Ekim anneleri göbüşleri görelimm

BUDA İKİNCİ POSTAA
BIZDIKCAN

ÇITIR PITIR

DBEST

FULYA

ÇAKILTAŞIM

PHOTOSH

YAĞMURSILA

SELHAN

NİSANUR

SEADENİZ

tokuşturma şoww yapıcazz:roflol:bu arada kevsercim senin resimler kapalı sildinmi nettin..veeee eylull vee nisa77 vee yade vee yağmur ankara nerde len öbüşler çocuklar doğacakkklava:

ulen ulen kilomu verdin kısım sen..nerde göbek allah boyvermiş kapmış koyvermişşgamyoncuiremsu

ben size diyom millet yeni yeni soruyo hamilemisin diye 6 aylık diyince baya bi şaşıryolar :1shok:yani kilo falan ben hissetmiyorum aldığımı da tartı gösteriyo +4,5 valla pek almadım herhalde

heyyt maşallahkıs kevser senin defne son anda demir olmasın anam aynı erkek karnı bu beasırnaşık şey

evet kızlar farkettim yüklediğim sitede sorun var sanırım.
bide bu siteden denedim

maşşallah büyütmüşsün kızını kevser ben sizin resimleri gördükce hamilemiyim diye şüpheye kapılıyorum ama kızım anında tekmeyi basıyo ben burdayım diyee belki 2 hafta sonra benim de karım o kadar olur:)))

kevsercim cok tatlı olmusunuz yaaa:1hug: canım benm..allahım nazarlardan saklasın senin ve hepimizi
buarada nisacım cok normal..kevserle aramızda 2 hafta var.1 hafta önceki halimiz bile farkediyor..destinacım göbüş topluluğu süper olmus ellerine sağlıkŞeniz ta nerden baksan coğu 1 ay önceki resimler:mymeka:yenileyin len resimlerklava:bizim gibi her hafta bitiminde resim koyun..mesela bizim yarın resim günümüz.24+0:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…