Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
annem de takmış basmıyor basmıyor.. bırak basmasın yahu ne acelesi var.. doktor bastırmayın daha dedi annem her gördüğünde bir kere deniyor..
bu arada bizimki az buçuk emeklemeye başladı.. göbek sabit ayaklar ve baş yer değiştiriyor, ya da biraz sağa sola hareket ediyor, bir de arada popoyu kaldırıyor sanki itecekmiş gibi kendini ama vazgeçip geri indiriyor.. herhalde yakında başlar tomrukum :KK1:

bende yakında annemlere gitcem görünce bu çocuk daha basmıyor gibi yorumlar yapmasın diye bugünlerde biraz bastırmaya çalışıyorum :KK1: bizde sağa sola hareket ediyoruz ama öne doğru ilerleyemiyor sonra sinirlenip bağırıyor:KK52:

eğer benim yaptığımı imada bulunmak olarak algıladılarsa onun cezası 20 puan 3 gün uzaklaştırma.. yine insaf etmişler :18:

iyi akşamr kızlar.. nasılsınız?
benim bebiş aralarda parmağımla biraz peynir verirsem yemeğini daha iyi yior sizce bi sakıncası olur mu?
yok canım ver zaten parmağa kaşıktan daha sempatik davranıyolar :)

canım dizayn süper çok beğendim. ama ben yine de bebeğin yüzünün arkaya bakması taraftarıyım.. en azından yürüyene kadar.. be safe diye bir tanıtım filmi görmüştüm bulsam gönderecektim ama bulamadım.. orada bebeğin neden arkaya bakması gerektiğini çok güzel açıklamış.. bulursam yollarım..

Bunu bebek arkaya bakarakta bağlayabiliyorsun sanırım da benim kafama takılan 9 kilo olmadı daha. Ama anakucağı/OTOKOLtuğu olanlarda durmuyo bunda dışarıyı görürse durur mu acaba?
Çok güvenilir görünüyo. Üstelik Çin malı değil.

Kızlar bide ben oğlumu neredeyse 1 aydır oturtuyorum kendi oturuyo. Önüne döküyom oyuncakları oynuyo devriliyo çoğu zaman ama doktor oturtabilirsin dedi bende oturtuyorum mama sandalyesindede oturuyo. Ayaklarınada bastırıyorum hatta yürüyoz elinde tutuyom bazen zıplıyo bzaen adım atmaya çalışıyo ben emeklemeden yürüsün istiyorum. Emekleyince zor olacağını düşünüyorum. Bacakları eğri olur mu acep? :)))

kızlarr bakın ne buldum... :KK1: 5 puan aldım :KK1: 6 ay ihtar süresi var.. sanırım kötü içerik butonuna basmışlar benim mesajın altına.. :63: elleri çatlasın.. pul pul olsun..
http://www.kadinlarkulubu.com/kk-yonetimden-mesaj-var/206155-forum-uyari-puanlamasi-aciklamalari.html

eğer benim yaptığımı imada bulunmak olarak algıladılarsa onun cezası 20 puan 3 gün uzaklaştırma.. yine insaf etmişler :18:

evet şimdi okuyunca bir düzene oturdu kafamda. e biz geçenki akıllıları da böyle şikayet etseydik ya amaann acemiliğimize geldi ahh ahhhh bilsem o edepsizleri şikayet ederdim. bir de geldiler bizim forumda densizlik yaptılar tüh tüh sinir oldum

kızlarr bakın ne buldum... :KK1: 5 puan aldım :KK1: 6 ay ihtar süresi var.. sanırım kötü içerik butonuna basmışlar benim mesajın altına.. :63: elleri çatlasın.. pul pul olsun..
http://www.kadinlarkulubu.com/kk-yonetimden-mesaj-var/206155-forum-uyari-puanlamasi-aciklamalari.html

yok canım ver zaten parmağa kaşıktan daha sempatik davranıyolar :)

Bunu bebek arkaya bakarakta bağlayabiliyorsun sanırım da benim kafama takılan 9 kilo olmadı daha. Ama anakucağı/OTOKOLtuğu olanlarda durmuyo bunda dışarıyı görürse durur mu acaba?
Çok güvenilir görünüyo. Üstelik Çin malı değil.

