Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Selam kızlar, p.tesi başlamıştım ama birebir uyamadım, başlangıçta 53,5 kiloydum salonda tartılmıştım şimdi ise sabah tartıldım 51-52 arası geliyorum.
Tartım digital değil o sebeple gramları bilmiyorum:) Haftada 3 kez spora gidiyorum sanırım onun da etkisi oldu.
H.sonu ara veriyorum ama yine de dikkat edeceğim. P.tesi yeniden start alacağım inşAllah..
Bu arada liste çok mu gerilerde kaldı göremedim ben.

eski liste eklenmiş verdiğim kıloları ekledim maşallah hepinize

sevgili egeada çözülmeyen kilolarımı çözdüm diyetin sayesinde sana çok çok tşk. dün gece misafirlerim ne diyetine başladın bu kez harika olmuşsun deyince yaşadığım mutluluk paha biçilemez.arkadaşlar tek yapmanız gereken hedefi belirleyip istikrarlı olmanız kaçamak yapmayın sakın.her gün tartıda gram gram eksildiğinizi görmek nefsinize uyup tattıgınız her lokmanın mutluluğundan daha büyük kesinlikle.tabi bol su ve yeşil çayı unutmayın.

Kirlangiclar.................. ........70................................ ?

Nur35nur........................... 64.................................57,10

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50......... .....................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .........................56.50

Büsra44................................64.40...... .......................

Se_zen.................................53......... ...........................52

Yasminz................................53......... ...........................

Yelizfalan...............................86....... ..............................85.50

T_N.......................................84...... ..........................81.90

Eklim......................................73..... .............................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81........ ..............................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40.... ............................

Dedniz mil...................................68.......... ........................

RainbowColors.............................58.3.... ............................

Alpim........................................65.3. ................................62.3

Sewil087...................................58,7... ............................57,1 (3.gün)

Pegasu.........................................90. .....................................89 (4.gun

maddie........................................59.8 00.....................58.800(4. günün sabahı)

mine39........................................78.8 .........................69.9

arkadaşlar yanlış yazmışım kilolarımı sevinçten olsa gerek hemen düzelttim:)))

yaaa valla bu diyeti yapmayı çooook istiyorum ama çalışıyorumm sabah evde kahvaltı yapmıyorum iş yerinde poğaça yiyorum sabahları öğlen yine iş yerinde yemekk... çalışıp bu diyeti uygulayan varmıııı?? ben evlendikten sonra kilo aldım herkes hamilemisin diye soruyoooooo :'(( şuanda 65 kiloyumm 2 haftada 1 kilo verdim oda azıcık dikkat ettim ama arada kaçırdığımda oldu.. şimdiii bu diyeti hem çalışıp hem uygulayan arkadaşlarım bana yardımcı olurlarsa çoook seviniriiimmm....

sanırım içinizde en kilolu benim.yıllarca hormon tedavisi gördüm haftada beş kilo aldığım oldu. denediğim hiçbir diyetden sonuç alamıyordum protein diyetiyle 106 kğ. dan 99 kğ. a indim. 60 bedenden 54 e düştüm.bu diyete bende bugün başladım. irademi çok iyi kontrol edebiliyorum hiç bozmadan yapabilirim.(yaptığım diyete çok benziyor )ama spor yapamam çünkü dizimden ameliyat oldum.henüz fazla hareket edemiyorum

şimdi öğlen yemegımı yedım bır parca yagsız ızgara tavuk 2-3 kasık lıght yoğurt
bol yesıl salata
vee 15 dk kadar işyerımdekı beyler cuma daykene spor yaptım bıraz ter attım yarın tartıda daha cok eksıyı beklıyorum:))

sımdı lımonlu yesıl cayımı yudumluyorumm

afiyet olsun :)

ben de başladım bugün 69.7 ile çok aklıma yattı dbu diyet bir de yorumlar çok olumlu. Umutlandım valla. bi sorum olcak: tavuğun sadece göğüs eti olması şart mı?
tüm tavuk aldım her gün biraz biraz haşlamıyı düşündüm ama donradan geldi aklıma sadece göğüs almak

Kirlangiclar.................. ........70................................ ?

Nur35nur........................... 64.................................57,10

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50......... .....................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .........................56.50

Büsra44................................64.40...... .......................

Se_zen.................................53......... ...........................52

Yasminz................................53......... ...........................

Yelizfalan...............................86....... ..............................85.50

T_N.......................................84...... ..........................81.90

Eklim......................................73..... .............................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81........ ..............................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40.... ............................

Dedniz mil...................................68.......... ........................

RainbowColors.............................58.3.... ............................

Alpim........................................65.3. ................................62.3

Sewil087...................................58,7... ............................57,1 (3.gün)

Pegasu.........................................90. .....................................89 (4.gun

maddie........................................59.800.....................58.800(4. günün sabahı)

mine39........................................78.8 .........................69.9

dafi.............................................99............................

toystory.......................................66............................64.6

akzpp...........................................88............................

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…