Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
:KK53:
kızlar oğlumun bezini çıkarıp güneşe yatırdım hava alsın poposu diye nsl hareketlendi görseniz bez sanki ağırlık yapıyor gibi bez çıktığı an uçuşa geçiyor:KK66::KK66::KK66: şuan sırtüstü yatıyo ama ayaklarını basıp popoyu kaldırıyo yanadoğru ilerliyo bez bağlıyken hiç hareket yok:26::26::26:

ay butun bebekjler aynı mı ya bızımkıde bezı baglanınca aglıyor..yazık ya..bız 1 hafta ped takınca fenalık basıyor...:KK53:onlar en az ıkı yıl takıcak

oyyyy yerim ben onun poposunu :KK1: bizimki de uyansın biraz dışarı çıkıp dolaşalım :) belki yine parka gideriz.. bu havalar kaçmaz :KK1:

evet canım bu havalar kaçmaz ama daha çok güzel hava görücez inş. bebişlerimizle çoook parklara gidicez...

günaydın kızlar.. ben de misafirleri atlattım ama hala izlerini taşıyorum... dizimin ağrısı hala geçmedi... ceza için cevap geldi; ben gözden geçirilmesini talep ediyorum yazmıştım, cevap: "gözden geçirip verdim zaten".. bu puan dediği şeyin ne olduğunu bilen var mı?

merak edenler için konu: http://www.kadinlarkulubu.com/derdim-var/427490-hic-cikma-teklifi-almadik-4.html#post18127651

çok geçmiş olsun canım.. inşallah en kısa zamanda düzelir..

canım şok oldum sen bunun için mi ceza aldın:KK53:,pes yani söyleyecek söz bulamadım inan:KK53::KK53:

yaa hiçbirini tanımıyorum ki :KK43: aynı şeyi düşünüyorum.. o cümle geyikse bizim burada yaptığımız şey ne acaba.. sabahdan akşama kadar geyik yapıyoruz.. neyse yaa çok moralim bozuk bu konuda gerçekten kkdan soğuttular beni.. üyeliğimi iptal ederlerse hiç üzülmeyeceğim ne yalan söyliyim.. tek üzüntüm buradaki ortam olur. ziyaretçi olarak gelir okurum yazdıklarınızı ben de napim :KK14:

canım sen sıkma güzel canını ,olmadı başka bir ortam buluruz biz,madem doğru düzgün konuşamayacağız :KK34:

KIZLAR MERHABALAR SABAHTAAN GELMISTIM SIZLER YOKTUNUZ..SIMDI DOLUŞMUŞSUNUZ MAŞALLAH...:nazar::nazar::nazar:
BEN OĞLUMA KIYMA VERMEYE BASLADIM 3 KERE CEKILMIS SIFIR YAĞSIZ..YEDİ ..GEVELEDI GEVELDI SONUNDA YUTTU AMA:KK1:

afiyet olsun yarasın bebişe :KK16:

canım sen sıkma güzel canını ,olmadı başka bir ortam buluruz biz,madem doğru düzgün konuşamayacağız :KK34:

arkadaşlar gözlerim yaşardı yaa :KK59: beni çok mutlu ettiniz.. hiç bi yere gitmiyorum leyyyn!! gerekirse yeni bir nickle geri dönerim :KK1:

şu puan olayını öğrenelim de birbirimize puan verelimbari herihtimale karşı :KK1:

bebişim uyandıııııı biz hammam yapıp attaya gitcez hepinizi öpüyorum :KK16:

arkadaşlar gözlerim yaşardı yaa :KK59: beni çok mutlu ettiniz.. hiç bi yere gitmiyorum leyyyn!! gerekirse yeni bir nickle geri dönerim :KK1:

şu puan olayını öğrenelim de birbirimize puan verelimbari herihtimale karşı :KK1:

hiçbiryere gidemezsin nerde olsan arar buluruz seni:13::13::13::13:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

canımsın.. tamam kapatalım bu konuyu.. hiç biyere gittiğim yok :KK16:

canım ben patatesle haşlayıp vermiştim bizimki yemedi ama doktorla sonra konuşunca daha erken demişti.. istersen 1-2 hafta daha bekle..

