Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

nerdeyse 1,5 saattir geçmişi okuyorummm gözlerim patlıycaaakkkk :s yaaaa ben çok heveslendim bu diyeteeeee hemen yarın sabahh başlamak istiyorum ama mümkün değil ablam hastanede yatıyo ve yanında refakatçi olarak kalıcam anca pzt başlayabilirim.. bu arada diğer ablam twist vardı :KK70: onuda istedim onuda uygulayacağım... çalışıyorum onun için biraz zorlanıcam sanırım ama sabah haşlanmış yumurta ve bol yeşillikle geçiricem.. öğlen için yine bolca salata ve haşlanmış tavuğumu getiririm akşama zaten evdeyim ama 7'de evde oluyorum yemeği en geç 7.30'da yiyebilirim sanırım.. sorun olurmuki geç yemem..?? bu arada ara öğün olarak ne uyguladınız arkadaşlar?? hep yoğurt yada ayran baymazmı insanı..??? ayyyy çok heyecanlandım valaaaa hadi bismillaahhhh.... koydum kafamaa verecem kilolarımııııı... 65'ten en az 60'a düşmek istiyorum şuanda :)

Alpim canım videoları izledim gerçekten çok mutlu oldum kızlar protein diyetinde kesinlikle kas ve sudan gitmezmiş tamamen yağdan gidermiş :)))))
Birde normal bir diyette ayda 2 ile 6 kilo arası verebilirsin protein diyeti ile 4 ile 8 kilo verilebiliyormuş :))

yaaa valla bu diyeti yapmayı çooook istiyorum ama çalışıyorumm :KK43: sabah evde kahvaltı yapmıyorum iş yerinde poğaça yiyorum sabahları öğlen yine iş yerinde yemekk... çalışıp bu diyeti uygulayan varmıııı?? ben evlendikten sonra kilo aldım :KK43: herkes hamilemisin diye soruyoooooo :'(( şuanda 65 kiloyumm 2 haftada 1 kilo verdim oda azıcık dikkat ettim ama arada kaçırdığımda oldu.. şimdiii bu diyeti hem çalışıp hem uygulayan arkadaşlarım bana yardımcı olurlarsa çoook seviniriiimmm....

Bende çalışıyorum. Bu diyetin ilk döneminde 3 kilo verdim. Sabahları haşlanmış yumurta yiyorum kahvaltımı asla iş yerine bırakmıyorum çünkü iş yerindeki kahvaltı alternatifleri hep kalorili. Öğlen tavuklu salata yemiyorum elma, kavrulmamış fındık ve badem yedim çünkü günde 1 öğünden fazlasını midem kaldırmıyor. Akşamlarıda salatamı yedim. Yani aslında harfiyen uymadım. Buna rağmen 3 kilo verdim. Şimdi 2.evredeyim. Bakalım bu beş günün sonunda ne olcak. Bu arada iş yerinde bol su ve yeşil çay içmeye devam.

Kızlar yeşil çayı nasıl içiyorsunuz? Kokusu tadı midemi bulandırıyor çok istesem de içemiyorum.

Ayrıca normalde çayı açık ve az şekerli içerim. Şekersiz asla içemiyorum. Şu yeşil çaya içilebilecek tarzda önerileri olan var mı? Marka vs. konusunda.

Bende çalışıyorum. Bu diyetin ilk döneminde 3 kilo verdim. Sabahları haşlanmış yumurta yiyorum kahvaltımı asla iş yerine bırakmıyorum çünkü iş yerindeki kahvaltı alternatifleri hep kalorili. Öğlen tavuklu salata yemiyorum elma, kavrulmamış fındık ve badem yedim çünkü günde 1 öğünden fazlasını midem kaldırmıyor. Akşamlarıda salatamı yedim. Yani aslında harfiyen uymadım. Buna rağmen 3 kilo verdim. Şimdi 2.evredeyim. Bakalım bu beş günün sonunda ne olcak. Bu arada iş yerinde bol su ve yeşil çay içmeye devam.

bende çalışıyorum sabah yumurta haslıyorum salatalık domates peynır yıyorum
alımınyum folyoya tavuk ızagara yapıp sarıyorum dkkanda ısıtma ımkannz varsa yada cay ozagı varsa buharda bıle ısınabılıo:))bol salata yapıyorum
1 haftadır mınıcık kaçamaksız yapıyorum ptesıden beri diyeyim 69.6 ydım vermeye basladım ve verdıkce yıyesım gelmıyor sımdı:))) :KK8::KK8::KK8:

Kızlar yeşil çayı nasıl içiyorsunuz? Kokusu tadı midemi bulandırıyor çok istesem de içemiyorum.

