Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Saçmalığa bak ay böyle dedim diye bana da ceza verirler mi ki :) ayyyy ceza demişken aklıma geldi yine c.tesi günü dr a gidiyoruz randevuya gec kalıyorduk hız limitini aşmışım 140 tl ceza yedim vay paracıklarım vay o parayla oğluma mama sandalyesi alırdım. O günden beri 70 i geçemedim korkumdam kaplumbaga gibi tin tin tin

Canım doymak bilmiyorsa onun için demiştir dr. Sn normal bi bebegin yiyecegi kadar mama ver bari.

Bu arada bugün oğluma kaynanam bakmaya basladı. Oğlumun gazını çıkarıyordum kocaman oldun daha kendin çıkaramıyorsun oğlum dedim. Kaynanam büyüyünce onun gazını baskaları çıkaracak annesi seni aramaz yanında bile istemez dedi :KK53: oğlunun gazını benim mi çıkardığımı sanıyor ne:KK52:

demek ceza yedin ama bak caydırıcı olmuş senin için:KK1:
bu arada kaynananın sözüne çok güldüm :KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
Saçmalığa bak ay böyle dedim diye bana da ceza verirler mi ki :) ayyyy ceza demişken aklıma geldi yine c.tesi günü dr a gidiyoruz randevuya gec kalıyorduk hız limitini aşmışım 140 tl ceza yedim vay paracıklarım vay o parayla oğluma mama sandalyesi alırdım. O günden beri 70 i geçemedim korkumdam kaplumbaga gibi tin tin tin

Canım doymak bilmiyorsa onun için demiştir dr. Sn normal bi bebegin yiyecegi kadar mama ver bari.

Bu arada bugün oğluma kaynanam bakmaya basladı. Oğlumun gazını çıkarıyordum kocaman oldun daha kendin çıkaramıyorsun oğlum dedim. Kaynanam büyüyünce onun gazını baskaları çıkaracak annesi seni aramaz yanında bile istemez dedi :KK53: oğlunun gazını benim mi çıkardığımı sanıyor ne:KK52:
ay çook güldüm ya:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

çok ilginç ki az öncesinde mamasını reddeden çocuk bızım yemegımızde tabaklara saldırıyor..ne versem yıyor..sofraya oturmak ıstıyor herhalde

ben yemek yedirirken bir yandan da ağzına elimle peynir felan veriyorum.. o şekilde daha iyi yiyor bir denemeni tavsiye ederim..

geçmiş olsun canım.. ben hala uzun yola çıkamıyom bebişle yalnız.. seninki iyi cesaret walla :KK1:

kayınvalideden inciler 1 :KK60: :KK60: :KK60:

kayınvalidem döktürcükçe o güzel sözlerinden yazarım buraya :) ama oğluma iyi bakmış bugün hakkını yemeyeyim şimdi sağolsun. Bu arada oğlum iyileşiyor öksürüğü azaldı çok şükür az da olsa yiyor artık:nazar::nazar::emir_bebek:

kayınvalidem döktürcükçe o güzel sözlerinden yazarım buraya :) ama oğluma iyi bakmış bugün hakkını yemeyeyim şimdi sağolsun. Bu arada oğlum iyileşiyor öksürüğü azaldı çok şükür az da olsa yiyor artık:nazar::nazar::emir_bebek:

maşallah canım çok sevindim :) bekliyoruz yeni incilerini kvnin. ben de benimkinin incilerinden birini yazayım;
2 aydır sorup duruyo emeklemeye başladı mı diye bende hayır diyorum haliyle.. 6 aylık olduğu gün "mustafaya da oğuza da (görümcemin oğlu) normal yemeklerden vermediniz geciktiler bilmem kim 40ı çıkmadan tüm yemeklerden tattırmış onun çocuğu 6 aylıkken emeklemeye başlamışşşşş" dedi.. tabi benim kulaklarımdan duman çıkıyor.. neyse zaman geçti geçen gün eşimle telde konuşuyorlar eşime "kafasını tutuyor" mu diye sormuş :95: hafiften bunadı benimki zannımca :KK1:

hepiniz benim canlarımsınız.. çok seviyorum sizi.. dert ortaklarım benim :KK16::KK16::KK16::KK54:
amaaaan boşver ingilice bi küfür o sanırım bilerek sorduğunu düşünmüşler.

ayyy çoooook güldüm canım bebiş arabada duruyomu? bizimki durmuyo :KK43: bende şu 9-36 kiloluklaradan alsam mı diyom. gerçi 9 kilo olmadı ama.

Hepsiburada.com : Cybex Pallas Oto Koltuğu | Anne / Bebek / Çocuk

testlerden 2.çıkmış 1. ise concord transformers die bi marka ama 15 kilodan başlıyo.
acaba oturur mu içinde ?

canım dizayn süper çok beğendim. ama ben yine de bebeğin yüzünün arkaya bakması taraftarıyım.. en azından yürüyene kadar.. be safe diye bir tanıtım filmi görmüştüm bulsam gönderecektim ama bulamadım.. orada bebeğin neden arkaya bakması gerektiğini çok güzel açıklamış.. bulursam yollarım..

ayyy çoooook güldüm canım bebiş arabada duruyomu? bizimki durmuyo :KK43: bende şu 9-36 kiloluklaradan alsam mı diyom. gerçi 9 kilo olmadı ama.

canım fake ingilizce sahte, uydurma demek.. herkes uyduruk bir konu açıldığını söylüyordu ben de saf saf sordum neden açmak isterki bi insan diye.. sormaz olaydım :84: cevap alamadığım yetmezmiş gibi bir de ceza aldım..

merhaba kızlr benim bebeişimde hasta dişmi soğuk algınlığımı anlamadık geçen gece acilde soluğu aldık hala burnu akıyor kuysuz

merhaba kızlr benim bebeişimde hasta dişmi soğuk algınlığımı anlamadık geçen gece acilde soluğu aldık hala burnu akıyor kuysuz

geçmiş olsun canım.. inşallah cabucak iyleşir bebişin..

