Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Kırlangıçlar canım bu hafta beni 54.6 yaz canım listeye:))))))))dostlar sevinsin düşmanlar çatttt diye çatlasın:)

nurcuğum vallahi seni düşman olarak görmüyorum ama ne yalan söyleyim hem sevindim hemde kıskandım :)benim 2 kilo olacak 5 günde ama obile yeter bana öncedende yazıştığımız gibi sporun çok etkisi oldu sana galiba şimdi nasıl kötüyüm bu 5 günde sporumu yapabilseydim diye:KK43: seni canı gönülden tebrik ediyorum .

Bi arkadaş yazmış sınav döneminde karbonhidratsız kalmadım diye kesinlikle haklı ben matematik öğretmeniyim mental zekam oldukça iyidir azda olsa yavaşlama olduğunu hissediyorum çok net aman diyim:KK37:
Ben bugün akşam üstü dışarda dayanamadım bir kaşarlı tost yedim akşam o yüzden salatayı kıstım biz bunu 7 gün mü yapıp ara vericez 5 gün mü acaba kafam karıştı:44:
evet canım, ben söylemiştim. beynin çalışması için karbonhidrat gerekli tabii. ders çalışırken çok fazla karbonhidrat yakılıyor.

bu dietin ilk önce etki yaptigi yerler gIdI ve göbekmis..gercekten faydasi var gIdIm 3 günde kayboldu sankim :) birde farkettinizmi kislar tavuk gögsü cok tok tutuyo hemen tikaniom ben...önceden tavugun heryerini zevkle yer gögsünü yemezdim ama simdi mecbUr..gram gram eriyoruzz süper bisey..

ay işte buna inanılmaaaaaz sevindim :)))

bugün diyetimin ilk günü.diyet derken son başladığım diyetimin ilk günüydü :KK70:
çok zorladım zorlandım ama pes etmedim müthiş bir bir baş ağrım var diyettenmi çamaşır suyuyla banyo ovdum ondanmı bilmiyorum yarına iyi sonuç bekliyorum umarım yanılmam.

Son düzenleme:
nurcuğum vallahi seni düşman olarak görmüyorum ama ne yalan söyleyim hem sevindim hemde kıskandım :)benim 2 kilo olacak 5 günde ama obile yeter bana öncedende yazıştığımız gibi sporun çok etkisi oldu sana galiba şimdi nasıl kötüyüm bu 5 günde sporumu yapabilseydim diye:KK43: seni canı gönülden tebrik ediyorum .

Teşekkür ederim canım...ben de sizleri kutlayacağım sizlerde hedeflerinize ulaştığınızda.. kolay geçmedi 15 gün ve akşam yediden sonra hiçbirşey yemediğimden zor uyudum geceleri açlıktan:KK43: sporda da 1 saat koşarken resmen serildim yerlere. ama acı çekmeden sonuç olmuyor kızlar şükür ilk kez 54.6 yım darısı herrrrrrkkkeeeeeeesinnnnnnnn başınaa

bu dietin ilk önce etki yaptigi yerler gIdI ve göbekmis..gercekten faydasi var gIdIm 3 günde kayboldu sankim :) birde farkettinizmi kislar tavuk gögsü cok tok tutuyo hemen tikaniom ben...önceden tavugun heryerini zevkle yer gögsünü yemezdim ama simdi mecbUr..gram gram eriyoruzz süper bisey..
Yaaaaaaaaaa ben hiç erimiyorum sanki sabah tartıldım 69 un biraz altı68,8 gibi digital tartımın pili bitti komşunun klasik tartısı ile idare ediyorum ama 4 .günüm yaaaaaaaaaaaa eşek kafam zaten akşam az yedim hata ettim eşim geç geldi ona yemek hazırlarken 3 küçük köfte yedim yoğurtla tartılmam lazım motivasyon kaybediyorum sanki ama sabahları ayaklarım gidiveriyor

Kırlangıçlar canım bu hafta beni 54.6 yaz canım listeye:))))))))dostlar sevinsin düşmanlar çatttt diye çatlasın:)
kırmızı yaazzzzzzz mezun yazzzzzzzzz üste yazzzzzzz alkışlaaaaaaaa hakketti :)
peki tatlim seni en basa yazicam ben..diet kaniti olarak :))) oy oy masallah..buz mavisinide ne cok severdim ama bekarken oluodu simdi malesef basenler :/
kalp kalbe karşı