Ayrıca normalde çayı açık ve az şekerli içerim. Şekersiz asla içemiyorum. Şu yeşil çaya içilebilecek tarzda önerileri olan var mı? Marka vs. konusunda.

canım ben yeşil çayı şöyle içiyorum,büyük bi kupanın içine 1 poşet yeşil çay,1 çubuk tarçın,1 tutam tane karabiber,1 tutam karanfil ve 2 dilim limon,üstüne sıcak su

ben bitirdikten sonra tekrar sıcak su koyup iki seferde içiyorum

kesinlikle tadı çok daha güzel oluyo ve ödem attırıcı özelliği var,denemeni şiddetle tavsiye ederim

ayrıca bunu sürahiyede yapabilirsin,poşet çayı 3 tane koy,diğerlerinin miktarınıda biraz artır,yanlız 5 dakika sonra poşetleri çıkar içinden ve gün boyu iç:KK34:

bu arada ben çaykurun poşet yeşil çayını içiyorum

Son düzenleme:
sanırım içinizde en kilolu benim.yıllarca hormon tedavisi gördüm haftada beş kilo aldığım oldu. denediğim hiçbir diyetden sonuç alamıyordum protein diyetiyle 106 kğ. dan 99 kğ. a indim. 60 bedenden 54 e düştüm.bu diyete bende bugün başladım. irademi çok iyi kontrol edebiliyorum hiç bozmadan yapabilirim.(yaptığım diyete çok benziyor )ama spor yapamam çünkü dizimden ameliyat oldum.henüz fazla hareket edemiyorum

canım sanki beni tarif ettin bende aynı şekilde doğumdan sonra hormanlarım allak bullak oldu ve şuanki kilom 104 bugün diyete başladım azimliyim inşallah hedefim 60 ogünleri görüp nur arkadaşımız gibi mutluluğumu paylaşmak istiyorum dua edin arkadaşlar.

canım sanki beni tarif ettin bende aynı şekilde doğumdan sonra hormanlarım allak bullak oldu ve şuanki kilom 104 bugün diyete başladım azimliyim inşallah hedefim 60 ogünleri görüp nur arkadaşımız gibi mutluluğumu paylaşmak istiyorum dua edin arkadaşlar.
kesinlikle bu diyet sizdede başarılı olur arkadaşlar yeterki kararlı ve iradeli olun

inşallahhh verirsin canıcım bnmm yeterkı canın bırsey ıstedgnde zayıflamıs halını düşün motıve edıyorrr..

nerdeyse 1,5 saattir geçmişi okuyorummm gözlerim patlıycaaakkkk :s yaaaa ben çok heveslendim bu diyeteeeee hemen yarın sabahh başlamak istiyorum ama mümkün değil ablam hastanede yatıyo ve yanında refakatçi olarak kalıcam anca pzt başlayabilirim.. bu arada diğer ablam twist vardı :KK70: onuda istedim onuda uygulayacağım... çalışıyorum onun için biraz zorlanıcam sanırım ama sabah haşlanmış yumurta ve bol yeşillikle geçiricem.. öğlen için yine bolca salata ve haşlanmış tavuğumu getiririm akşama zaten evdeyim ama 7'de evde oluyorum yemeği en geç 7.30'da yiyebilirim sanırım.. sorun olurmuki geç yemem..?? bu arada ara öğün olarak ne uyguladınız arkadaşlar?? hep yoğurt yada ayran baymazmı insanı..??? ayyyy çok heyecanlandım valaaaa hadi bismillaahhhh.... koydum kafamaa verecem kilolarımııııı... 65'ten en az 60'a düşmek istiyorum şuanda :)

hoş geldin canım akşam yemeğin için 7.30 normal sonrasında hiçbişey yeme bolbol yeşil çay iç poşet olarak değilde aktardan almanı tavsiye ederim. ara öğünlerde ayran ve yeşil çay içiyorum. şimdiden kolay gelsin canım

arkadaşlar çok güzel morel veriyorsunuz allah razı olsun canlarım. şuanda iradem sapa sağlam inşallah böyle devam eder. 9 yıl önce 60 kğ. ogünler hayalime geliyor inşallah tekrar ogünlere dönecem arkadaşlar................

