Ekim 2024 Aşılama Olacaklar

Birde anne olmak kolay mı diye başlayan konusmalar var... Evet anne olmak kolay değil ama anne olabilmek için emek vermek de kolay değil o yüzden çevremde artık bu konuyu konuşmak istemiyorum konuşmuyorum da annen ablan kardeşin de olsa teselli vermeye çalışırken bunaldigimizin farkında olmuyorlar kafana takma olur vs vs hepimizin çokça duyduğu sıkıldığı şeyler

Amin

Bana da hep "Sen çok kafana takıyosun ondan oluyo. Doktorlar para almak için tabi ki biran önce davranalım derler boşuna acele ediyosunuz." falan diyorlar. Anlatsan ayrı anlatmasan ayrı dert. Bu kez de neden çocuk yapmıyosunuz falan diyolar. Bana çocuğun ne kadar güzel bir şey olduğunu biran önce evlat sevgisi tatmaya karar vermem gerektiğini anlatan bile oldu. Bir gün birine olmuyo olmuyo ben de istiyorum ama olmuyo diyeceğim o olacak.

Bu arada bugün ilk aşılamamı oldum. Belki benle birlikte takip eden olur diye yazmak istedim. Çok korkuyordum sancısı olur diye ama doktorum sağ olsun beni çok rahatlattı hiç ağrı hissetmedim. Progestan fitil verdi. On gün sonra test yap dedi. Bakalım neler olacak. İnşallah nasibimizde bu ay vardır. Bebek mutluluğu bu ay bize de nasip olur.

İnşallah tutar canım güzel haberlerini bekliyoruz

Ben de yarın olacağım. O kadar yorucu ki süreç hiç tanımasam da negatiflere çok üzülüyorum pozitiflere çok seviniyorum. Bu kadar isteyen, çabalayan herkes umarım en kısa zamanda güzel haberi alır

Geçmiş olsun canım hayırlı güzel sonuçların olsun inşallah
10 günde çıkar mı bana sonuç 15.gun dedi doktorum ama daha önce 12.gun yapmıştım yine öyle yapacam

Teste giden yok mu güzel haberlere ihtiyacımız var
Ben kan verdım aslında doktora dedım dünden berı adet oluyorum dıye ama yınede bakmaları gerekıyormus sonrasında aradılar negatif dedıler zaten bılıyordum

Ben kan verdım aslında doktora dedım dünden berı adet oluyorum dıye ama yınede bakmaları gerekıyormus sonrasında aradılar negatif dedıler zaten bılıyordum
İnşallah en kısa zamanda hayırlısıyla kolaylıkla nasip olsun inşallah

Ben de yarın olacağım. O kadar yorucu ki süreç hiç tanımasam da negatiflere çok üzülüyorum pozitiflere çok seviniyorum. Bu kadar isteyen, çabalayan herkes umarım en kısa zamanda güzel haberi al

İnşallah en kısa zamanda hayırlısıyla kolaylıkla nasip olsun inşallah
Amın Insallah ama ben bu yorucu sürece görmekten vazgectım tekrar aşılamayı kabul etmedım vücudum dınlensın kendılıgınden olursa olur olmazsa tüp bebek yaparım öyle karar aldım çok moral bozukluğu oluyor %10 şans verıyorlar zaten çok dusuk bu strese degmez

Canım senın durumun nasıl oldu?

Benim birçok arkadaşım aşılamanın ikinci ayı kendiliğinden hamile kaldı doktorda aşılamanın şansı 15 ise sonraki ayların 40 dedi ilaçların etkisi 6 ay devam ediyor özellikle bende ilacı kullandığım ay yumurta oluşmaz sonraki ay bisuru yumurta görünür
İnşallah sizde de öyle olur değerlendirmeye devam edin umarım kendiliğinden israrlarınıza karşılık verir meleğiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…