Ekim anneleri göbüşleri görelimm

7/2820/img0047awk7.th.jpg[/IMG]

kızlar merhaba bana dr iki defadır erkek diyo ama ben hala kız olarak görüyom bebişimi ve geçenlerde arkadaşım(iki kızı var) ikincisinde onada dr erkek demiş 7 aya kadar hatta herkes oğlun olcak demiş, kafam çok karışık biliyorum kızacak çoğunuz bana ama napim işte kız olmasını çok istiyordum, bana söyleyin bakalım bu göbek hiç erkek göbeğine benziyor mu.:bbo:

hadi kızlar ya bana cvp yazacak beni teselli edecek kimse yok mu senağlama noluuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

İşte kızım ve ben karşınızdayıııız.
21+4 haftalık görüntümüzden sonra şimdi deeee 25+1 haftalık görüntümüz huzurlarınızda. Pek bi fark yok bence, sizce ??

21+4

25+1

Son düzenleme:

maşallah themis göbüşün:uhm: çok güzel bizimki de böyle olacak mı acaba

hee şöyle themis bacım gibin kıss bu erkek olmasın arkan dümdüz duruyoo..kafamçokkarıştı

destinacığım alta doğru biraz daha çekseymişim sen görürdün kocaman mı dümdüz mü ??.
o kadar kilo nereye gitti sanıyon
yerimseniben

teşekkür ederim destina eşim i gelsin gezmeden çektircem kısmetse yandan belki ozaman söylersin kız mı erkek mi diye lülülülülülü anladığım kadarıyla bu konuları iyi anlıyorsun

TEŞKR EDERİM CANIM SAOL.EVET BENİM GÖĞÜSLER FAZLA BÜYÜMEDİ HALA SİLİKONLULARI TAKIYORUM DEDİĞİN GİBİ BUNDAN SONRA ŞİŞERİM ŞUAN TAM 3 KİLO ALMIŞIM.HAYIRLISIYLA DOĞSUNLARDA KİLO SORUN DEĞİL CANIM TAKMA :1hug:a.s.

şşş destina ööle akıl vermekle olmaz koy bakam şööle okkalı bi göbüş resmide bakalım

:roflol:tamam anacım dur herüfüm evde yedirim gönderim çekerümm valla ekrana sığarmı bilmem artıkınn:tomato:

valla destina ben artık popo ve göüs boyutuna göre kız erkek ayrımına inanmıyorum, ben normalde fazla zayıfım arkadan bakınca popo tahta gibiydi göğüs dersen aynı hatta ilk hamileliğimde (oğlumda) 20 kilo almama rağmen pek fazla değişmemişti 6 aya kadar kendi kıyafetlerimi giyiyordum ama bunda sütyenlerden taşıyom ve arkada baya bi şişti,babası hala kız diyo ama dr bana erkek diyo, acaba benimki de arkadaşın gibi 7 aya kadar erkek ondan sonra kız mı olcak, naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…