Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
slmkızlar
topiğiniz güzel olmuş. benimde kızım 1 aydır ek gıda alıyor ama ben ağırlıklı anne sütü veriuorum ek gıdaya fazla geçmesim henüz. bulunduğumuz yerde taze sebze pek bulunmuyor budukca kendi yapğım yemekten kızıma tuzzunu baharatını katmadan ayırıyorum. kendi yediğimiz her şeyden vermeye çalışıyorum ki alışsın. burdan kendime faklı bilgiler alıcam.

slm canım hoşgeldin:79::79:

kızlar bence evde otuyosanız hazır hiç bişey vermeyin derim ben.
kızıma sadece hazır olrak verdiğim şey ülkerin bebe bisküvisi. ebe arkadaşım var oda evde yapılan herşeyin daha sağlıklı oldunu söylüyor. benimde yediriken içim rahat ediyor.

aynen bende burası bağımlılık yapıyorum bugün bari uyutayım da iş yapayım dedim sıpanın da bugün uyuyası yok daha oturuyoruz :KK50:
ya ben dün marketten milupanın yeşilfasulye domates mamasını aldım. bugün de açtım yedireyim diyee hiç sevmedi:KK50:
bende sevmedim gerçi ama ne yapsam buzluğa falan koysam da sonra mı denesem acaba???

benimkide uyumuyo bugün iş yapamadığım içinde burda takılıyoruz beraber:97::97::KK55::KK55:

slmkızlar
topiğiniz güzel olmuş. benimde kızım 1 aydır ek gıda alıyor ama ben ağırlıklı anne sütü veriuorum ek gıdaya fazla geçmesim henüz. bulunduğumuz yerde taze sebze pek bulunmuyor budukca kendi yapğım yemekten kızıma tuzzunu baharatını katmadan ayırıyorum. kendi yediğimiz her şeyden vermeye çalışıyorum ki alışsın. burdan kendime faklı bilgiler alıcam.

hoşgeldiinn:79:

aynen bende burası bağımlılık yapıyorum bugün bari uyutayım da iş yapayım dedim sıpanın da bugün uyuyası yok daha oturuyoruz :KK50:
ya ben dün marketten milupanın yeşilfasulye domates mamasını aldım. bugün de açtım yedireyim diyee hiç sevmedi:KK50:
bende sevmedim gerçi ama ne yapsam buzluğa falan koysam da sonra mı denesem acaba???

canım konserveleri buzluğa koymayı tavsiye etmiyorlar.. bence yemeğinin içine kat yarın. dolapta 1-2 gün dayanıyor diye biliyorum..

kızlar bebişlerimiz için herşeyi yapıyoruzda kiloları ne yaptınız. benm başım kilolarla dertte.

kızlar bebişlerimiz için herşeyi yapıyoruzda kiloları ne yaptınız. benm başım kilolarla dertte.

valla burda kimse memnun deil kendinden o konuda ben 65 kiloyum hedefim 55 ama nası vercez bakalım şuan bişeyde yapamıyorum emzirdigim için havalar ısınsın spor yapcaz artık:KK8:göbegim var benim sadece:KK6:

X