Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
slm hatunlar 2010 ekim annesiyim oglusum 5aylık 6. ayımızda ek gıdaya baslayacagız su ana kadar 1damla su bıle vermedım ogluma 6.ayını tamamlamadan da vermeyecegım fakat sımdıden arastırmalara basladım tecrubelerınızden onerebılecegınız baslangıc besınlerınızı ve yaptıgınız seylerı paylasırmısınız

h.g canım baslarda cay kasıgıyla bır kac kasık elma suyu ve havuc suyu tatırdım cıcıbebe yogurt falan verdım yavas yavas purelerıne gectık sonra sebze purelerını denedık tek tek sımdı karısık sebze çorbası verıyorum artık ogun olarak verıyorum ben ama donusumlu verıyorum bır gun kahvaltı ve aksam corma verırsem dıger gun oglen corba verıyorum gece maması verıyorum gıbı ama yogurdu hergun verıyorum kendım evde yapıyorum keçi sütüyle

:nazar::nazar:güzelmiş ismi:KK16::KK16::KK16: sen tam eylül annesisin:13::13::13::13::13: adıyla yaşasın rabbim uzun ömür versin...

evet canım EYLÜL annesıyım tam anlamıyla son gune kadar baska ısım dusunuyorduk ama son gun esım eylulde dogdu eylul olsun dedı hosuma gıttı kaldı oylece aslında farklı ısım ıstıyordum ama adıyla yasasın kuzum amınn canım hepımızınkıne rabbım uzun uzun omurler versın senınkının ısmı ne belkı daha once paylasmıssınızdır ama ben cok fazla bakamıyordum fotolarınızıda bıkac kısınınkını gordum

evet canım EYLÜL annesıyım tam anlamıyla son gune kadar baska ısım dusunuyorduk ama son gun esım eylulde dogdu eylul olsun dedı hosuma gıttı kaldı oylece aslında farklı ısım ıstıyordum ama adıyla yasasın kuzum amınn canım hepımızınkıne rabbım uzun uzun omurler versın senınkının ısmı ne belkı daha once paylasmıssınızdır ama ben cok fazla bakamıyordum fotolarınızıda bıkac kısınınkını gordum

avatarım oğlumun resmi adı mehmet sercan mehmet eşimin adı ben oğlumada koymak istedim sercanıda benim ismime yakın olsun diye eşim koydu adım serap

neyse canım ben cıkıyorum kızım kudurmaya basladı babasını cılırttı gıdıp br el atmak lazım görüşürüz

sağol canım amin rabbim hepsine sağlıklı uzun ömür versin

iyi kızın oğlumdan 1saat küçükmüş oğluma kız arkadaş buldum istemeye mi gelsek acaba?:KK60::KK60::KK60:
gelın canım :)) ama babası kolay kolay vermıycekmıs kızını haberınız ola:)):KK52::KK52: nasip bu işler bakarsın onlar bır yerlerde karsılasırlar bellı olmaz

mrb hoşgeldin bende tam geçmedim ek gıdalara şuan tattırma aşamasındayız cam rendede püre yapılmış elma,haşlanıp blendarda ezilmiş havuç çok az zeytin yağı katıyorum bide evde yoğurt yapıyorum günlük onu yiyor meyveyi severek yemiyor yoğurtu iştahlı yiyor mevsim sebzelerinden püre yapabilirsin çorba yapabilirsin
tesekkurler canım
h.g canım baslarda cay kasıgıyla bır kac kasık elma suyu ve havuc suyu tatırdım cıcıbebe yogurt falan verdım yavas yavas purelerıne gectık sonra sebze purelerını denedık tek tek sımdı karısık sebze çorbası verıyorum artık ogun olarak verıyorum ben ama donusumlu verıyorum bır gun kahvaltı ve aksam corma verırsem dıger gun oglen corba verıyorum gece maması verıyorum gıbı ama yogurdu hergun verıyorum kendım evde yapıyorum keçi sütüyle
tesekkur ederım canım kecı sutunun ozel bı nedenı var mı ınek sutunden faydalı mı
kızlar hafta sonu tatilindemisiniz gezmeyemi gittiniz yoksamm :KK6:
ben gittim =))))

tesekkurler canım

tesekkur ederım canım kecı sutunun ozel bı nedenı var mı ınek sutunden faydalı mı

keçi sütü anne sütüne en yakın değeri olan süt zaten ınek sutunu 1 yasına kadar zorunlu olmadıkça vermıyor doktorlar

canım keçi sütünü pastörizemi alıyosun yoksa açıkmı bende keçi sütünden yoğurt yapmak istiyorum

X