Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
benim de ilkbebeğim 28 yaşındayım. bu arada 99. sayfaya gelmişizha gayret 100'e bişi kalmamış.
hava da 100 karada 100 denizde 100 birisini bulursan derisini 100 :KK76: (ne psikopat şarkıymış şimdi farkettim :83:)

sizin bebekler yuvarlanıyormu yada sağo,sola dönüyorlarmı...........

evet canım benimki yuvarlanmaya 1-2 gün oldu başlayalı. ama çok fazla çarpıyor kafasını oyuncaklara felan.. oyuncakları olmazsa da yatmak istemiyor..

benim de ilkbebeğim 28 yaşındayım. bu arada 99. sayfaya gelmişizha gayret 100'e bişi kalmamış.
hava da 100 karada 100 denizde 100 birisini bulursan derisini 100 :KK76: (ne psikopat şarkıymış şimdi farkettim :83:)

ohhh yandannnn :KK66::KK64:

sizin bebekler yuvarlanıyormu yada sağo,sola dönüyorlarmı...........

evet canım bemimki bayağa yuvarlanıyor kollarından tutunca adım atıyor. bu arada sabah bana anne dedi. ama bilinçli şekilde değil tabiiiii. olsun.ben yinede çok mutlu oldum.

evet canım benimki yuvarlanmaya 1-2 gün oldu başlayalı. ama çok fazla çarpıyor kafasını oyuncaklara felan.. oyuncakları olmazsa da yatmak istemiyor..

benimki yuvarlanıyor.birde yüzükoyun dönünce poppsunu havaya kaldırıp itiyor.geri geri gidiyor.ama yüzü koyun yatmaktan pek hoşlanmadığı için çabuk sinirleniyor.ben genelde yerde yatırıyorum.ozaman daha çabuk hareketleniyorlar................

evet canım bemimki bayağa yuvarlanıyor kollarından tutunca adım atıyor. bu arada sabah bana anne dedi. ama bilinçli şekilde değil tabiiiii. olsun.ben yinede çok mutlu oldum.

ay ne güzel...benimkide ba-ba -ba diyor.ama bilinçli olrak 8. ayda söylerlermiş..................

X