Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bende bilmiyorum ama ben biray kadar yapacağım topic sahibine soralım aslındabi dıyetisyenin videosu var protein diyetiyle ilgili onu ekliycemde yönetime sordum cevap beklıyorum
canım spor yaptınmı peki ve harfiyen uydunmu diyete ben sabahları yumurtaya döndüm artık midem tavuk kaldırmıyor

canım spor yaptınmı peki ve harfiyen uydunmu diyete ben sabahları yumurtaya döndüm artık midem tavuk kaldırmıyor
ben zaten sabahları yumurta yiyorum onun haricinde uydum spor yapmadım tavuk salatadan başka hiçbir şey yemedim su içseydim 4 kılo gıdecektı bende suyu içemiyorum ama bir ömür tavuk yiyebılırım cok seviyorum

tavugu ne şekilde yapıyosunuz benm haşlamadan midem kalktı

bende çok severim tavuk ama 3 öğün olunca tabi çok sevilmiyor:)ben su içiyorum fakat kansızlık var bende birde üstüne regl olunca aralarda burçak kepekli bisküvilerden yiyorum bayılıcak gibi oluyorum bazen çünkü acaba bir şey olurmu ondan?

teflon tavada pişiriyorum bol baharatlı acılı bazende domates biber sarımsak eklıyorum ama yağ yok tuzda atmıyorum

bunu bende denemeliyim haşlama tavuktan gına geldi:)bende salata yerine semizotunu sarımsaklı yoğurtla yiyorum tavuğun yanında güzel oluyor.

Alpim spor yapmasak da istediğimiz kiloya ulaşabilir miyiz yani?
İşim bilgisayar ile olduğu için spor yapamıyorum o yüzden bu hale geldim zaten ((

Alpim spor yapmasak da istediğimiz kiloya ulaşabilir miyiz yani?
İşim bilgisayar ile olduğu için spor yapamıyorum o yüzden bu hale geldim zaten ((

ben yapmıyorum yapan arkadaşlar daha güzel veriyor spor aletim var ama çok halsizim oyüzden yapmıyorum yapsam daha çok veririim bunu bılıyorum ama ilerki günlerrde kendimi iyihissedersem yaparım ben bunu dıyetısyenden duydum linkini özelde atayım sana

eşimle konuştum ilk defa yapıcam bişeye destek çıktı,dedim tavuklu salata diyeti yapıcam iyice saldım kaça haftadır kendimi sayende dedim,azcık toparlanayım,anlıycanız pazar günü bende aranızdayım..taşınma telaşımız olduğu için hiç bişey canım istemiyo sağlıklı beslenmekmiş kilo vermekmiş çok hantal oldum valla,suyu bile aklıma gelince içiyorum,bi taşınsak düzenli bişekilde eski düzenime dönücem ama bu kafayla olmuyo şimdilik,abur cuburun haddi hesabı yok haftalardır,hergün muhakkak 5-6 yiyorumyarın bigünde regl olucam zati yaa,bide eşim pazar günü paşaya gidicek yani (15te gidip gece 1de gelicek akşam yemeğinde ve sabah erkenden tavuklusalatamı yiyebilicem,sadece öğlen biraz kahvaltılık yemek zorundayım eşim olduğu için)

yalnız şunu söyelemeden edemiycem,liste çok karışık hiç bişey anlaşılmıyo,kim kaç kilo verdi ne kadar sürede belli değil bence biraz daha düzeltilebilir

dip not=şahsi fikrim herkez onaylamayabilir

selam kızlar. 60 ta takılı kaldım ya 2 gündür oynama yok kilomda. moralim bozuldu valla. sporda yapıyorum üstelik kaçamaklarımda öyle büyük şeyler değil.anlamadım gitti. hep bu 60a gelnce takılıyor zaten ya off.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…