Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
biraz önce sipariş verdiğim altın çilek hapı geldi kızlar bir kaç güne kadar adet olacağım adetim başlasın ilacı kullanmaya başlayacağım bakalım verebilecekmiyim kilolarımı

:21::21::21::KK1:Harpy bu arada tıcker nasıl olmuş yapmışım değilmi.:21::21::21::21::21:

cok güzel canım.. biyerden tanıdık ama nereden çıkaramadım :KK1:

çat kapı geldiler havada soğuk gece 11 den sonrada gidin denmez.başım üstünde yerleri var dedim.yatırdım
evet canım ya davetli yada davetsiz olmaları önemli değil keşke haber verselerdi.benim oğluşum elektirikli süpürgeden korkuyor.o yüzden evde babası yada başka biri varken süpürüyorum ki benim kini oyalasınlar diye.evde biraz kırntı vardı yerlerde.temiz değildi.yemekte akşam eşimle bana yetecek kadar dı.onlar çat kapı gelince akşam 8 de yemek yapmaya başladım bir yandanda çaktırmadan ortalığı temizliyorum oğlan durmuyor.ğörmeliydiniz akşam çıldırmaya az kalmıştı.neyseki şimdi ğittiler oğlanda uyuyorda biraz rahatladım.haber verseler ben kendimi ona ğöre ayarlarım sıkıntı olmaz.misafiri çok severim aslında.ama bebek oldukdan snra sıkıntılı oluyor.

bebişden sonra hiç sevmez oldum misafiri çünkü ben aceleyle bişeyler yapmaya çalışırken bebiş huysuzlanırsa kendi kendime çok kızıyorum.. gelmesinler daha iyi.. hafta sonu yine yemeğe misafirim var bakalım ne olacak..

insan hissettiği yaştadır ve bence sen gayet çıtır bir annesin:21:

bence de sen biziim ablamızsın.. :KK16: örneğin ben kendimi şuan 100 yaşında hissediyorum... yaşlandırdı beni bu tomruk..

biraz önce sipariş verdiğim altın çilek hapı geldi kızlar bir kaç güne kadar adet olacağım adetim başlasın ilacı kullanmaya başlayacağım bakalım verebilecekmiyim kilolarımı

dene bakalım canım.. niyeti bozdum walla bu kilolar başka türlü gitmeyecek.. ben de kullanırım eğer sen memnun kalırsan..

:
aaa o ne ben hiç duymadım zayıflama hapı mı peki emzirirken kullanılabılırmı..benım de fazla bı kaç kılom kaldı..59 la hamıle kaldım 78 e kadar cıktım:KK1:dogumdan sonra 10kg.gıttı..sımdı de 60 kıloyum ama 55 olmak ıstıyorum..evlendıgım kılom yani:KK24:
Meltem o salladığın don kimin??:KK74::KK74::KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:ay hiç gülceğim yoktu dmek don:KK52:

dene bakalım canım.. niyeti bozdum walla bu kilolar başka türlü gitmeyecek.. ben de kullanırım eğer sen memnun kalırsan..

emzirmiyorum walla bütün yorumları okudum hiçde memnun değilim diyen yok herkes vermiş kilo anam bu kiloları başka türlü vereceğim yok emzirirken daha iyiydim ben ayda 5 8 kilo arası veriliyormuş bakalım mayıs 15 de düğünümüz var zayıflamam lazım

ya dene bakalım eğer işe yararsa bizde alalım bu arada siz regl oldunuzmu ben olmadım daha..

sendedemi var kilo kaç geliyorsun ben 85 gördm. :KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:bu arada kız o donmuymuş ben beyaz bayrak diye yaptıydım ayollllllll:26::26::26::KK69::KK69:

kızlar oğluma 2gün patates,havuç ve pirinç karışımı püre verdim kakası katılaştı çok sıvı yapıyordu ishal gibi hep sırtına çıkıyordu birden katılaştı kabız olmasından korkuyorum düzelir mi?

ya dene bakalım eğer işe yararsa bizde alalım bu arada siz regl oldunuzmu ben olmadım daha..

sendedemi var kilo kaç geliyorsun ben 85 gördm. :KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:bu arada kız o donmuymuş ben beyaz bayrak diye yaptıydım ayollllllll:26::26::26::KK69::KK69:

ayy meltem çok alemsin canım bende regl olmadım....

tekrar günaydın kızlar:KK68:

tekrar merhaba kızlar :KK3: gününüz güzel geçiyor mu? bugün bende temizlik var..

ben de temizlik yapacaktım vazgeçtim,süpürge sesine uyanıyor hemen Utku.ben mutfağı toparladığım zaman evin yarısını temizlemiş gibi hissediyorum kendimi,:KK60::KK60::KK60:

Selam kizlar cok yazmadan yakaladim sizi:KK3: bi ton isim var evim cok fena kzim yeni uyudu ama benim hic is yapasim yok ayrica dilek abla bn kendimi 60 yasinda hissediyorum bu hayat beni cok yipratti cookk :KK14::KK14:

öbür topikte eskilerle yeniler arasında kavga çıkmış heralde..ama ben bi oraya bi buraya baktım geçmişi okumaya vakit olmayınca yarım yamalak bişey de anlamadım..ne oldu o kadar kötü ya..en son yazılanları gördüm de.."burada neler yazılmış böyle" falan yazıyo çok mu kötü şeyler yazıldı..

neyse asıl meseleye geliyim bizim doktor bu ay yoğurda başlatmadı ama ben arada vermek istiyorum sadece sebze çorbası kabız gibi yapıyo yoğurdu inek sütü ile mi yapıyorsunuz?

ben de regli olmadım daha.. bekliyorum ama gelmiyor :44: sorma kilodan bol bişi yok ben de 85 civarıyım.. olmadı 82 olsun.. geçn bi arkadaşa gelinlik bakıyoruz eşim direh hadi sana da alalım dedi :KK1: ben de bi 30 kilo vereyim o zaman alırsın dedim.. ne yapacaksam gelinliği :KK60:

kızlar oğluma 2gün patates,havuç ve pirinç karışımı püre verdim kakası katılaştı çok sıvı yapıyordu ishal gibi hep sırtına çıkıyordu birden katılaştı kabız olmasından korkuyorum düzelir mi?

canım eğer zorlanmıyorsa elleme derim. biraz katılaşması normal. önemli olan 4 günü geçmemesi ve zorlanıp ağlamaması..

ben de regli olmadım daha.. bekliyorum ama gelmiyor :44: sorma kilodan bol bişi yok ben de 85 civarıyım.. olmadı 82 olsun.. geçn bi arkadaşa gelinlik bakıyoruz eşim direh hadi sana da alalım dedi :KK1: ben de bi 30 kilo vereyim o zaman alırsın dedim.. ne yapacaksam gelinliği :KK60:

canım eğer zorlanmıyorsa elleme derim. biraz katılaşması normal. önemli olan 4 günü geçmemesi ve zorlanıp ağlamaması..

canım zorlanmıyo günde 1kere katı yapıyo eskiden sadece emiyorken cırt cırt yapartı durmadan:26::26::26:

günaydın herkese dün esim öbetcıydı laptopuda götürdü bakamadım dun ne cok sey yazmıssnı ya 45 sayfa bıraz baktım ma hepsını okuyamadım ee artık mjusaıt bı zamanda okurum kızlar ya elulun cok gazı var nerden cıktı bu gaz tekrar gece ayaklarını bıbıre surtup duruyor ıkınarak uyanıyor sınırlerım cok bozuk

X