Ekim 2024 Aşılama Olacaklar

Kızlar yarın test yapacak olan ya da test günü olan var mı ve herhangi bir belirtisi olan? Benim yarın 14.günüm.

3ekimde aşılama oldum adetime 2gün var kasıklarımda gaz var ama göbrk deliğimde ara ara cekılıyor gıbı ağrı oluyor,oxellıkle aşılamanın ilk haftasındaydı, yarıntest alacağım

3ekimde aşılama oldum adetime 2gün var kasıklarımda gaz var ama göbrk deliğimde ara ara cekılıyor gıbı ağrı oluyor,oxellıkle aşılamanın ilk haftasındaydı, yarıntest alacağım
Göbek deliği ağrısı bende de var bikac gündür nasıl bı ağrı sizdeki acaba benim göbek deliği içeriye doğru sanki çekiliyor sızılı şekilde yoğun bı ağrı ama anlık oluyor

Göbek deliğinin yan tarafında sanki içe çekilme agrısı gıbı sızı bugün sanki göbek deliğimde bir agırlık hıssediyırum

Göbek deliği ağrısı bende de var bikac gündür nasıl bı ağrı sizdeki acaba benim göbek deliği içeriye doğru sanki çekiliyor sızılı şekilde yoğun bı ağrı ama anlık oluyor
Evet anlık aniden oluyor aşılamadan 5.6gün sonra yan yatınca göbek deliğim fena agrıdı aynı sekılde

Ben de kendim yaptım ignemi. Sanıldığı kadar zor değil hatta hiç zor değil. Vücuduma battığını bile hissetmedim. Benim doktorum çatlatma gecesi önermişti ilişki, biz de yaptık bakalım sonucu bekliyoruz

Kızlar selam, aşılamanın(12.10) 4.günündeyim bugün işten geldiğimde beyaz bi akıntı vardı iç çamaşırımda benim aşılama gününden bu yana aşırı ağrım var oturup kalkarken acı hissediyorum yaşayan oldumu?

Bende 3-4 gün şiddetli oldu sonra hafifledi doktorum işlem kaynaklı olabileceğini takip etmemi söyledi eşlik eden kokulu akıntı ateş olursa hastaneye gelmemi istemişti

Ben progestan fitil kullanıyorum. Ondan dolayı beyaz akıntı oluyor. Dün de aşırı sıcak bastı. Sadece yüzümde oldu ama ateş gibiydi yüzüm. Ağrım yok ama hafif bir dolgunluk hissi var kasığımda. Araçla tumseklerden geçerken falan rahatsızlık veriyor, tam ağrı gibi değil. O kadar şiddetli ağrı yaşamanız tuhaf geldi bana. Normal mi ki acaba?

ben fitil kullanmıyorum canım ama aynı durumdayız dolgunluk da öyle dün gecede benim yüzüm öyleydi ateşim var sandım hatta sabah hemşireye yazdım normal artarsa kontrole gelin dedi. kaçıncı günündesin peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…