Ekim 2024 transfer olacaklar

O zaman bugün 4 günüm idrar testi yapacaktım ama o zaman yapmayayım çok da olumlu düşünemiyorum zaten hakkımızda hayırlısı olsun herkesin Bir de grip oldum üstüne
geçmiş olsun, inşallah tutmuştur bebişin pozitif düşün canım, bende 4 gün sonra transfer olacağım

geçmiş olsun, inşallah tutmuştur bebişin pozitif düşün canım, bende 4 gün sonra transfer olacağım
Teşekkürler canım insan yaşadığı tecrübesizliklerden dolayı olumlu düşünemiyor maalesef senin için hayırlı olsun Rabbim gönlümüze göre versin

Bende 9 ekimde oldum 4.transferımi 2 embrıyo koydurduk hayırlısıyla beklemedeyız

5. Gün çoook zor görmeniz 6. Günden sonra vücuda beta salgılıyormuş embriyo bence testinizi tekrarlayın sonraki günlerde
Doğru söylüyorsun canım Bir de transfer gününü saymazsak aslında 4 gün oluyor biraz aceleci ve stresliyim o yüzden sanırım

Bende Sabah öğle akşam kullaniyorum fitili. Yarım saat yatar pozisyonda duruyorum. Ama gün içinde tabiiki akıntı oluyor. Bence rahim alacağını alıyor zaten tortusu geri geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…