Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Altin cilegimi aa bnde aliyim diyodum bende saatler alininca yuruyuse baslicam bizimde temmuzda dugun var bu kilolarla devam edersem hic bi kiyafete sigamicam

aynen canım temmuzda bizimde düğün var düğün sonrasıda tatil deniz,havuz benimde acilen kilo vermem lazım ama benim sadece göbeğim var bölgesel zayıflamak istiyorum buda heralde sporla olur:KK8::KK8::KK8::KK8:

ya kızlar sizlerede söyleyim benim ğelinliğim çok matah bir şey değil ama bana göre ğüzel. çevremdede ğiyecek kimse kalmadı.ğerçekten almaya hali vakti yerinde olmayan ihtiyaç olan biri varsa ğelinliğimi vermeyi istiyorum.aklınızda bulunsun.eğer ankarada olursa düğününede ğitmek isterim.

günaydın herkese dün esim öbetcıydı laptopuda götürdü bakamadım dun ne cok sey yazmıssnı ya 45 sayfa bıraz baktım ma hepsını okuyamadım ee artık mjusaıt bı zamanda okurum kızlar ya elulun cok gazı var nerden cıktı bu gaz tekrar gece ayaklarını bıbıre surtup duruyor ıkınarak uyanıyor sınırlerım cok bozuk

canım hoşgeldin bebişinin ayaklarını üşütme birde verdiğin besinler gaz yapıcımı onlara dikkat et

günaydın herkese dün esim öbetcıydı laptopuda götürdü bakamadım dun ne cok sey yazmıssnı ya 45 sayfa bıraz baktım ma hepsını okuyamadım ee artık mjusaıt bı zamanda okurum kızlar ya elulun cok gazı var nerden cıktı bu gaz tekrar gece ayaklarını bıbıre surtup duruyor ıkınarak uyanıyor sınırlerım cok bozuk

geçmiş olsun canım ek gıdaya geçtiyseniz onlardan biri yapmış olabilir..

selam anneler.benim oğlumda önce çırt çırt yapardı.şimdi ek gıdalara başlayınca biraz daha katılaştı.1 yada en fazla 2 kez yapıyor................

slm canım bizde aynı sorunla karşıkarşıyayız ama inş. sorun değildir alışır bebişler ek gıdalara

canım ek gıdaya geçtiysen eğer ondan olabilir ,biz yeni geçtik benim oğlumda biraz huzursuz:KK52:

kızlar oğluma 2gün patates,havuç ve pirinç karışımı püre verdim kakası katılaştı çok sıvı yapıyordu ishal gibi hep sırtına çıkıyordu birden katılaştı kabız olmasından korkuyorum düzelir mi?

has zeytınyagı koyuyormusun corbasına canım..ben her corbaya bır cau kasıgı koyuyorum ..kabız olmuyor.

kızlar bı kaç kere bı yerde okumustum ev yapımı bebe bıskuvısı deneyen var mı ya da tarıfını bılen ben denemek ıstıyorum da..hazırlarını almak ıstemıyorum gercı oğlum hippin biskıvısını sevmıstı ama..kendım denemek ıstıyorum

X