Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Arkadaslar bende 19 Eylül annesinin.uzun zmndir sadece okuyarak takip ediyorum sizi.benim kızımı uyku perisi az ziyaret ettigi icin genelde beraber takılıyoruz ha bugün yaziim ha yrn yaziim derken bugün yazabiliyorum.Herkese merhabaaa..

Eklentiler

• $age.png
    6,8 KB · Görüntüleme: 25

hoş geldinn canım

merhaba ...ben de yenıyım ıkı gundur çok hoşuma gıttı muhabbet takılıyorum kızlara

merhaba hoşgeldin

Slm kızlar ne döktürmüşsünüz yine oku oku anca geldim.Bizde aşıya gittik bugün.Yazık bacakları delik deşik oldu yavrumun. İnşallah ateş falan yapmadan atlatırız bugünü.Sağlı ocağındaki dr kilosu yine moralini bozma annesi dedi.Bide çok harektliymiş bak ondanda hızlı kilo almaz merak etme keyfi iyi onun dedi. Dönmelere başladımı dedi bende ne dönmesi nerdeyse 1 aydır emekliyor dedim.Kilo almaz çok bu dedi.Hasta olmasın yeter dedi.Stres yapmıycam diyorum kendime ama yinede takıyorum kafama neden zayıf diye.Aman neyse öyle işte sizler nasılsınız ??

bızde gecende yaptırdık ama resmen sertlestı o bolge kevgire döndü oğlum ne ağladı ya..gecen seferkı ates yapmamıstı ama bu ıkıncı karma ası ates cıkarttı hemen kalpol verdım..bırde yıkadım rahatlasın dıye ama asının ılk gunu acayıp huysuzlandı ve ıhladı durdu kuzu

merhaba hoşgeldin:79:

geçmiş olsun canım,normal artık az kilo alırlar bencede takılma buna, oğlum hasta falan değil ama geçen ay çok az kilo aldı artık hareketleniyorlar onunda etkisi var

slm canım hoşgeldin iyiyiz bizde geçmiş olsun bebişin kurtuldu aşıdan

canım geçmiş olsun inşallah ateşiniz çıkmaz bize calpol fayda etmiyor geçen ay dolven verdim oda fayda etmedi en sonunda fitil koydum onunla düştü ateşi kaç aşı yaptılar canım bacaktanmıydı yine

geçmiş olsun bakalım umrım atessız gecer darısı basımıza nısanda bızımde eylul kac sızın dogumunuz

bu arada oğluşunun çok harika bir yüzü var annesi..
maşallah kiloyu da takma çünkü sağlıklı bebek kiloludur dıye bırsey yok..dıkkatını cekerım dunyada obezıte sorunu var ve bunların hepsı bebeklıkten bu yana yalnız beslenme sonucu olusan olumsuzluklar...o nedenle takma sağlıklı sıhhatli çevik ya gerısını bosver

geçmiş olsun canım.bizim ateşimiz olmadı olur dediler ama olmadı.umarım senin bebişininde olmaz.sağlıklı olsunlar.kilo alırlar inşaallah...............

koyuyorum canım kabız değilde birden katılaşınca korktum kabız olcak diye

o normal canım ..anne sutu alırken sapsarı ve cıvıktır..ek gıdaya gecınce renkte koyulaşıyo kıvam da artıyor..ben balkabagı verdım bı keresınde aynı o renk cıkmıstı..ay ne yerse onu cıkarıyolar..bu arada bal kabagı çok faydalıymıs bebeklere kabızlıgada cok ıyı gelıyo...

tamam canm saol bende deneyim balkabağını ama mevsimi değil hormonlu olabilir mi?balkabağını nsl veriyosun?...

koyuyorum canım kabız değilde birden katılaşınca korktum kabız olcak diye

tamam canm saol bende deneyim balkabağını ama mevsimi değil hormonlu olabilir mi?balkabağını nsl veriyosun?...

nasıl mevsımı degıl pazarda balkabagı dolu burda hepsı de yerlı uretım..yazın olmaz kı benım bıldıgım..kucuk bır parca balkabagını az mıktarda suda haslıyorum bebegıme ıcırdıgım suyla yapıyorum ama cesmeden koymuyorum..haslanan kabak (kısa surade haslanıyor) ezıyorum pure gıbı..ıcıne devam sutu ya da sutlu pırınçlı muhallebıyle verıyorum bayılıyo ona..hanı bu tatlısı yapılan kabak ...:26:

bencede mevsimi değil.benim eşim akşam buğday kepeği getirmiş(kepekli un değil).arkadaşı alıyormuş oda almış.bebeklerin çorbalarına konuyormuş.hazmı kolaylaştırıyormuş,kansızlığa iyiymiş,kilo yapıyormuş,daaha birçok şeye faydalıymış.denemedim ama deneyeceğim.intte buğday kepeğinin faydaları yazınca çıkıyor.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…