Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

topiğin başından itibaren süreç detaylı yazıyor,sonra kafanıza takılanı buraya yazın hemen ilgilenelim..

inşallah hep beraber veririz protein diyetinden spor şartı yok yaparsanda olur ama yapmakzorunda değilsin dün uzman tvde protein diyetıyle ilgili bi video izledim diyetisyen öyle dedi linkini verebilirim

buarada ben bu hafta kilo verememişim ama acayip inceliyorum ne dersiniz kızlar...

haklısın bu diyet acayip inceltiyo ben 3kılo verdım ama daha fazla gibi birde karnım yok artık harika ya istediğim kıloya ulaştığımda ne olur bilmiyorum kafayıyerim heralde en ağır dıyetlerı bile yaptığımda 1 ayda 3 kılo vermiştim egeada2012 teşekkürler

Merhaba kızlarrrrr
Bende bugun 56 kiloyla basladım diyete
Hedefim 46
Lütfen benide ekleyin listeye

Kahvaltıda tavada yagsız tuzsuz pişirilmiş tavuk gogsu ve salata yedim
Salataya domates salatalık ve kıvırcık dogradım yagsız ama minicik bi tuz serpiştirdim:)

Yalnız ayranım hazır ayrandı malesef evde vardı ziyan olmasın diye onu ictim
İnsallah sorun olmaz

Haftaya pazar dugun var o gune kadar bi 5 kilo verebilirsem cok mutlu olcam yaa insallahhh

kac gunde 3 kilo verdin canım ?

Buarada birazdan twist yapıcam
Kac dakika yapmamı onerirsiniz ve oncesinden ısınıyomusunuz siz yoksa direk twiste baslıyomusunuz?

merhaba kızlar önce topiğimi kaldığım yerden okudum..süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeer...gitsin kilolar...

valla asıl süper olan sensin egeada çok teşekkürler herkes sayende zayıflıyolar hergün dualar alıyosun ben çok zor kilo verirdim 4 günde 1.400 kilo benim için mucize hemde sporsuz inşallah devam edicem tekrar teşekkürler

inşallah hep beraber veririz protein diyetinden spor şartı yok yaparsanda olur ama yapmakzorunda değilsin dün uzman tvde protein diyetıyle ilgili bi video izledim diyetisyen öyle dedi linkini verebilirim
çok teşekkür ederim.daha önce uyguladığımdada lifler yırtıktı hiçspor yapamadığım halde 7 kilo verdim

tamamdır ekledim

Canım sen bilgilisin sana sorayım birde :)))
bu diyeti 1-2 ay yapsak sorun olur mu yani 15 kilo verinceye kadar???

bende bilmiyorum ama ben biray kadar yapacağım topic sahibine soralım aslındabi dıyetisyenin videosu var protein diyetiyle ilgili onu ekliycemde yönetime sordum cevap beklıyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…