Ekim 2024 Aşılama Olacaklar

Kızlar benımde adetım başlamış az önce sılerken kan geleı açık kırmızı ılacların etkısı sanırım normalde benim daha ıkı günüm vardı

İnşallah hepimizin gönlündeki tez zamanda nasibi olsun pes etmek yok o bebişler buraya gelecek

Bende yarın mecburen gıdecem ne dıyecekler bıkmıyorum bakalım

Benım modum çok düştü aslında hıssedıyordum olmayacagını ama bır Umut ıste adet olunca çok uzuldum maalesef
Ben de bu kadar üzüleceğimi düşünmemeliyim doktor sperme gayet iyi deyince güzel bi aşılama oldu deyince umutlanmıştım olmaması için bi sebep yoktu

Ben de bu kadar üzüleceğimi düşünmemeliyim doktor sperme gayet iyi deyince güzel bi aşılama oldu deyince umutlanmıştım olmaması için bi sebep yoktu
İster istemez etkilenıyoruz canım ya elımızde degıl kendımı ıse yaramaz gıbı hıssedıyorum herkes sorun yaşamadan kalıyor ben bu kadar uğraşıyorum neden demeden gecemıyorum

İnanın hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz o ikinci çizgiyi görmek için çöpe tekrar bakmak mi dersin en ufak sanciya ağrıya acaba demek mi dersin olmayınca saatlerce ağlayıp herşey üstüne yıkılmış gibi hissetmek birbirimizi en iyi biz anlarız 6 yıllık uğraşın sonunda tutan bebeğe 4 günde insan ne kadar alisabilir ki diye düşünür insan ama ilk aşılamanın tuttuğunu öğrenip sonra düştüğünü öğrenmem arasinda 4 gün vardı sadece ve o kadar almıştım ki o duyguya ölsem bile geçmeyecek bı acı gibi hissediyordum 2gün odaya kapanıp neden biz herkes çöpe atıp öldürüp kötü davranirken üst üste olur bizim ayağına taş degdirmeyeceğimiz olmuyor diye düşünüp ağlamaktan içim çıktı sonra içimde bı teslimiyet bı sükûnet geçti rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyor eğer sınanıyorsan Rabbim seni unutmadı sabrını şükrünü bekliyor diye düşündüm o günden beri her ay yıkıldım üzüldüm ağladım ama bı daha asla isyan etmedim ben tüm kalbimle inanıyorum birgün çabalayan isteyen herkesin oy ne kadarda yordun beni bebişim diyeceği günleri olacak olunca onu güzel yetiştirip çevresine ailesine Rabbine hayırlı ahlaklı evlat olarak yetiştirmek önemli olan bence inşallah nasibimiz evlatlarımız sınavımız olmasın

Amin canım Allah razı olsun o kadar doğru yazmıssınkı uzulsekte rabbım ne dılemısse o oluyor

Kızlar bende dünden beri 2-3 kere hafif açık renk silince pembe kan geldi adet galiba dedim baslamadi bugün sabahtandir koyu renk kan geliyordu silince adet basladimi emin değilim şuandada durdu yerlesme kanamasi olsun istiyor içim ama bence bu ay böyle olucam adeti ilaclardan ignelerden sanırım bende elendim galiba yarın doktor kontrolüm var bende gidicem sabahtan test ister herhalde idrar testide yapmadim dunden moralim bozuldu hafif kani görünce sökülmeyi bekliyorum

İnsallah senınkı yerleşme kanamasıdır canım ne durumdasın aramızdan sen barı o sevıncı yasa

Ben de dün çatlatma iğnesini yaptım kendime. Hiç ağrısı yokmuş, hastaneye mı gitsem falan diye korkuyordum vurmaya. Çok güzel mesajlar yazmışsınız. Çok zorlu bir süreç. İnsan kendisine destek olacak, dertlesecek birilerini arıyor ama kolaylıkla insanlara anlatabilecegimiz bir mesele de değil. Dinleyenler de zaten kafana çok takıyorsun diye bize kızıyor. Elimde değil ki. Nasıl takmam kafama? Benimle aynı duyguları yaşayan birilerini görmek bana çok güç verdi. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah. İnşallah biz de anne olabiliriz en kısa zamanda

Kesinlikle bizi bizden başkası anlayamaz derdimi bi kuzenime açayım dedim beni pişman etti. Sebepsiz infertilite diyorum anlatıyorum sebepsiz değildir öyle bişey yok ki falan diyor salak salak konuştu pişman etti beni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…