Ekim 2024 Aşılama Olacaklar

Bugün tam bi hafta oldu benim belirtim yok iki gün idrarda koku oldu şuan düzeldi ve göğüslerim ağrıyor sizde neler var ?

Bugün tam bi hafta oldu benim belirtim yok iki gün idrarda koku oldu şuan düzeldi ve göğüslerim ağrıyor sizde neler var ?
Benim öğleden sonra başlayıp git gide yoğunlaşan rahim alt karın ağrım var diğer belirtilerim progestana bağlı zaten 🤗

Merhabalar herkese ben de 30 Eylül'de 3.asilamami oldum ilki tutmuştu Şubat'ta 7.haftada kalbi durdu düşük yapmak durumunda kaldim mesajlarınızı okudum inşallah rabbim hepimizin kucağını sağlıkla doldurur isteyen herkese sağlıkla nasip eder 🤲insallah haftaya buralar gebelik haberleri ile dolar

Merhabalar herkese ben de 30 Eylül'de 3.asilamami oldum ilki tutmuştu Şubat'ta 7.haftada kalbi durdu düşük yapmak durumunda kaldim mesajlarınızı okudum inşallah rabbim hepimizin kucağını sağlıkla doldurur isteyen herkese sağlıkla nasip eder 🤲insallah haftaya buralar gebelik haberleri ile dolar
İnsallah canım ya yasadıgın durumada çok üzüldüm rabbım senınde bır an önce kucağını doldurur 😘

kızlar asilamayi 30 eylülde yaptıranlar nerde?son 5 gününüz kaldı merakla bekliyorum bende sizler ne durumdasiniz belirtiler varmi?bende beyaz akıntı haricinde hiç bir belirti yok biraz ümitsizliğe kapilsamda yinede hersey rabbimin izni ile insallah hepimiz o mutluluğu yasariz

• Beğen
Reactions: KY7
kızlar asilamayi 30 eylülde yaptıranlar nerde?son 5 gününüz kaldı merakla bekliyorum bende sizler ne durumdasiniz belirtiler varmi?bende beyaz akıntı haricinde hiç bir belirti yok biraz ümitsizliğe kapilsamda yinede hersey rabbimin izni ile insallah hepimiz o mutluluğu yasariz
Bazen adet olacak gibi bı ağrı oluyor ve geçiyor hayırlısı bakalım😊

Merhaba, cumartesi oldum aşılama bende, bugün 4.gün, hiç belirtim yok. Belirti olması yada olmaması bir etken değilmiş okuduklarıma göre. İnşallah Hayırlısı olsun, herkesin çok farklı bir hikayesi var. Bende inşallah tutarsa hayırlısı ile yazacağım, umut olması için.
Bu süreç çok zor, Allah'ım herkese güç versin.
Herkesin vücut yapısı,kullandığı ilaçlar, genetik yapısı, eşinin değerleri çok farklı... Çok etken var.
Ama niyet ve istek hep aynı..
İnşallah hepimiz isteklerimize kavuştuk diye yazarız🤲🤲🤲

Merhaba, cumartesi oldum aşılama bende, bugün 4.gün, hiç belirtim yok. Belirti olması yada olmaması bir etken değilmiş okuduklarıma göre. İnşallah Hayırlısı olsun, herkesin çok farklı bir hikayesi var. Bende inşallah tutarsa hayırlısı ile yazacağım, umut olması için.
Herkesin vücut yapısı,kullandığı ilaçlar, genetik yapısı, eşinin değerleri çok farklı... Çok etken var.
Amin🤲

Benim de ilk 3 gün belirtiler olmuştu bayağı ağrı çektim ama şu an hiçbir şey yok sabahtan iyiyim ayaklandım bugün belirti kalmadı 😅

Haklısın canım umarım hepimiz için hayırlısı olur 14 günlük süreç biraz fazla dusundurucu oluyor acabalar oluyor ama sonucu güzel olsun insallah benim son 5 günüm kaldı pazartesi kan tahlili yaptiracagim sabırsızlıkla o günü bekliyorum

kızlar asilamayi 30 eylülde yaptıranlar nerde?son 5 gününüz kaldı merakla bekliyorum bende sizler ne durumdasiniz belirtiler varmi?bende beyaz akıntı haricinde hiç bir belirti yok biraz ümitsizliğe kapilsamda yinede hersey rabbimin izni ile insallah hepimiz o
Bendede belirti yok hafif kasikta basınç gibi bir his var belkide psikolojik kendimi kasıyorum ilk asilamam benimde ne zaman idrar testi yapsak acaba yada kan testi doktor olsanda olmasanda gel dedi bilemedim ama meraktayim🥰

Bendede belirti yok hafif kasikta basınç gibi bir his var belkide psikolojik kendimi kasıyorum ilk asilamam benimde ne zaman idrar testi yapsak acaba yada kan testi doktor olsanda olmasanda gel dedi bilemedim ama meraktayim🥰
Benim doktorum aşılamayı yaparken pazartesi gel kan ver bakalım demişti sana bisey denmedimi canım? Bildiğim kadarıyla 14.gun yada 15 gün kan verilmesi lazım çünkü en net kansa çıkıyor idrar testi de çıkmıyor

X