Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
merhaba kızlar.. istanbula bahar geldi :KK62: bizde oğlum ve arkadaşımla, kocamı evde bırakıp parka gittik hava aldık çay içtik oturduk biraz. çok güzel oldu.. eve geldik saat 4de meyve denedim ağzını bile açmadı.. 5 meyveli kaşık mamasını görünce daldı kaseye resmen. yine çok yemedi ama hiç yoktan iyidir.

maşallah canım Utku beye:KK1:,Mehmet Alp emeklemeye uğraşıyor güya uçacakmış gibi o kadar komik ki bacaklar havada kollar havada ,gövdesi yerde :KK60::KK60:

aynı şeyi bizimki de yapıyor. çok iyi bir egzersizmiş o hareket.. bütün arka kasları çalıştırıyormuş. tabi o haeketin tersini yapsa belki emeklerdi ama neyse :KK1:

ne cezası canım ya çok şaşırdım :KK53:, itirazına cevap gelince bildirirsin bize de.

tamam canım hala bir yazı gelmedi belki de sallamadılar beni :KK43: korktum yani, birde tekrar etmesi halinde üyeliğiniz iptal edilir yazıyor. ben bilmeden ilk cezayı aldım 2. cezayı da bilmeden alırsam ne olacak bilmiyorum.. :KK59:

yaa ne guzel dua et bende olayım dogumdan berı olmadım

oh ne güzel darısı en kısa zamanda inşallah benim başıma :KK1:

inşallah kızlar tez vakitte olursunuz umarım :KK9:

ğünaydın kızlar ben geldim sonundaaaaaaaaaaaaaa.nasılsınızz.bu arada harpy nden ceza aldın canım benim.üzüldüm.regl olmanada sevindeim.bak şimdi ğör sen nasıl kilo veriliyormuş.:21::21::21:

hoşgeldin canım.. inşallah dediğin gibi olur da kilo verebilirim..

slm kızlarr,akşama kayınvalideye gidecez,bakalım yine ne dokundurmalar yapacak Utkuyla ilgili:KK37: oğlum kabız olmuştu dünden beri kaka yapmıyordu,bugün zorlanarak yaptı yavrum,başını tırmaladı canının acısından yaparken:KK50: şimdi rahatladı uyuyor.
bugün ilk kez emekleme ipuçları verdi,yüzüstü yatıyordu,ters döndü tekrar yüzüstü çevirdi kendini 2-3 kere:emir_bebek:,bir mutlu oldum ki:nazar:

bize gelen arkadaşın çocuğu Utkuyu uyutmadı bir türlü,annesi bize gelmeden demiş Utkuyla bol bol oyun oynarsın,çocuk uyutmak istemdi bir türlü,bir ara uyuttum odasının önünde bilerek gürültü yaptı uyansın diye.kadına da çok kızdım içimden sen ne diye diyosun çocuğa seninle oynar falan diye,o daha bebek bol bol uyur gibilerinden bişeyler desene:KK47:

gözün aydın canım:KK76:

ne dokundurması yaa.. bu kaynanalar toptan gıcık yaa hiç bişey bulamazsa kıyafetine takar bizimki :KK47:
bu arada geçmiş olsun canım. biraz su içir zeytin yağı ve armut tavsiye ederim.. bir süre de patates ve pirinç verme yazık bebeişe umarım tekrarlamaz..

Son düzenleme:
bu kaynanalar he böylemi yaa .benimkide furkanı her gördüğünde bu çoçuk zayıflamış demiyormu.işte tüm tepe tüylerim ayağa kalkıyor.bu arada kızlar hasta olana bebekler hepiğnize geçmiş olsun.şeytan kulağına kurşun.bizim daha hiç hastalığımız olmadı.............

kızlar herkes tatil modunda eşleriyle takılıyor sanırsam :KK1: bizde dışarı yemeğe gidecektik bizim böcek birden uyumak istediğine kara verdi.. uyanmasını bekliyoruz uyanırsa paşam yemeğe gitcez inşallah :KK61:

bu ay oğluma kaynanam bakacak ben bir ay sinir küpü olarak gezecegim demektir bu yogaya falan mı başlasam?:KK37::KK37:

aynı fikirdeyim canım.. nasılsın? nasıl geçti hafta sonun?

neyse arkadaşlar size doyum olmaz.. herkese iyi geçeler.. tatlı rüyalar..

günaydın kızlar moralim bozuk bugün oğluşum gece hastalandı burnu sürekli tıkandı yawrum ağzından nefes almayı beceremediğinden sürekli ağladı dün gezmeye çıkmıştık o kadarda dikkat ettim ama becerememişim demekki çok ta uykusuzum geçmişi okuyamadım hafta başı iş desen başımdan aşgın umarım herkes iyidir

günaydın kızlar moralim bozuk bugün oğluşum gece hastalandı burnu sürekli tıkandı yawrum ağzından nefes almayı beceremediğinden sürekli ağladı dün gezmeye çıkmıştık o kadarda dikkat ettim ama becerememişim demekki çok ta uykusuzum geçmişi okuyamadım hafta başı iş desen başımdan aşgın umarım herkes iyidir

canım benim geçmiş olsun.aklında bulunsun eğer nefes almakta zorlanıyor yada tıkandığını hissedessen sabiha paktuna buzdolabının buzluğunu açın bebeğiniz orayı 45 saniye solusun bunu yarım saatte bir tekrarlayabilirsiniz demişti.işe yaradıda benim bebeişmde ğrip olduğunda.

X