Ekim 2024 Aşılama Olacaklar

Amin amin insallah ô günler gelir Bende 3 yildir bebek ozleminde biri olarak akisina birakmayi ogrendim, doktoruna guveniyorsan akisina birak hatta bende asilama yaparken monitor yoktu yani ekrana bakmadan asilama yapti ve tedavi boyunca bir kez kontrol edip tek seferde kan aldi sorun yapmadim kafama acaba soyle bir olsa daha mi iyi vs demedim ve nasibimde varsa her sekilde olur diyorum ve Allaha biraktim

Ben 6 yıldır hep sabırlı olacam akışına bırakacam desem de hep heyecan vardı ama ilk aşılamamda ve bu ay içimdeki his çok rahat ferah olursa başım üstüne olmazsa tüp bebek diyo ilkinde böyle olmuştum tuttu düşük oldu inşallah yine olur ve kucağıma alırım
İnşallah nasibimizde hayalimizden çok çok daha güzeli vardır ve inşallah tez vakitte emeklerimizin karşılığını fazlasıyla alırız inşallah test günü nasibinize kavuşursunuz/kavuşuruz

30 Eylül günü aşılama olan arkadaşlar nasıl gidiyor her hangi bir belirti yaşıyormusunuz?ben ilk 2gün kasıklarımda ve belimde hafif ağrı hissettim ama bügün hiç bir belirtim yok acaba tutmadımı diye düşünüyorum sizlerde süreç nasıl ilerliyor?

Reactions: KY7
Özelde mi devlete mi yapıyorsunuz acaba

Ya ben de özelde yaptiricagim biraz yüklü bir miktar isteniyor 25 bin
İlk iki aşılamamda üniversitede yapmıştım hastaneye 3500 ödemiştim ve ilaçları almıştım toplam 10 bin tutmuştu eğer üniversite hastanesi varsa oraya da danış istersen 25 gerçekten fazla bide ilaçlar da olacak ek olarak

Danıştım üniversite prof 10 bin istiyor ilaç hariç ama ozeldeki doktor da çok iyi alanında

Ben yurtdışında yaşıyorum devlette yaptırdım burda. Bir çok kişide devlette yaptırıyor sanırım ama yınede sen bilirsin canım
Bilmiyorum ilk defa yaptırıyorum birde 3 yıla yakındır olmadı bir kere oldu oda dış gebelik oldu ve tek tupum kaldı bunun yüzünden ondan güzel olsun istiyorum ondan özele yonlendim

Amin amin benim 3 yıla aşkın çok sıkıntılı süreç yaşadım siz ne zamandır istiyorsunuz
6 yıl bitmek üzere bende baya uğraştım 2 kez ameliyat sayısız ilaç denemesi bu 3.asilamam olacak tutmazsa tüp bebeğe başlayacaz zaten tüp bebek için gitmiştim doktor kist var diyince eritip 3.asilamaya başladım

merhaba, ben 26yaşındayım bir buçuk yıldır deniyoruz ama olmuyor 5ay klomen kullandım olmadı, eylül de adetten sonra HSG çekildi tıkanıklık yok şimdi ekim de adet olmayı bekliyorum femara kullanıcam ve aşılama olacak İnşallah ilk aşılama olacağı için çok heyecanlıyım.. klomen kullanıyorken her ay yumurta takibine gidiyordum yumurtalarım gelişiyor du ama olmuyordu yinede, prolactinim yüksekti dostinex kullanıyorum şu an onun için (HSG den sonra doğal deneyin dedi doktor ama ovulasyon olmadı bu ay kontrole çağırdı ve bu ay olmayacak dedi)

Cumartesiye gün verdi doktorum aşılama için aynı gün olan var mı

Cumartesiye gün verdi doktorum aşılama için aynı gün olan var mı
Canım gözün aydın yumurtalarin büyümüş bende cumartesi gece 12 de catlatma ignesini vurmustum pazarteside öğlen 12 de aşılamamı yaptılar catlatma ignesinden sonra 36 saat gecmesi gerek diye okumustum

İnşallah biz manifetledik burda olan ekim ayında asilama olan herkes gebe kalsın diye Rabbim nasip eder inşallah bizede o mutluluklari

Canım bendede bir belirti yok cok hafif bir basınç hissediyorum o kadar .birde iştahım arttı oda stresten kendimi tanıyorum aşılamadan öncede vardı

Canım gözün aydın yumurtalarin büyümüş bende cumartesi gece 12 de catlatma ignesini vurmustum pazarteside öğlen 12 de aşılamamı yaptılar catlatma ignesinden sonra 36 saat gecmesi gerek diye okumustum
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun bu akşam 10da çatlatma iğnesini yapacam cumartesi sabah 10da aşılama yapılacakmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…