Bende de basenler var idi artık yok:) hep balık eti derlerdi mağazalarda kıyafet alırken bugün manken gibisiniz dediler... neyse maşallah diyeyim kiloma bu akşam tavuk yemeyince bir garip hissettim alışmışım:)
boy kaç nur

Yaaaaaaaaaa ben hiç erimiyorum sanki sabah tartıldım 69 un biraz altı68,8 gibi digital tartımın pili bitti komşunun klasik tartısı ile idare ediyorum ama 4 .günüm yaaaaaaaaaaaa eşek kafam zaten akşam az yedim hata ettim eşim geç geldi ona yemek hazırlarken 3 küçük köfte yedim yoğurtla tartılmam lazım motivasyon kaybediyorum sanki ama sabahları ayaklarım gidiveriyor

kırmızı yaazzzzzzz mezun yazzzzzzzzz üste yazzzzzzz alkışlaaaaaaaa hakketti :)

kalp kalbe karşı

boy kaç nur
Teşekkürler canım şımartıyorsunuz beni vallahi:)))) boyum 1.70

Teşekkür ederim canım...ben de sizleri kutlayacağım sizlerde hedeflerinize ulaştığınızda.. kolay geçmedi 15 gün ve akşam yediden sonra hiçbirşey yemediğimden zor uyudum geceleri açlıktan:KK43: sporda da 1 saat koşarken resmen serildim yerlere. ama acı çekmeden sonuç olmuyor kızlar şükür ilk kez 54.6 yım darısı herrrrrrkkkeeeeeeesinnnnnnnn başınaa

anlamadim canim simdi sen 1 saat ko$tunmu hic durmadan?
ben anca 20 dakika ko$abilirim :S
bide kizlar cavdar ekmegi nedir ben onu birturlu anlayamadim esmer ekmekmi?

bence tam buğday ekmeği yenmeli çavdarın şeker oranına göre daha düşük ben eski bir montıgnac çıyım glisemik endekslerden anlarım:KK34:

bunda dikiş tutturamazsam tek çarem montıgnac zaten yolu uzun arkadaşlara tavsiye ederim bi topic açmıştım bunla ilgili bayağa eski

anlamadim canim simdi sen 1 saat ko$tunmu hic durmadan?
ben anca 20 dakika ko$abilirim :S
bide kizlar cavdar ekmegi nedir ben onu birturlu anlayamadim esmer ekmekmi?

30 dakika koştum on dakika tempolu yürüyerek tekrar 30 dakika koştum sonra on dakika yine tempolu yürüyüp yarım saat yüzdüm ve haftanın 5 günü 45 er dakika plates... çavdar ekmeği her yerde var güzelim tüm süpermarketlerde var kepek ekmeği vücutta su tutuyormuş çavdar en uygunuymuş. ben çavdar ekmeği yiyordum.

Kızlar herkese ii geceler yarın fabrikada denetlemeler var ve erken gideceğim yatmalıyım.... sevgiler,öpücükler,kaçamaksız diyetinize sadık günler dilerim....

Kirlangiclar.................. ........70................................ ?

Nur35nur........................... 64.................................57,10

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50......... .....................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .........................56.50

Büsra44................................64.40...... .......................

Se_zen.................................53......... ...........................52

Yasminz................................53......... ...........................

Yelizfalan...............................86....... ..............................85.50

T_N.......................................84...... ..........................81.90

Eklim......................................73..... .............................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81........ ..............................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40.... ............................

Dedniz mil...................................68.......... ........................

RainbowColors.............................58.3.... ............................

Alpim........................................65.3. ................................

Sewil087...................................58,7... ............................57,1 (3.gün)

Pegasu.........................................90. .....................................89 (4.gun

maddie........................................59.8 00.....................58.800(4. günün sabahı) mine39........................................78.8 .........................77.3

30 dakika koştum on dakika tempolu yürüyerek tekrar 30 dakika koştum sonra on dakika yine tempolu yürüyüp yarım saat yüzdüm ve haftanın 5 günü 45 er dakika plates... çavdar ekmeği her yerde var güzelim tüm süpermarketlerde var kepek ekmeği vücutta su tutuyormuş çavdar en uygunuymuş. ben çavdar ekmeği yiyordum.

tamam canim anladim cok tesekkur edeirm cevabin icin bende 30 dakika kosmayi denicegm.
pilatesi denerim. artik turk marketine gider sorarim ..insallah bulabilirim. bilgiler icin saol :KK16::KK16:

X