Kızlar bide ben oğlumu neredeyse 1 aydır oturtuyorum kendi oturuyo. Önüne döküyom oyuncakları oynuyo devriliyo çoğu zaman ama doktor oturtabilirsin dedi bende oturtuyorum mama sandalyesindede oturuyo. Ayaklarınada bastırıyorum hatta yürüyoz elinde tutuyom bazen zıplıyo bzaen adım atmaya çalışıyo ben emeklemeden yürüsün istiyorum. Emekleyince zor olacağını düşünüyorum. Bacakları eğri olur mu acep? :)))

aynen biz de senin gibiyiz oturmak istiyor bende oturtuyorum yarım saat içinde devriliyor ama devrilene kadar keyifle oturuyor. bir de dediğin gibi biz de ayaklarımızın üstüne basıp adım atmaya çalışıyoruz bazen de keyfe geliyor zıplıyor. belki yürüteç alsam yürüyeccek ama ben yürüteç kullanmak istemiyorum acaba zıp zıp falan mı alsam?? bacaklarında eğrilik olmaz canım ya hepi topu kaç dakika geziyorsunuzdur ki günlük biz en fazla yarım saat duruyoruz öyle o yprulmasa da ben yorukuyorum:KK1::KK1:

maşallah canım çok sevindim :) bekliyoruz yeni incilerini kvnin. ben de benimkinin incilerinden birini yazayım;
2 aydır sorup duruyo emeklemeye başladı mı diye bende hayır diyorum haliyle.. 6 aylık olduğu gün "mustafaya da oğuza da (görümcemin oğlu) normal yemeklerden vermediniz geciktiler bilmem kim 40ı çıkmadan tüm yemeklerden tattırmış onun çocuğu 6 aylıkken emeklemeye başlamışşşşş" dedi.. tabi benim kulaklarımdan duman çıkıyor.. neyse zaman geçti geçen gün eşimle telde konuşuyorlar eşime "kafasını tutuyor" mu diye sormuş :95: hafiften bunadı benimki zannımca :KK1:
:KK60: benimki oğlumun gözlerinin mavi olduğunu 5.5 aylıkken farketti:KK50: bir de aa gerçekten gözleri maviymiş hep diyorlardı da anlamıyordum demez mi :KK53: eşim de yanımızdaydı ailecek bakakaldık:KK53::KK53: uzakta da değiliz haftada 2 gün görüşüyoruz doğumdan beri....
merhaba kızlr benim bebeişimde hasta dişmi soğuk algınlığımı anlamadık geçen gece acilde soluğu aldık hala burnu akıyor kuysuz
geçmiş olsun canım bebişe:KK71:
iyi akşamr kızlar.. nasılsınız?
benim bebiş aralarda parmağımla biraz peynir verirsem yemeğini daha iyi yior sizce bi sakıncası olur mu?

ben de peyniri parmağımla veriyorum gayet de severek yiyor sıpacık:KK61:

herkese günaydın kızlar kerem fena grip oldu bugün doktora gelecek bende onu öyle görünce harap oluyorum oturup ağlıyorum allahım kimsenin çocuğuna hastalık vermesin

herkese günaydın kızlar kerem fena grip oldu bugün doktora gelecek bende onu öyle görünce harap oluyorum oturup ağlıyorum allahım kimsenin çocuğuna hastalık vermesin

grip olunca ağrı kesici falan veriyormusunuz kızlar
Canım çok geçmiş olsun onlar hasta olunca bütün düzen bozuluyor. Biz 2 haftadır uğrasıyoruz benim oğlum da grip ama atlattık olduk çok şükür. 2 antibiyotik kullandık biri fayda etmedi baska verdi dr. Öksürük şurubu kullandık. Ateşi vardı ağrı kesici ateş düşürücü kullandık canım. Dr unuz hangi ilaçları verirse paylaşabilir misin canım biz çok ilaç kullandk gibi geliyor bana küçücük çocuk bu kadar fazla sanki. İstersen ben de yazayım

günaydın şekerdelisi tam sana günaydın yazmak için girdim ki sen çıktın ya:KK1:

X