Yöresel Tarif Egunal'ın Ramazan Sofrası...Çökertme Kebabı,Su Böreği,Ev Baklavası...

Yöresel Yemekler
canım benim çok teşekkür ederim...
valla bugün oruç halimde yemek topikinde takıldım sık sık çok fena bişi cidden acıktım bugün neyseki az kaldı Ankara için iftar vaktine bişeyde yapmadım dünden kalanlarla idare ediverelim...

canımm senin içinde zor bi gün olmuş o zamann.. az kaldı iftara dayann..:KK16:

:KK53::KK53::KK53: Off offf offff.......Diyorum...Menü süper,görüntü şahanee..Ağzımın suyu aktı valla :KK35: :KK56: Ellerine kollarına sağlık,gerçektende enfes görünüyor herşey,çok emek vermişsin :KK9::KK9: Çökertme kebabını deneyeceğım mutlaka,vaktim oluncada su böreğini tabikide :KK56: Başarılar diliyorum canım :KK54:

saol arzumcum beğenmene çok ama çok sevindim:KK16::KK16::KK16:
maharetli hatunsun ilk fırsatta deneyeceğinden hiç şüphem yok geçen yarışmadan biliyorum:KK56::KK56::KK56:
kebab cidden çok leziz oluyor ben kuşbaşı et tercih ediyorum aslında ama yarışmada orjinaline yakın sunmayı tercih ettim her türlü et olur üzerine bence:KK16::KK16::KK16:

akşama ne yaptın sara ben hala düşünüyorum:26::26::26:

tatlım mesajını şimdi gördüm hemen meümü yazayım

mantı

ciğer sote

domatesli arpa şehriye çorbası

tel şehriyeli pirinç pilavı

gözleme

gözlemeyi annem yaptı süpper ötesi olduuuuuu:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

tatlım mesajını şimdi gördüm hemen meümü yazayım

mantı

ciğer sote

domatesli arpa şehriye çorbası

tel şehriyeli pirinç pilavı

gözleme

gözlemeyi annem yaptı süpper ötesi olduuuuuu:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

bak şimdi buzlukta mantım var çıkarıp haşlasammı ne:KK56:
hepsi süper ama bi tek ciğer yiyemem ben çok fena oluyorum...
gözleme güzel olmazmı kızı neler yapıyor annesi nasıldır kimbilir anneciğine selamlar saracım:KK16::KK16::KK16:

çökertme kebabı ilk defa duydum yapımını da gördüm oh oh masan çok sık sade tertemiz yemek yapımın da öyle temiz temiz miss çok beğendim çok marifetlisin valla :KK42:

haset yemekten olsun meg cim :KK19:
çok mutlu oldum sevindim ve daha bi sürü güzel hislere büründüm teşekkür ediyorum:KK16::KK16::KK16:

Ben teşekkür ederim şekercim,süper paylaşım:nazar::KK56::KK56:
Yüreğine sağlık hünerli arkadaşım benim :nazar::KK54:

Herşey çok güzel görünüyor ellerine sağlık yarışmada başarılar dilerim:KK34:

çökertme kebabı ilk defa duydum yapımını da gördüm oh oh masan çok sık sade tertemiz yemek yapımın da öyle temiz temiz miss çok beğendim çok marifetlisin valla :KK42:

bende 2 yıl önce tesadüfen bir yemek programında görmüştüm öyle yapmaya başladım mutlaka denemelisin canım..
güzel yorumun için teşekkür ediyorum:KK16:

:KK53:gözlerime inanamıyorum.. nasıl bir görüntüdür bunlar, ne kadar marifetli bir bayansınız siz:nazar::nazar: özellikle baklavaya bayıldım,müthiş olmuş.hepsini 1 gündemi yaptınız,ben yapmaya kalksam 1 hafta sürerdi herhalde:)) inşallah en yakın zamanda Allah size bol bol bebişler verir,mis gibi yemeklerinizle ne güzel beslersiniz onları

X