Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
sağol canım benim, bugün baska bir dr a götürdüm canım ilaçlarını değiştirdi iyi olacak insallah;(
Kızlar doğdugundan bu yana bebeklerinizde antibiyotik kullandınız mı hiç? Biz 3 kez kullandık kendim bile çoook zorunlu olmadıkça kullanmam oğluma çok üzülüyorum ben içim yanıyor ilaç verirken çok ağlıyor bugün dayanamadım onunla beraber ben de ağladım

bende kullandım canım ama 5 gun kadar evet ıyı degıl ama öyle düşünme onların iyiliği için veriyoruz sonucta umarım en kısa zamanda iyileşir kısa kesersınız antibiyotiği

sağol canım benim, bugün baska bir dr a götürdüm canım ilaçlarını değiştirdi iyi olacak insallah;(
Kızlar doğdugundan bu yana bebeklerinizde antibiyotik kullandınız mı hiç? Biz 3 kez kullandık kendim bile çoook zorunlu olmadıkça kullanmam oğluma çok üzülüyorum ben içim yanıyor ilaç verirken çok ağlıyor bugün dayanamadım onunla beraber ben de ağladım

canım hasta olunca mecburen veriyorsun yapacak başka birşey yok ,sıkma canını inşallah biran evvel düzelir

canım enfeksiyonluk bi durum olduğu için mi verdiler antibiyotiği

Boğaz enfeksiyonu varmış canım 5 gündür bi ant. kullanıyoruz iyicesecegi yerde kötüleşti oğlum baska bi tane verdi dr. Kullanmış olan varsa ben de rahat olacagım

Son düzenleme:
Kızlar oğlum bugün oldukça iyiydi en azından ateşi yükselmiyo artık ateş düşürücü vermeyi bıraktık ama 10 gün antibiyotiğe devam.

Canım sanada çok geçmiş olsun sizinki neydi ben geçmişi okuyamadım boğaz mı idrar yolu mu? benim oğlumda içmiyo ilaçları ağzını kapatıyo. Doktor olmazsa iğneye geçelim dedi ama ben olmadık şaklabanlıkla döküyorum ağzına çok zorlarsamda kusuyor. Ağlama sende üzülme. Galiba kendimize çok yükleniyoruz çocuk böle böle büyücek diyorum artık ben biraz daha rahat olmaya çalışıyorum üzülmsemde bişey değişmiyor. Sütüm azalıyor o yüzden sende üzülme... :KK43:

selam kızlar nasılsınız :KK71:maşallah :nazar:dişlerde çıkmış parti ne zaman :KK66::KK66::KK64:gözün aydın okyanus2309

Kızlar oğlum bugün oldukça iyiydi en azından ateşi yükselmiyo artık ateş düşürücü vermeyi bıraktık ama 10 gün antibiyotiğe devam.

Canım sanada çok geçmiş olsun sizinki neydi ben geçmişi okuyamadım boğaz mı idrar yolu mu? benim oğlumda içmiyo ilaçları ağzını kapatıyo. Doktor olmazsa iğneye geçelim dedi ama ben olmadık şaklabanlıkla döküyorum ağzına çok zorlarsamda kusuyor. Ağlama sende üzülme. Galiba kendimize çok yükleniyoruz çocuk böle böle büyücek diyorum artık ben biraz daha rahat olmaya çalışıyorum üzülmsemde bişey değişmiyor. Sütüm azalıyor o yüzden sende üzülme... :KK43:

çok sevindim canım, bence de kendinizi üzmeyin muhakkak çocuklarda o enerji alır sizden ,senin de söylediğin gibi bu şekilde büyüteceğiz elbette zor anlarıda olacak bu çocukları büyütmenin yoksa anne olmak bu kadar değerli olmazdı bence:KK71:

:KK3:
canım enfeksiyonluk bi durum olduğu için mi verdiler antibiyotiği

Boğaz enfeksiyonu varmış canım 5 gündür bi ant. kullanıyoruz iyicesecegi yerde kötüleşti oğlum baska bi tane verdi dr. Kullanmış olan varsa ben de rahat olacagım

Boğaz enfeksiyonu canım. Biraz rahatladım canım sağol. Hiçkimsenin bebegi hasta olmasın;( ilaç ne kullanıyorsunuz canım? Biz de gecirmiştik idrar yolu enfeksiyonu

:KK3:

çok geçmiş olsun canım sıla kullanmadı antibiyotiği ama rahimdeki enfeksiyondan dolayı ben kullandım sütüme geçer diye 4 gün kullandım bıraktım
daha sonra rahimde 5 cmlik kist çıktı doktor emzirmeyi bırak doğum kontrol hapına başlayalım diyo ama bırakmıcam en azından 1 yaşına kadar emsin yavrum

Boğaz enfeksiyonu canım. Biraz rahatladım canım sağol. Hiçkimsenin bebegi hasta olmasın;( ilaç ne kullanıyorsunuz canım? Biz de gecirmiştik idrar yolu enfeksiyonu

X