallahhhh göbüşeeee, nazar değmesinnnnnnnn, sizin göbüşleri görünce ben nerelere gitsem diyorummmmmmmmm, taşıyamıyorum ben artıkkkkkkkkk

çıtırım maşallah göbüşün çok güzel bu da benim göbüşün son hali artık popomdan daha büyük
31. haftamızz
s6301586bk4.jpg

ya hakkat bennmde cok büyük.ayy acaba bi sorun mu var:çok üzgünüm: baksanıza farka sadece 1 haftaaaa:çok üzgünüm:

31haftakq9.jpg

31haftakq9.8565bce47a.jpg

sorun falan yok celencım nerden cıkarıyorsun yıneeCADIARZU
herkesın fızığı yapısı farklı e göbüşerınde cok farklı olması normal:mymeka:
edhak kımse hamıle olduğuna ınanmıyordur emınım. accık kılo almışsın sankım dıyorlardır.:bbo:
ben cok kotu oldum artık göbek asağıya doğru düşmeye başladı.tasımakta gucluk cekıyorum. sınır bozucu:bbo:

işte bu da güzel kızımın son hali teyzoşları.ismini paylaşmıyorum kızımın doğduğunda sölicemmmnaniknanik

Son düzenleme:
tütütütü maşallah yeğenlerime:nazar::nazar:
ya bide valla kız olunca döt göbek birbirine karışıyoda erkek olunca daha çok göbekk şişiyo sankimmkaydirigubbakcemile2

edhakcım benim moralim düzeldi valla benim göbüş de seninkinden azcık şiş millet dalga geçiyodu bence şu içkarının geniş olma meselesi bi de tabiki annenin bel uzunluğu çok önemli celen bence gayet normal ve güzel bi göbüşün var çıtırım senin de öyle herkesin hamileliği kendine özgüdür lütfen kıyaslama yapmadan bakalım sonra boşyere canınızı sıkıyonuz yaaa

kızlar göbüşler çok güsel ama edhakın göbüşü benimkinden küçük
geçen ki resimde de öyleydi hala öyle ayol bu kızın çocuğu nerede ki

kızlar göbüşler çok güsel ama edhakın göbüşü benimkinden küçük
geçen ki resimde de öyleydi hala öyle ayol bu kızın çocuğu nerede ki

kıs valla bebiş var içinde hemi de patır patır tekmeliyo :emir_bebek:

edhak kımse hamıle olduğuna ınanmıyordur emınım. accık kılo almışsın sankım dıyorlardır.:bbo:
URL]:nazar::nazar::nazar:
canım evet çok bol tişört giydiğim zaman belli olmuyo ama dar giydiğimde göbüş pörtlüyo hemen aslında siz kadar kilo aldım 10 kilo kadar ama hani annelerimizin tabiri ile iç karnın büyük diyolar ya benimki de öyle olsa gerek
valla bende sizin göbüşlere özeniyom bende mi bi gariplik var diyodum ama dr herşey yolunda dedi dediğiniz gibi vücuttan vücuda değişiyo

efet canım kafanı takma sen herkesin hamıleliği farklıdır..sağlıklı olsun bebişlerimiz yeterkiii

minik prensesimin kocaammaann evi:asigim: 32+0

2107.jpg

buarada sayfayı ben güncel tutuyorum nerdeyse:eek:klava: tee 2, sayfaya düşmüş :mymeka:

X