Ekim anneleri göbüşleri görelimm

hiç kilo almazmıyım 48 ile hamile kaldım şimdi 57 yim ama çok zayıf olduğum için belki o yüzden belli olmuyor, ve kısmetse bu akşam dr gidiyorum kız mı erkek mi kesin belli olur (inşallah kızdır)

hiç kilo almazmıyım 48 ile hamile kaldım şimdi 57 yim ama çok zayıf olduğum için belki o yüzden belli olmuyor, ve kısmetse bu akşam dr gidiyorum kız mı erkek mi kesin belli olur (inşallah kızdır)

hadi bakalım hayırlı haberlerle dön inşallah tekirdağda yazlığımız var canım bizim sen tekirdağda oturuyosun sanırım

bebeğim erkekmiş artık kesin Kötü Kazen,okadar ümitlenmiştim ki kız diye ama napalım kısmet sağlıklı olsun da. tekirdağ bağlı çorlu'da oturuyorum tekirdağ 37 km, biraz moralim bozuldu sadece.

bebeğim erkekmiş artık kesin Kötü Kazen,okadar ümitlenmiştim ki kız diye ama napalım kısmet sağlıklı olsun da. tekirdağ bağlı çorlu'da oturuyorum tekirdağ 37 km, biraz moralim bozuldu sadece.

gunaylacım ne guzel işte aaaaaaaa yapmaaa benımkı kız ben erkek olsaydı derdım Allah bana ceza verdı 2 lı testım kotu çıkmuştı sonra allahım sağplıklı olsunda ne olursa olsun dıye yalvarmaya başladım aman sağlıklı olsun nolursa olsuna.s

GÜNAYLA merhaba.Benim ailem de çorluda oturuyor.15 gün sonra çorluya geleceğim ve sanırım doğumum da orada olacak.ben aslında kasım başı annesiyim.çorluda hangi doktora gidiyorsun .ben recai beyi düşünüyorum.bir de ayrıntılı ultrasona girdin mi ve girdiysen nered girdin şifada mı?
teşekkür ederim..:)

ooo bende dedim benden özenip hepsi güncellemiştir göbekleri günayla seninde göbiş sivri olmamsına rağmen erkek demiş ya doktorun sanırım ben de inanacağım artık benimkinin erkek olduğuna:)
kesvser ne güzel duruyo yaa ... hadi kızlar siz de koyun büyümüştür birazcık daha göbişler ama di mi:))

bu arada ben de tekirdağlıyım:))ama istanbulda oturuyorum((

GÜNAYLA merhaba.Benim ailem de çorluda oturuyor.15 gün sonra çorluya geleceğim ve sanırım doğumum da orada olacak.ben aslında kasım başı annesiyim.çorluda hangi doktora gidiyorsun .ben recai beyi düşünüyorum.bir de ayrıntılı ultrasona girdin mi ve girdiysen nered girdin şifada mı?
teşekkür ederim..:)

diloks merhaba ben şenay hnm.gidiyorum yeni açılan asrın tıp merkezi var oraya ama şenay hnm. daha önce tekirdağ özel yaşam hastanesindeydi, şimdi burda ve eltim daha önce yanında çalıştığı için tavsiye etti ve tıp merkezinde 3 boyutlu ultrason var, benden ayrıntılı ultrason istemedi,en son dün gittim organlarını falan kontrol etti herşey çok normal dedi. gelirsen görüşelim ben demirdöküm servisinde çalışıyorum.yerimseniben

ooo bende dedim benden özenip hepsi güncellemiştir göbekleri günayla seninde göbiş sivri olmamsına rağmen erkek demiş ya doktorun sanırım ben de inanacağım artık benimkinin erkek olduğuna:)
kesvser ne güzel duruyo yaa ... hadi kızlar siz de koyun büyümüştür birazcık daha göbişler ama di mi:))

bu arada ben de tekirdağlıyım:))ama istanbulda oturuyorum((

evet selhancım göbeğim sivri değil yanlara doğru yayıldı gitti hatta popom bile büyüdü,oğlumda çok farklıydı ve baştan beri herkes kız dedi,belkide biz de kız istediğimizden hiç erkek olarak görmemiştik ama erkekmiş.

gunaylacım ne guzel işte aaaaaaaa yapmaaa benımkı kız ben erkek olsaydı derdım Allah bana ceza verdı 2 lı testım kotu çıkmuştı sonra allahım sağplıklı olsunda ne olursa olsun dıye yalvarmaya başladım aman sağlıklı olsun nolursa olsuna.s

evet hayal kız sağlıklı olsun da gerisi önemli değil benim üzülmem sadece çok fazla kız istememizdi ve bir oğlum zaten var bunun kız olmasını çok istemiştik.:sm_confused:

gbiey8.jpg

Gocaman olmuş kız maşallah çok yakışıklı olacak oğlun karnından belli:) bana bugün okuldan diğer devrede çalışan bi arkadaş hamilemisin diye sordu kadını boğasım geldi hala o kadar belli değilmiş yaniii

Gocaman olmuş kız maşallah çok yakışıklı olacak oğlun karnından belli:) bana bugün okuldan diğer devrede çalışan bi arkadaş hamilemisin diye sordu kadını boğasım geldi hala o kadar belli değilmiş yaniii

kıyafettende kaynaklanıyo canım dar giyince daha çok çıkıyor geçen eczacı bir arkadasım var oda reçeteye bakıp aaaa hamilemisin sen bende son zamanlarda kilo aldın diyodum hiç belli değil kaç aylık demişti üzerimde bol bişiler vardı

:nazar:maşallah yeşimcim ama biraz uzaktan çekte meme popo mesfesüne bakalımm:1rolleyes:

bir önceki sayfadaki resim biraz daha uzaktan ama bende tarif edebilirim karnım çok şişti basenler biraz memeler aldı basını gidiyor:eek: heralde yakında süt inekleri gibi dolasacağım diyorum sırnaşık şey sırnaşık şey

git kısım yaakafamçokkarıştıgöbüşmü bu şimdii:1shok:aman maşallah diyelimde nazar değmesinn:nazar::nazar:ama bizim gibi şişkolarıda düşünün acık kabarta kabarta çekin fotolarınızı yawwŞeniz

ibiaru maşallah saçlar falan upuzun:nazar: ya senin göğüsler de dik dik duruyo :nazar:hala ben kasnaklıları 1.ayda çıkardım çok açıtıyodu şimdi yaygın yaygın oldu memişler ama göbek benimkinden de ufak çok güzel ama bundan sonra şişer herhalde ianandım valla şimdi 1 kilo aldığına

X