Canım bende çalışıyorum bence daha kolay biz dışardan yemek zorunda oldugumuz için çok sağlıksız şeyler yiyorduk ama en azından artık ne yediğimi ve nasıl yapıldıgını biliyorum.ben sadece yeşilliğini ve tavukalrını dograyıp bir saklama kabında yanıma alıyorum başka küçük bir kabada zaeytinyağı ve limonu koyuyorum salatalık ve domateside yanıma alıyorum. yemek yiyecegim zaman hemen bir domates ve salatalığı doruyorum bide üstüne zeytinyağı inan çok kolay oluyor.
kızlar bu arada 5 gün bugün tamamlanacak ve 2 gün ara günü geldi abartmamak şartıyla tabi. ve ben gene dayanamıyıp tartıldım 88.50 çıktım. yaniiiii 2,5 kilo gittiiiiiiiiiiiiiii
ay çok mutluyum:):KK36::KK24::21:

arkadaşlar çok güzel morel veriyorsunuz allah razı olsun canlarım. şuanda iradem sapa sağlam inşallah böyle devam eder. 9 yıl önce 60 kğ. ogünler hayalime geliyor inşallah tekrar ogünlere dönecem arkadaşlar................

ne demek canım burada bizler destek için varız önce egeada sonra biz elimizden geldiğince:))))

seamlarrr.
bugün besinci günüm ve bugün bayagi zorlaniyorum.. ben tartilmadim hic. pazartesi sabahi tartilacagim insallah. ama cok meraktayim..
saat 19,00 da spora gidecegim 21.00 a kadar calisirim insallah ter döker gelirim belki saunayada girerim duruma bagli.

Son düzenleme:

çaykur yeşil çay bergamutlu olanını al teneke kutuda tadı çok güzel onu denersen memnun kalırsın 3 lıra cıvarı küçük kutuda

Alpim canım videoları izledim gerçekten çok mutlu oldum kızlar protein diyetinde kesinlikle kas ve sudan gitmezmiş tamamen yağdan gidermiş :)))))
Birde normal bir diyette ayda 2 ile 6 kilo arası verebilirsin protein diyeti ile 4 ile 8 kilo verilebiliyormuş :))

bende izleyince içim daha bi rahatladı burayada koyacaktım linki ama yönetime mesaj attım sadece youtube ve daılymotıondan lınk verebılırsın dedı

Son düzenleme:
seamlarrr.
bugün besinci günüm ve bugün bayagi zorlaniyorum.. ben tartilmadim hic. pazartesi sabahi tartilacagim insallah. ama cok meraktayim..
saat 19,00 da spora gidecegim 21.00 a kadar calisirim insallah ter döker gelirim belki saunayada girerim duruma bagli.

reyhan abla veririsin inş ya burdan takip ediyorum sizleri ben artık 57 de kalacam galiba hedef 55 di ama bu ay 2. bebişi düşünüyorum inş ama şimdilik buda yeter 57 ilk hamileliğime 68 ile kalmıştım ve 2. için 57 ideal ama varya kilo vere vere oyuna dönüştü nerdeyse 2 kilo daha vereyim diye bebekten vazgeçecem ama bu kezde geç kalmış olacam artık 2. doğurayım inş sonra 55 olacağım:) senin kilonu çok merak ediyorumçok azimlisin :)

ben 5 günümdeyim iki kilo gibi bişey gitti ama griptim yattım bol bol haftaya daha sıkıcım inşallah ama sanırım benim 3 tur yapmam gerekecek 68 gibiyim pazartesi başladım pazar ara vericem 1 gün sonra devam etmeye düşünüyorum ne dersiniz

reyhan abla veririsin inş ya burdan takip ediyorum sizleri ben artık 57 de kalacam galiba hedef 55 di ama bu ay 2. bebişi düşünüyorum inş ama şimdilik buda yeter 57 ilk hamileliğime 68 ile kalmıştım ve 2. için 57 ideal ama varya kilo vere vere oyuna dönüştü nerdeyse 2 kilo daha vereyim diye bebekten vazgeçecem ama bu kezde geç kalmış olacam artık 2. doğurayım inş sonra 55 olacağım:) senin kilonu çok merak ediyorumçok azimlisin :)

güzelim iki kilo cok degil sen bebegini dogur hayirlisiyla sonra yine 55 olursun ins. ben 4 cocuktan sonra 53 kiloydum. ama ahhhh ah :))
kilomu bende cok merak ediyorum ama bu merak benim daha siki diyet yapmami sagliyor. hergün tartilsam bir gün kilo vermemis hatta almis olsam moralim bozuluyor karnimda guruldamaya baslayinca bozuyorum diyeti.. iyice yaz boz tahtasi olduk zaten

ben 5 günümdeyim iki kilo gibi bişey gitti ama griptim yattım bol bol haftaya daha sıkıcım inşallah ama sanırım benim 3 tur yapmam gerekecek 68 gibiyim pazartesi başladım pazar ara vericem 1 gün sonra devam etmeye düşünüyorum ne dersiniz
cok guzel olur canım haftada 1 gun ara ver ama ertesı gun tekrar devam edersen

X