Ekim anneleri göbüşleri görelimm

çok güzel göbüşler kocaman olmuş bi pırtlatıversek şunları da görsek ha kızlar

yadecim maşallah göbüşüne.inşiallah resim koyamayan diğer annelere örnek olursun.nisa77,olcayy,nisanur,kevser,cakıl,bızdık,fatoş,kajo,bızdık ve adını sayamadığım bir dürü ekim analarıııııııııııııı hade loo.doğuracaz göbüşler yok daha ortada.

Oh oh MaşaAllah bunların hepsi ekimdemi geliyo
ne güzel bir sürü burçtaş geliyo desenekaydirigubbakcemile2
Allah hepinize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin deyip anneler topikinden ayrılıyorum :CüvCüv:

celen daha yeni koydum kız göbüşümü.hem ayda bi yeter.sonra destina moralman çöküp topiğe giremiyokaydirigubbakcemile3

olmaz:mymeka: o eskidi artıkın.her hafta yeniliceniz resimleri:1closedeyes: hem destinada bişi demezyerimseniben

kızlar uzun bi aradan sonra göbüşümü çekim dedim geçenki fotoyla aynı kıyafeti giydimki farkı var mı diye bakim bence pek büyümemiş 31. haftamızdayız

ulen koymayın len şuraya zayıf fotolarınızı:mymeka:

ya allahım ben niye bu kadar şişkoyum yasenağlama

ya niyemiş ben de gıcık olmaya başladım gerçi yengemle kardeşm hep alay ettiler zten emin misin bebek olduğuna diye hele 7 aylıpa hiç benzemiyomuş 4 aylık anca diyolar ee destina ben de 9 kilo almışım gerçi tam olarak nereden aldım pek farkedemiyom ama

ayy maşallah nisancım seni görünce n kadar şişko olduğumu bende anladım...maşallah allah nazardan korusun

valla ne güzel ya benim göbeğim artık aşağı doğru sarkmaya başladı yaa. son ay ne yapıcam diye düşünüyorum. zaten karnım çatır çatır çatladı ağırlıktan dolayı.

kızlar kızımla bırlıkte 30+4 haftamızdayız nasılız?????

hani :uhm:nerde bebek:sm_confused: yokki bebek:sm_confused:
yaa nasıl bööle zayıf kalabilionuz yaaaa:çok üzgünüm: maşallah hayalcim kızına.yerinde pek bi rahat gibi:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…