Ekim 2024 Aşılama Olacaklar

Ayy hadi inşallah güzel sonuçlar olur hepimizin çok tuhaf icimde acaba mucizem varmi diye düşünüp duruyorum
İnşallah vardır gelmiştir minik mucizen hiç yorma kendini dinlen bol bol rabbim emeklerinin sonuçlarını güzelliklerle versin inşallah içimde iyi bı his var hepimiz için inşallah hayırlısı olsun

Reactions: KY7
Ayy hadi inşallah güzel sonuçlar olur hepimizin çok tuhaf icimde acaba mucizem varmi diye düşünüp duruyorum
Bende senin gibiyim canım unutayım ıstıyorum etkılemesın ama aklımdan çıkmıyor Benım aşılamamın bugün 4 günü umarım mınık mucızelerımız bızlerledır. Insallah hepımız hamıleyız dıyebılırız o sevıncı yaşarız

Kızlar yarın aşılama olacam ama aklıma takılanlar var size danışmak istedim
Evim 6.kat asansör yok aşılamadan sonra merdiven çıkmak sorun yaratır mı ve çok kötü grip oldum stresten ilaçta kullanamıyorum hipotroidim ve lenf nodüllerim olduğu için en ufak enfeksiyonda gripte içindeki kirli kan bağırsaklara guatra akıyor demişti doktorum oluşabilecek embriyoya zarar vermez dimi

Ben etkileyeceğini düşünmüyorum aşılamadan sonra 15-20 dk uzan yeterli bence ,ağır kaldırma dedi bana doktor gerisi günlük hayatina devam edebilirsin dedi merdiveni dinlene dinlene çık bir sıkıntı olmaz hastalıkta etkilemez zaten seni kırgın yapar cok gecmis olsun eve gecince uzanıp dinlenirsin inşallah hersey istedigin gibi olsun

İnşallah çok teşekkür ederim bu defa içimde olumlu hisler var olacakmış gibi daha önceki düşük olunca sanki bisey olursa buda tutmaz düşer kaygısına kapılıyorum hemen

Aşılama olan arkadaşlarım nasıl gidiyor kaçıncı gününüzdesiniz belirtileriniz var mı? Benim bugün aşılama gününü saymazsak 5. Günüm

Kızçeler nasılsınız nasıl gidiyor benim az önce aşılamam yapıldı eve gelince çok sıkıştığım için dayanamadım lavaboya gittim pembe akıntı şeklinde kanama vardı önceki aşılamalarda yapılırken hiç zorlanmamıştım kanamada olmamıştı bu defa hem doktor zorlanıyorum kasıyorsun diye kızdı hemde kanama oldu inşallah sorun yaratmaz ilaçta vermedi diğerlerinde progestan fitil ve iğne kullanmıştım yine onları kendim kullanacam

Aşılama olan arkadaşlarım nasıl gidiyor kaçıncı gününüzdesiniz belirtileriniz var mı? Benim bugün aşılama gününü saymazsak 5. Günüm
Bende pazartesi oldum 6. günümüzdeyiz inşallah tutmuştur hayirsiyla hafif dün ve bugün ara ara kasiklarima sanci giriyor her zaman değil ama gunde iki-üc kere . Kendimi yormuyorum agir kaldırmıyorum günlük islerimi yapiyorum yemek, pazar alisverisi vs ama onlarda etkilemez herhalde
Senin nasıl canım

Valla benim ilk 2 gün hafif kanama olmuştu benim zorlandi baya baska aletler kullandi 10dk uğraştı. Progestan Fitili özellikle sordum gerek yok ben önermiyorum dedi sen gene kullan bencede ne olur ne olmaz daha önce kullanmışsin ben hic kullanmadigim için doktor izinsiz kullanmak istemedim

İğneyi yaptım baya yakma oldu evde yapamıyorum hergun merdiven çıkmak istemiyorum sadece fitili kullanacam bende

Bende bugün 6.gunumdeyım umarım hepımız ıcın güzel sonuçlanır canım

Selam kızlar, benim bugün adetimin 2. Günü. Bu ay ilk kez aşılama yaptıracağım. Yarın klomene başla dedi doktorum. 5 gün kullanıp kontrole gideceğim yumurtalara bakılacak. Size sorum şu, aslında benim yumurtaların buyumesinde ve çatlamasında sorun yok çok kez kez ultrason takibi ve kendim evde ovülasyon takibi yaptım testlerle. Ama yine de gebelik oluşmadı. Yani yumurtalarımız büyüyor ve çatlıyorsa dahi bu ilaçları kullanmamız gerekiyor mu aşılama için? Sanırım daha kaliteli yumurtalar elde etmek için de veriliyor olabilir. Klomen 50 mg beş gün kullanıp kontrole gideceğim. Bazıları bu ilacın kist yaptığını yazmış . Bir de iğneli ilaç kullananlar var. Neye göre iğne neye göre hap veriliyor acaba kafamda deli sorular

Umarım bu ay aşılama yaptıran herkes pozitif sonucu alır biz 10 aydır deniyoruz. 3 yıllık evliyim. 29 yaşındayım, eşim 31 yaşında. Sağlıksal olarak bir problemimiz yok ama henüz pozitifi göremedik. 11. Ay aşılama yapalım dedi doktorum. Hepimiz için hayırlısı olsun.

Hayırlısı olsun canım bende senın gıbı klomen hapı kullandım 5 gün sonra iki gün sonra çatlatma ıgnesı oldum ve 36 saat ıcındede aşılamam yapıldı sanırım kışının durumuna göre verıyorlar bende fıtıl ve çatlatma ıgnesı harıcınde bır ıgne kullanmadım. Bende ve esımde bır problem yoktu ama gebelık oluşmuyordu bende ılk defa aşılama oldum ve bugün tam 6.gunumdeyım umarım hepımız mujdelı haberlerımızı alırız

Ayy çok heyecanlı. Test yaptıktan sonra bize de haber ver

Ben de işlerimi yapıyorum canım , herhangi bi belirtim falan yok canım olması lazım mı nasıl oluyor acaba hiç bilmiyorum

Süreciniz hayırlı olsun sans getirsin inşallah
Pcos olan yada amh düşüklüğü olanlarda iğne kullanılıyor bildiğim kadarıyla yumurtalar dirençli oluyo büyümüyor yada saglikli içi dolu olmuyor diye. Sizin o sorun yoksa klomen ve catlatma iğnesi tek yeterli olacaktır. İnşallah hepimiz hayırlı sonuçlar alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…