Ekim 2024 Aşılama Olacaklar

Canım onu söyleyen doktor yanlış söylemiş bence , ben özellikle sordum her insan için her seferinde yüzde 10 yüzde 15 şans veriliyor ve diğer aylar artış gösteriyor diye bişey ne yazık ki yok bu soruyu özellikle bi kaç infertilite doktoruna sordum.

Hastanede tanıştığım bı abla aşılama sonrası kendiliğinden hamile kalınca bende sordum ilaçların etkisi devam ettiği için şans yüksek denildi yüzdelik nedir dedim 40 dedi doktor tabi hepsinin görüşü farklı oluyor ama rabbimin takdiriyle inşallah kendiliğinden olur daha fazla aratmaz canım

Amin canım Insallah rabbım hepımızın emeklerını boşa çıkarmasın bırde jel varmış speed dıye vajınal jel ondan almayı düşünüyorum sen hıc kullandınmı nasıl bır jel bılgın varmı

Yok canım acaba ne için kullanılıyor ne gibi faydası var ki

Yok canım acaba ne için kullanılıyor ne gibi faydası var ki
Araştırdım bıraz spermın daha uzun süre canlı kalmasını ve hamılelıgı kolaylaştırıyormuş bu sıtede yazanlar olmuş yarın eczaneden soracam bakalım daha detaylı ogrenır haber verırım sana

Olur canım internetten baktım çıkmadı bakınca haberdar et bende bı bakayım

Olur canım internetten baktım çıkmadı bakınca haberdar et bende bı bakayım
Tabıkı araştırıyorum ben zaten yurtdışında yaşıyorum bu jelde turkıyeye yurtdışından gelıyormus yarı. Eczaneye sorarım sanırım kayganlastırıcı olduğu ıcın spermlerın daha hızlı ulaşmasını da saglıyormus

Geçmiş olsun canım hayırlı güzel sonuçların olsun inşallah
10 günde çıkar mı bana sonuç 15.gun dedi doktorum ama daha önce 12.gun yapmıştım yine öyle yapacam
Ben de şaşırdım 10 gün deyince. Burda gördüğüm ve araştırdığım kadarıyla 12-14 gün normal süre ama doktorum on gün dedi bilmiyorum artık

Ben de şaşırdım 10 gün deyince. Burda gördüğüm ve araştırdığım kadarıyla 12-14 gün normal süre ama doktorum on gün dedi bilmiyorum artık
İnşallah hayırlı sonuçlar çıkar her doktorun yöntemi istemi farklı tabi inşallah pozitif olsun da

İnşallah hayırlı sonuçlar çıkar her doktorun yöntemi istemi farklı tabi inşallah pozitif olsun da
Amin inşallah. Negatif olursa çok uzulecegim biliyorum. Kendimi şimdiden çok ozelmis gibi hissediyorum. Sanki hamileymisim gibi. Bayramlık kıyafetiyle ortada gezen çocuklar gibiyim. Rabbim mutluluğunu hepimize yaşatsın inşallah

İnşallah rabbim mutluluğunu tamamına erdirsin ama büyük hevesin yıkıntısı büyük olur kendimden bilirim ilk günden beri yataktayim bulaşık bile yıkamadım fazla kaptırmamak lazım 15 kim bı ihtimalimiz var herşeye hazır olmamız gerekiyor rabbim tez vakitte nasip eder daha fazla ugrasmayiz ama hevesinin de kırılmasını istemem herşeye hazır olmalıyız

Senin ne zaman belli oluyor canım

Canım senın durumun nasıl oldu
Bendede durumlar negatif kızlar bugün adetim söküldü teste nefatif çıktı doktorum rahim filmi çekmemişti 28 ekime gün verdi bu ay hsg çekileceğim bakalim neler olacak bu ay boş geçiyor benim üzüldüm umitliydim ben kendim icinde burda ki arkadaslar icinde kader ,hayırlısı var demekki zamanımız

Kızlar, çatlatma iğnesini kendisi yapan var mı? Nasıl yaptınız? Perşembe aşılama olacağım. Bu gece çatlatma iğnemi yapmamı istedi doktor. Bir de aşılamadan önce ilişki öneriliyor mu? Doktorum gerek yok dedi ama tüp bebek doktorları perşembe aşılama olacaksa salı günü ilişki olsun diyor. Kafam karıştı :))

Ben ıgnemı kendım yaptım canım çok basıt kendın yapabılırsın.ılıskı bence yapmayın spermler dınlenmıs olsun iki gün sonra zaten esın verecek bız öyle yaptık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…