Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Tuanas,ticker hazırlanmasını çok güzel açıklamışsın,ben aylardır yapmaya uğraşıyorum,nasıl yapıldığını biiyorum da yapıştırma kısmında hata veriyor.Kopyalayıp profil sayfasındaki çizelge bölümüne yapıştırmıyor musun? Orada,sadece tickerfactory tickerları geçerlidir diyor.

ben yaptımmmmmmmmmmmmmm çok kolayyyyyyyyyy.:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Tuanas,ticker hazırlanmasını çok güzel açıklamışsın,ben aylardır yapmaya uğraşıyorum,nasıl yapıldığını biiyorum da yapıştırma kısmında hata veriyor.Kopyalayıp profil sayfasındaki çizelge bölümüne yapıştırmıyor musun? Orada,sadece tickerfactory tickerları geçerlidir diyor.

canım sen istersen bebğinin ismini doğum tarihini ver ben yapayım sonrada sen benim sayfamdan kopyalayıp kendşine yapıştır.

tekrar merhaba kızlar :KK3: gününüz güzel geçiyor mu? bugün bende temizlik var..

Yok bu böyle olmayacak,ben forumdaki kullanıcı adımı değiştireceğim kesin,bakıyorum kullanıcı isimlerinin çoğu ...81,...78,...85...Ay bu ne yaaa??Benim adımdan da yaşım belli oluyor, da benimki dilek1971.Bir de açık yazmışım ki şüpheye yer kalmasın,1971 yani,gününü de yazsaymışım olurmuş!!!::KK1:Kızlaaarrr,sizin yaşınızda olmayı öyle isterdim kiiii,kıymetini bilin,hiçbir şeye takılmayın fazla,çooookkk çabuk geçiyor gerçekten:KK14:

insan hissettiği yaştadır ve bence sen gayet çıtır bir annesin:21:

davetsiz yatılı misafir nasıl oluyo yaa :44:

çat kapı geldiler havada soğuk gece 11 den sonrada gidin denmez.başım üstünde yerleri var dedim.yatırdım

habersiz misafirde zor oluyo kolay gelsin canım

evet canım ya davetli yada davetsiz olmaları önemli değil keşke haber verselerdi.benim oğluşum elektirikli süpürgeden korkuyor.o yüzden evde babası yada başka biri varken süpürüyorum ki benim kini oyalasınlar diye.evde biraz kırntı vardı yerlerde.temiz değildi.yemekte akşam eşimle bana yetecek kadar dı.onlar çat kapı gelince akşam 8 de yemek yapmaya başladım bir yandanda çaktırmadan ortalığı temizliyorum oğlan durmuyor.ğörmeliydiniz akşam çıldırmaya az kalmıştı.neyseki şimdi ğittiler oğlanda uyuyorda biraz rahatladım.haber verseler ben kendimi ona ğöre ayarlarım sıkıntı olmaz.misafiri çok severim aslında.ama bebek oldukdan snra sıkıntılı oluyor.

Hoşgeldin aramıza,dün atlamışım kusura bakma. Fotoğraftaki bebeğin mi,çoook tatlı.Benim de 6 ay 10 günlük bir kızım var,bir de 9 yaşında kızım var.
evet canım benim oğlum ama o küçük hali bi kaç ay önceki su an daha fazla kelleşti:KK1:maşallah senın de kızına..
benim sıpada dün yoğurttan 2 kaşık yedi uyudu kaldı sonra hemen uyandu yoğurda devam ettik maşallah hepsini bitirdi annem çorbada vermiş onuda yemik elmada vermiş onu da yemiş maşallah yeme konumuzda bir sıkıntı yok ilk 1 1,5 ay gazımız olmuştu bizim allaha şükür geçti artık

benim oğlumun da en cok severk yedıgı sey yogurt...yerken hep şapur şupur sesler cıkarıyo damagına vurarak yıyıyor yogurdu..:KK56:

çat kapı geldiler havada soğuk gece 11 den sonrada gidin denmez.başım üstünde yerleri var dedim.yatırdım

evet canım ya davetli yada davetsiz olmaları önemli değil keşke haber verselerdi.benim oğluşum elektirikli süpürgeden korkuyor.o yüzden evde babası yada başka biri varken süpürüyorum ki benim kini oyalasınlar diye.evde biraz kırntı vardı yerlerde.temiz değildi.yemekte akşam eşimle bana yetecek kadar dı.onlar çat kapı gelince akşam 8 de yemek yapmaya başladım bir yandanda çaktırmadan ortalığı temizliyorum oğlan durmuyor.ğörmeliydiniz akşam çıldırmaya az kalmıştı.neyseki şimdi ğittiler oğlanda uyuyorda biraz rahatladım.haber verseler ben kendimi ona ğöre ayarlarım sıkıntı olmaz.misafiri çok severim aslında.ama bebek oldukdan snra sıkıntılı oluyor.

evet canım ya çok iyi anlıyorum seni benim oğlumda süpürgeden korkuyo yanımda birileri yoksa ev süpüremiyorum.:KK31::KK31:

evet canım ya çok iyi anlıyorum seni benim oğlumda süpürgeden korkuyo yanımda birileri yoksa ev süpüremiyorum.:KK31::KK31:

kızlar sizi çok seviyorum yaaaaaaaaa insanın derdini anlayanla konuşması ğibi yok. çok rahatlıyor insan.allah hepinizden razı olsun......iyiki varsınız.eylül anneleriiiiiiiiii:KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:

X