Ekim 2024 Aşılama Olacaklar

Teşekkür ederim inşallah

Cumartesiye gün verdi doktorum aşılama için aynı gün olan var mı
Merhaba , bugün saat 11:30 da ilk aşılamamı oldum.
İnşallah hepimiz için hayırlı olan istediğimiz güzel haberleri alırız.
Bugün ve yarın pek kalmadan yatma planım var, bol su içiyorum. Vitamin folik asit alıyorum ve Progestan verdi doktorum günde bir adet alttan. Dikkat edeceğim, taktir Allah'tan
Bu arada aşılamadan sonra bel ağrım oldu ve pembe minik silinme ile kanamam oldu.
Aşılama olup umut veren tavsiyelerde bulunan arkadaşlar olursa sevinirm

Reactions: KY7
Yok canım sabah sarımsı bı akıntı gıbıydı sımdıde sut beyazı akıntı gelıyor anlamadım netten araştırıyorum ama net bısey bulamadım kafam karıştı bıraz
Kaşıntı yoksa kafana takma canım ben de hep oluyor öyle akıntılar normal vajinal akıntıdır

Aşılamadan sonra aynı şeyleri yaşamışız bana bişey verilmedi önceki aşılamada progestan fitil günde 2 tane ve iğne kullanmıştım yine kendim kullanacam bende ful yatmayı düşünüyorum bugün 10.30 gibi oldum bende aşılamayı combïnol kullaniyorum folik asit ve vitaminler içeriyor zaten tedbir ve çaba bizden taktir Allah'tan hepimiz hakkında hayırlısı olsun inşallah

Kızçeler kimler kaçıncı günde ne belirtiler hissiyatlar yaşıyor
Benim 3.gün afedersiniz çok gazım var rahmim ağrıyor yürürken yatakta dönerken falan göğüslerimde dokununca ağrıyor şişler,hala yatıyorum bı iş görmüyorum

Benim çatlatma ignesinin 8.gunu asilamaninda 7.gunu hafif kasik ağrısı ve akinti haricinde bir şey yok daha erken biliyorum ama sanki benimki tutmadi

Benim çatlatma ignesinin 8.gunu asilamaninda 7.gunu hafif kasik ağrısı ve akinti haricinde bir şey yok daha erken biliyorum ama sanki benimki tutmadi
Öyle düşünmeyin kiminde hiç belirti olmazken tutar kiminde tüm belirtileri yaşayıp tutmaz pozitif olun içinizi ferah tutun İnşallah hepimiz hakkında hayırlısı olsun Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

İnanç herşeydir inanıp Rabbime sığınınca olmayacak şey yoktur elhamdülillah inşallah mucizelerimiz gelecek bizlere

Kızlar merhaba
Ben de 3 Ekim’de ikinci aşılamamı oldum. Daha 10 günüm var test için ama test yapmayı düşünmüyorum,adet günümü bekleyeceğim. İlk aşılamamda 14.gün idrar testinde pozitif görüp bir hevesle kan verdiğimde negatif olduğunu gördüm. Test markasının azizliği miydi bilmiyorum ama tekrar yapmayı düşünmüyorum. İnşallah hepimiz sağlıkla bebek haberini alırız bu ay

Ya bendede çok gaz var hafif basınç var gibi kasiklarimda baska bir belirti yok akıntım yok gecen hafta pazartesi olmuştum 7 gun oluyor herhalde catlatma ignesininde 9 gunu diyebiliriz . Test yapmamak icin kendimi zor tutuyorum oldu mu olmadimi gun gectikce umitler insanin tükeniyor kötüye hazirliyoruz kendimizi inşallah tutmustur hepimizin bize supriz yaparlar

İnşallah inşallah gerçekten zaman geçmiyor çok sıkıldım evde otur otur ayağı kalkınca ağrım oluyor hep uzanmak yatmak istiyorum Sizin iğnenin etkisi bugünlerde bitmiştir ama varsa dahi 13.günden önce belli olmaz çok zor ama güzel sonuçlar için bekleyecez inşallah gelecek bebişkolar

Reactions: KY7
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…