kaç kilo doğdu peki? normal bir kiloda doğan bir bebiş için gayet normal geldi bana kilosu..
3.100 dogdu bencede normal ama yanlız bızım kızın kılosu 1 ay once 7200 du az almıs dedı bende anlamadım ya banada fazla gelmıyor ama ılerısı kotu olur demıstı dr mıdesı buyrse kucultemezsınız demıstı
benim oğlumda aynı kiloda gayet normal kilosu aynı gün doğmuşlardı kilolarıda aynı :KK16::KK16::KK16:

aynımı kılosuda bende anlamadım ya bırı az mama ver dıyor bırı ıstedıgı kadar ver bısey olmaz dıyor anlamadım yanı ama hıc olmazsa doysun tam ıstedıgı kadar vereyım barı ama benım kızım doymak bılmıyorkı ne verırsem yıyor ne kadar verrsem vereyım bıtınce aglıyor:KK52::KK52:

3.100 dogdu bencede normal ama yanlız bızım kızın kılosu 1 ay once 7200 du az almıs dedı bende anlamadım ya banada fazla gelmıyor ama ılerısı kotu olur demıstı dr mıdesı buyrse kucultemezsınız demıstı

aynımı kılosuda bende anlamadım ya bırı az mama ver dıyor bırı ıstedıgı kadar ver bısey olmaz dıyor anlamadım yanı ama hıc olmazsa doysun tam ıstedıgı kadar vereyım barı ama benım kızım doymak bılmıyorkı ne verırsem yıyor ne kadar verrsem vereyım bıtınce aglıyor:KK52::KK52:

canım bence bebeğin kilolu değil, çok aşırı miktarda verme tabi ama bence çok da kısıtlama yediğini:KK56:

herşeyi yiyorsa ve zararı olmuyorsa (alerji gibi)ver yesin canım

kızlar oğlumun bezini çıkarıp güneşe yatırdım hava alsın poposu diye nsl hareketlendi görseniz bez sanki ağırlık yapıyor gibi bez çıktığı an uçuşa geçiyor:KK66::KK66::KK66: şuan sırtüstü yatıyo ama ayaklarını basıp popoyu kaldırıyo yanadoğru ilerliyo bez bağlıyken hiç hareket yok:26::26::26:
yerim ben onun poposunuuuu :emir_bebek:
oyyyy yerim ben onun poposunu :KK1: bizimki de uyansın biraz dışarı çıkıp dolaşalım :) belki yine parka gideriz.. bu havalar kaçmaz :KK1:
evett bahar gelmek üzereee:92::92: belki 9 aydır bugünleri bekledim:KK74:
:KK53:

ay butun bebekjler aynı mı ya bızımkıde bezı baglanınca aglıyor..yazık ya..bız 1 hafta ped takınca fenalık basıyor...:KK53:onlar en az ıkı yıl takıcak
evet yazık yaa bence dua edelim de bizimkiler çabucak çişlerini söylesinler. muhtemelen babalar başlamışlardır duaya bez masraflı ne de olsa:KK60::KK60:
işte bu fikri tuttum süpersin:KK9::KK9::KK19:

işte şampiyon geldi:KK19::KK19::KK9::KK9: bence de öğrenelim nedir ne değildir öyle başımıza alikıran başkesen kesilmesinler:KK45::KK45:

ben kendim söyler kendim yazar olmuşum hepiniz bebiş mi gezdiriyorsunuz?? benim böcük de uyuyor gene..:86:

bu yazı için 5 puan ceza aldım eğer tekrar edersem (neyi bilmiyorum) beni uzaklaştıracaklarmış..
Saçmalığa bak ay böyle dedim diye bana da ceza verirler mi ki :) ayyyy ceza demişken aklıma geldi yine c.tesi günü dr a gidiyoruz randevuya gec kalıyorduk hız limitini aşmışım 140 tl ceza yedim vay paracıklarım vay o parayla oğluma mama sandalyesi alırdım. O günden beri 70 i geçemedim korkumdam kaplumbaga gibi tin tin tin

Canım doymak bilmiyorsa onun için demiştir dr. Sn normal bi bebegin yiyecegi kadar mama ver bari.

Bu arada bugün oğluma kaynanam bakmaya basladı. Oğlumun gazını çıkarıyordum kocaman oldun daha kendin çıkaramıyorsun oğlum dedim. Kaynanam büyüyünce onun gazını baskaları çıkaracak annesi seni aramaz yanında bile istemez dedi :KK53: oğlunun gazını benim mi çıkardığımı sanıyor ne:KK52:

Son düzenleme:
X