Geçmiş olsun güzelim aman dikkat edin.Bebeklerin hasta olması çok zor onlar hastalanacağına bizde hasta olsak daha ii

iyi akşamr kızlar.. nasılsınız?
benim bebiş aralarda parmağımla biraz peynir verirsem yemeğini daha iyi yior sizce bi sakıncası olur mu?

benim bebiş aralarda parmağımla biraz peynir verirsem yemeğini daha iyi yior sizce bi sakıncası olur mu?

iyi akşamlar canım
bence bi sakıncası olmaz hem böylece peynirede alışır ne güzel, zannetmiyorum bi sakıncası olacağını
Mustafa beyimize yarasın :KK56:

iyi akşamlar canım
bence bi sakıncası olmaz hem böylece peynirede alışır ne güzel, zannetmiyorum bi sakıncası olacağını
Mustafa beyimize yarasın :KK56:

teşekkür ederim canım.. bi arkadaşın oğlu yoğurtsuz yemezdi. aynı kaşığa yoğurt koyarsan yoğurdu yer yemeği bırakırdı.. acaba ilerde böyle olur mu diye korktum biraz.. neyse yesin de belki ilerde peynirsizde yer :KK1:

teşekkür ederim canım.. bi arkadaşın oğlu yoğurtsuz yemezdi. aynı kaşığa yoğurt koyarsan yoğurdu yer yemeği bırakırdı.. acaba ilerde böyle olur mu diye korktum biraz.. neyse yesin de belki ilerde peynirsizde yer :KK1:

canım yiyorsa öyle ver zaten bu çocukların bi günü bi gününü tutmuyor ki bazen bakıyorsun iyi yiyor ertesi gün bakıyorsun yemiyor,zamanla peynirsizde yer .
bugün benim ki çok iştahsızdı doğru düzgün birşey yediremedim :KK50:

maşallah canım çok sevindim :) bekliyoruz yeni incilerini kvnin. ben de benimkinin incilerinden birini yazayım;
2 aydır sorup duruyo emeklemeye başladı mı diye bende hayır diyorum haliyle.. 6 aylık olduğu gün "mustafaya da oğuza da (görümcemin oğlu) normal yemeklerden vermediniz geciktiler bilmem kim 40ı çıkmadan tüm yemeklerden tattırmış onun çocuğu 6 aylıkken emeklemeye başlamışşşşş" dedi.. tabi benim kulaklarımdan duman çıkıyor.. neyse zaman geçti geçen gün eşimle telde konuşuyorlar eşime "kafasını tutuyor" mu diye sormuş :95: hafiften bunadı benimki zannımca :KK1:
benim kayınvalidem de tembel bu tembel daha emeklemiyor diyor aman alıştım oğluma ben yokken aptal saptal hareketler yaptırmasın da başka bişey istemem

o gün kayınvalidem vardı canım o ilgilendi oğlumla arkada. küçükken duruyordu tek başımıza geziyorduk ama şimdi kendini kaldırıyor kemere de sinir oluyo ağlama sesiyle gidip geliyorum tek çıkamam bundan sonra

canım ben labne veriyorum seviyor, doktorumuz beyaz peyniri de bi gün önceden suda ıslat tuzunu aldır öyle verebilirsin demişti canım

benim kayınvalidem de tembel bu tembel daha emeklemiyor diyor aman alıştım oğluma ben yokken aptal saptal hareketler yaptırmasın da başka bişey istemem

o gün kayınvalidem vardı canım o ilgilendi oğlumla arkada. küçükken duruyordu tek başımıza geziyorduk ama şimdi kendini kaldırıyor kemere de sinir oluyo ağlama sesiyle gidip geliyorum tek çıkamam bundan sonra

canım ben labne veriyorum seviyor, doktorumuz beyaz peyniri de bi gün önceden suda ıslat tuzunu aldır öyle verebilirsin demişti canım

ay bizde de var o muhabbet Mehmet Alp dönene kadar daha dönmüyor mu diye sürekli soruyordu telefonda çocuk dönmeye başladı şimdide emeklemiyor mu daha mevzusu başladı, ama gülüyorum ben :KK1:

annem de takmış basmıyor basmıyor.. bırak basmasın yahu ne acelesi var.. doktor bastırmayın daha dedi annem her gördüğünde bir kere deniyor..
bu arada bizimki az buçuk emeklemeye başladı.. göbek sabit ayaklar ve baş yer değiştiriyor, ya da biraz sağa sola hareket ediyor, bir de arada popoyu kaldırıyor sanki itecekmiş gibi kendini ama vazgeçip geri indiriyor.. herhalde yakında başlar tomrukum :KK1:

X